L-Print Zbigniew Lemiech

Lublin

Opinie o L-Print Zbigniew Lemiech

makma
użytkownik zarejestrowany

to drukarnia @olek jak i jednoczesnie wydawnictwo, na przyszłość polecam sprawdzić to w krs, no ale szkoda że firma nie ma swojej strony internetowej jeszcze

Jacent

Pan lemiech to oszust, niewypłacalny, wykorzystujący ludzi, z długami. Wiem, bo poznałem jedną z osób, które u niego pracowały dłuższy czas... zero szacunku dla człowieka.

anonimus

atmosfera jest bardzo ciężka, zarobki minimalne i czasem trzeba długo czekać na rozliczenie, i zgodze sie z poprzednia opinia ze firma sie nie rozwija, pozdrawiam

Znawca

Widzę, że Pan [usunięte przez moderatora]. od dobrych 10 lat się nie rozwija :D PRZESTRZEGAM PRZED PRACĄ W TEJ BEZNADZIEJNEJ FIRMIE!!!

Zostaw opinię o L-Print Zbigniew Lemiech - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie L-Print Zbigniew Lemiech