PAO Quest

Jelcz-Laskowice

Opinie o PAO Quest

stefek

@Krzysiek, wnioskuję, że tu pracujesz. Zastanawiam się jak ciężki jest proces rekrutacji, czy to jedno czy wieloetapowa rekrutacja. Będę zobowiązany za odpowiedź.

ja

W każdej kwestii można się porozumieć, kasa zawsze na czas, ogólnie jestem zadowolony z pracy w tej firmie.

whilly

kadra posiadajaca uprawnienia... Jak biorac do pracy nawet sie wymagaja swiadectwa o niekaralonsci.... Firma krza* i tyle :-) nie wspomne jak umowy sa wystawiane....

wiko36

Firma do niczego zarobki już nie wspomnę

?

Prezes i kierownictwo super

?

Super firma

Cytat ze strony firmy Quest : \"Starannie wyselekcjonowana kadra posiadająca niezbędne uprawnienia, charakteryzująca się wysoką kulturą osobistą i umiejętniściami interpersonalnymi, jak również innymi zaletami, w zależności od potrzeb naszych Klientów (np. znajomość języków obcych). Nasi pracownicy są wizytówką naszych klientów.\" Kpina z klientów....takie słowa biorąc pod uwagę że to zakład pracy chronionej???? Ktoś sobie jaja robi z klientów

Zostaw opinię o PAO Quest - Jelcz-Laskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAO Quest