Opinie o Instytut Pamięci Narodowej Przeciwko Ściganiu Zbrodni Hitlerowskich w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Instytut Pamięci Narodowej Przeciwko Ściganiu Zbrodni Hitlerowskich, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Instytut Pamięci Narodowej Przeciwko Ściganiu Zbrodni Hitlerowskich o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Pamięci Narodowej Przeciwko Ściganiu Zbrodni Hitlerowskich w Łódź

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Informatyk

PRACOWAŁEM TAM JAKO INFORMATYK ODRADZAM NIE ZYCZE TEGO NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI- PRACY W IPN ŁÓDŻ E.ORZESZKOWEJ. PRACUJA TAM SAMI FRUSTRACI ZE WZGLEDU NA BARDZO NISKIE ZAROBKI DOTYCZY WSZYSTKICH INFORMATYK NIE MA NIC DO POWIEDZENIA NIE MA SWOJEGO ZDANIA NIC NIE MOZE ZASUGEROWAC PROBLEM ZAKUPAMI TRZEBA PISAC WNIOSKI A PROBLEMY BIEZACE JAK NP ZAKUP RJ45 ZE SWOICH PIENIEDZY BRAK MOZLIWOSCI ZWROTU PONIESIONYCH KOSZTOW I WIELE I WIELE NIEDOSTATKOW. PISANIE SPECYFIKACJI SIWZ STALO SIE TAM PRZYWILEJEM DLA INFORMATYKA KTORY MUSI SPECYFIKACJE NAPISAC OD A DO Z ROWNIEZ TEMATY MERYTORYCZNE Z JAKIMS CZASEM STAJE SIE TYPOWYM URZEDNIKIEM CHODZ SREDNIA LAT ZATRUDNIENIA NA STANOWISKU INFORMATYKA JEST TO 2 LATA PRACUJE TAM DWOCH GDZIE JEDEN NA DRUGIEGO NA PUSZCZANY JEST PRZEZ KIEROWNICTWO KTORE ZAWSZE UWAZA ZE KOMUNIKACJA WERBALNA Z INFORMATYKĄ TO UTRUDNIENIA NA PORZĄDKU DZIENNYM. OSKARZANYM SIE JEST ZA BRAK KOMUNIKACJI BRAK DOSWIADCZENIA ZA POLITECHNIKE. NA SZKOLENIE TO PPOZ, BHP I NIC PO ZA TYM ZADNYCH SZKOLEN SPECJALISTYCZNYCH ZEWNETRZNYCH INSTYTUT JEST BIEDNY BO BUDZETOWY NFORMATYK TO CHŁOPIEC DO BICIA MOI DRODZY NIGDZIE NIE JEST ROZOWO I KOLOROWO ALE IPN TO SZCZYT ..... NIE POLECAM

Ptak
@Informatyk

Informatyk? Duqa nie informatyk, albo ktoś się tylko podszywa :) Tylko osoby stawiające pierwsze, nieporadne kroki w Internecie (a na pewno nie ktoś, kogo można informatykiem nazwać) piszą cały tekst wielkimi literami. Kto jak kto, ale osoba mająca coś z Informatyką wspólnego, powinna mieć rozeznanie, że tak po prostu nie wypada :)

ExExz Nowy wpis
@Informatyk

Bzdury pleciesz pajacu... Informatyk ma być pomocny.. a INFORMATYCY wszędzie to lenie śmierdzące.. Całe szczęście sa instytucje takie jak IPN, które jak nie pracujesz święta krowo to out.. I tyle w temacie.

Aneta Nowy wpis
@ExExz

Co Ty masz takie jakieś słabe zdanie o nich? Przecież napisał, że próbował cokolwiek sugerować, ale każdy miał to gdzieś, chciał chłopak pomóc. :/

Wojciech Nowy wpis

Czy atmosfera pracy uległa poprawie? Jak to wygląda? Użytkownik niżej pisał o fatalnej atmosferze, ale nie wiem na ile to prawda, a na ile nie ...

Darek Nowy wpis

@Informatyk a masz moze info czy obecnie coś uległo poprawie ?

Robs

Nic nie zmieniło się zatrudniony byłem tam jako infowycieraczka na początku istnienia instytutu w Łodzi na pół etatu

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Instytut Pamięci Narodowej Przeciwko Ściganiu Zbrodni Hitlerowskich? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Asystent/ka Działu Finansowego
PTM Polska
(57 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Key Account Manager (j.niemiecki)
Mazowieckie Centrum Poligrafii
(71 opinii)
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży
Łódź
Over Group Sp. z o.o. S.K.
(473 opinii)
logo firmy Pracownik Produkcji
Erbi Sp. z o.o.
(44 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Pamięci Narodowej Przeciwko Ściganiu Zbrodni Hitlerowskich - Łódź

Instytut Pamięci Narodowej Przeciwko Ściganiu Zbrodni Hitlerowskich
2/5 Na podstawie 4 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Instytut Pamięci Narodowej Przeciwko Ściganiu Zbrodni Hitlerowskich