Opinie o Instytut Pamięci Narodowej Przeciwko Ściganiu Zbrodni Hitlerowskich w Łódź

counter
2 4 4 5 1
Witold Nowy wpis

Od waszego ostatniego wpisu upłynęło trochę czasu. Jak obecnie wygląda sytuacja w Instytucie Pamięci Narodowej Przeciwko Ściganiu Zbrodni Hitlerowskich w Łodzi? Zachęcam do komentowania naszego wątku. @Ptak, rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią użytkownika @Informatyk? Jakie są Twoje spostrzeżenia związane z pracą w tym Instytucie?

TakNie

Robs Nowy wpis

Nic nie zmieniło się zatrudniony byłem tam jako infowycieraczka na początku istnienia instytutu w Łodzi na pół etatu

TakNie

Informatyk

PRACOWAŁEM TAM JAKO INFORMATYK ODRADZAM NIE ZYCZE TEGO NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI- PRACY W IPN ŁÓDŻ E.ORZESZKOWEJ. PRACUJA TAM SAMI FRUSTRACI ZE WZGLEDU NA BARDZO NISKIE ZAROBKI DOTYCZY WSZYSTKICH INFORMATYK NIE MA NIC DO POWIEDZENIA NIE MA SWOJEGO ZDANIA NIC NIE MOZE ZASUGEROWAC PROBLEM ZAKUPAMI TRZEBA PISAC WNIOSKI A PROBLEMY BIEZACE JAK NP ZAKUP RJ45 ZE SWOICH PIENIEDZY BRAK MOZLIWOSCI ZWROTU PONIESIONYCH KOSZTOW I WIELE I WIELE NIEDOSTATKOW. PISANIE SPECYFIKACJI SIWZ STALO SIE TAM PRZYWILEJEM DLA INFORMATYKA KTORY MUSI SPECYFIKACJE NAPISAC OD A DO Z ROWNIEZ TEMATY MERYTORYCZNE Z JAKIMS CZASEM STAJE SIE TYPOWYM URZEDNIKIEM CHODZ SREDNIA LAT ZATRUDNIENIA NA STANOWISKU INFORMATYKA JEST TO 2 LATA PRACUJE TAM DWOCH GDZIE JEDEN NA DRUGIEGO NA PUSZCZANY JEST PRZEZ KIEROWNICTWO KTORE ZAWSZE UWAZA ZE KOMUNIKACJA WERBALNA Z INFORMATYKĄ TO UTRUDNIENIA NA PORZĄDKU DZIENNYM. OSKARZANYM SIE JEST ZA BRAK KOMUNIKACJI BRAK DOSWIADCZENIA ZA POLITECHNIKE. NA SZKOLENIE TO PPOZ, BHP I NIC PO ZA TYM ZADNYCH SZKOLEN SPECJALISTYCZNYCH ZEWNETRZNYCH INSTYTUT JEST BIEDNY BO BUDZETOWY NFORMATYK TO CHŁOPIEC DO BICIA MOI DRODZY NIGDZIE NIE JEST ROZOWO I KOLOROWO ALE IPN TO SZCZYT ..... NIE POLECAM

Tak2Nie

Ptak Nowy wpis
@Informatyk

Informatyk? Duqa nie informatyk, albo ktoś się tylko podszywa :) Tylko osoby stawiające pierwsze, nieporadne kroki w Internecie (a na pewno nie ktoś, kogo można informatykiem nazwać) piszą cały tekst wielkimi literami. Kto jak kto, ale osoba mająca coś z Informatyką wspólnego, powinna mieć rozeznanie, że tak po prostu nie wypada :)

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Pamięci Narodowej Przeciwko Ściganiu Zbrodni Hitlerowskich - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 4 ocen.