Kaplan

Toruń

Opinie o Kaplan

Natalia

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami na temat kursów organizowanych przez Kaplan? Czy poziom kursu sprawdzany jest poprzez test poziomujący?

kunbikk

Myślę, że na skuteczność kursów narzekać nie można @dorota, mam znajomego który z nich korzystał i no w porównaniu do innych to dużo umie, umieją nauczyć, trzeba tylko samemu chcieć

Marcin-KaplanPolska

Kurs w londynie to zdecydowanie dobry pomysł. Więcej o tej szkole znajdziesz pod tym linkime: http://www.kaplaninternational.com/pl/szkoly/anglia/kursy-jezyka-angielskiego-londynie.aspx / Warto też zobaczyć inne lokalizacje na naszym kanale YouTube: http://www.youtube.com/user/kaplanpolska ps. My też bardzo chętnie przeczytamy Wasze opinie o kursach Kaplan :-)

angol

zastanawiam się nad wyjazdem do londynu na kurs Kaplana, słyszałem bardzo dużo pozytywnych opinii, ale wolę być pewnym. Wiecie coś więcej?

Zostaw opinię o Kaplan - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaplan