ATOM Agencja Interaktywna

Łódź

Opinie o ATOM Agencja Interaktywna

square

Zmora każdego pracownika. Totalny brak ogarnięcia w połączeniu z wieloma oszustwami to norma u tego pracodawcy. Brak prawdziwej umowy. Zatrudnienie na najniższą krajową, brak opieki lekarskiej. Właściciel nie wie kto pracuje w jego firmie. Rotacje pracowników średnio raz w miesiącu. Żałosna komunikacja. Złodziejska firma. Odradzam każdemu. Podjęcie pracy w ATOMIE to największy błąd jaki można popełnić! Ostrzegam!

misia

Świątynia oszustwa. Szef - gdzie sama funkcja jest już sporym nadużyciem - nie ma zielonego pojęcia co się dzieje w firmie. W związku z powyższym wszystkie obowiązki delegowane są osobom, które nie mają pojęcia jak zarządzać ludźmi. Z niewiadomych przyczyn - dział tak zwanych Accountów traktowany jest jak najważniejszy w całej firmie, a jej pseudo szefowa uważa się za właścicielkę całej firmy, co prowadzi do licznych konfliktów. Nie zabraknie tak zwanych lizodupków, którzy gdyby mogli - całowaliby (usunięte przez administratora) szefa i jego prawej ręki, pani M w oba policzki. Dział odpowiedzialny za social media tak naprawdę nie istnieje. Ludzie odchodzą po miesiącu, dwóch - widząc ten cały (usunięte przez administratora) Najprężniej działa dział graficzny, choć pensje tam są tak żałosne, że szkoda nawet iść na rozmowę rekrutacyjną. Kwestie prawne leżą i kwiczą. Umowa to ponury żart. Szefunio zaproponuje najniższą krajową z śmiesznym dodatkiem pod stołem. O jakichkolwiek prawach pracownika można zapomnieć. Właściciela wiecznie nie ma, a jak jest to jego głowa skupiona jest na wszystkim tylko nie pracownikach i sytuacji w firmie. Jego priorytetem prędzej będzie wyjście na siatkówkę po godzinach pracy niż sporządzenie umowy z pracownikiem. O podwyżkach nie ma co marzyć - chyba, że szef ma nóż na gardle i nie ma komu robić - wtedy MOŻE jakieś 2 stówy wpadną. Miałam do czynienia z wieloma agencjami w Łodzi i nie tylko, ale z takim brakiem poszanowania nigdy się nie spotkałam. Nie polecam!

baggaa

Ciągłe zaniedbania szefa, przekręty, niejasne warunki pracy, umowa z najniższą stawką krajową, reszta "pod stołem", ciągłe rotacje wśród ludzi, nadmiar zadań nie pokrywający się z wysokością pensji, całkowity chaos organizacyjny, przymus wykonywania nieswoich obowiązków, bardzo nierówne traktowanie pracowników. Szef nie ma pojęcia ani o realiach pracy w agencjach, ani nawet o tym jak wygląda praca ludzi w jego agencji. O wszystko trzeba się upominać, a każda inicjatywa sprawia wrażenie powstawania "na wariackich papierach". Bardzo konkretni klienci, za co duży plus. Atmosfera wśród współpracowników jest wspaniała, choć i tutaj zdarzały się incydenty, które zdawały się być zaogniane przez szefa. Możliwość rozwoju istnieje, ale w żaden sposób nie jest motywowana i wspierana, co jasno przekłada się na poczucie, że pracownik powinien być oddany firmie całkowicie, natomiast nie może liczyć na lojalność ze strony szefa.

sun

Niestety muszę się zgodzić z poprzednią opinią. Umowa na najniższą pensję, reszta nieoficjalnie. Zazwyczaj zlecenia na początek, po jakimś czasie może o pracę. O samą umowę trzeba sie prosić i przypominać, co jest żenujące. Właściciel chyba niewiele wie o tym co dzieje się w firmie - co robia poszczególni ludzie. Nie ma zbyt wielu szans na rozwój. Oczywiście są plusy - fajna atmosfera i ciekawi klienci, a takze możliwość pracy zdalnej (co jest przydatne na L4, bo na umowie biedne 1500 zł) Z calego serca nie polecam tego bagienka!

bebe

Właściciel to oszust i cwaniak. Umowa na najniższą krajową, reszta niby pod stołem. Człowiek maksymalnie nieogarnięty, skupiony wyłącznie na sobie. O absolutnie wszystko trzeba się prosić i wielokrotnie dopominać. Podpisana umowa o pracę to prawdziwy luksus. Zarobki nieadekwatne do zleconych zadań. Częsta rotacja pracowników o czymś świadczy. Pracujący tam ludzie szybko wyczuwają panujący klimacik i notoryczne przekręty i szybko szukają czegoś innego. Najgorszy pracodawca na rynku.

rekrutacja

nie wiem jak jest, ale sympatyczna Pani, która miała okazję mnie rekrutować zaznaczyła, że szukają grafika, który poświęci się firmie i nie będzie wykonywał pracy freelancerskiej po godzinach. OKej jasna sprawa. Potem zostałem zapytany o zarobki. Wobec powyższego odpowiedziałem, że oczekuję 3300 - 4000 na rękę po okresie próbnym. Reakcja była błyskawiczna! Rozmowa kwalifikacyjna skończyła się w ciągu 2 minut :D Z pewnością niskie zarobki nie powstrzymają żadnego grafika przed freelancerką. Z pozdrawieniami

Zostaw opinię o ATOM Agencja Interaktywna - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATOM Agencja Interaktywna