ATOM Agencja Interaktywna

Łódź

ATOM Agencja Interaktywna

Opinie o ATOM Agencja Interaktywna

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Bartosz

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w ATOM Agencja Interaktywna? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

@Administrator 06.04.2018 12:03

Jedyna mocna strona to spoko ludzie i różnorodni klienci. Tam nie da się pracować, połowa na czarno albo w ogóle bez umowy. Porażka

czysta prawda

Niestety, ale muszę się zgodzić ze wszystkimi wcześniejszymi opiniami. Agencja poszukuje grafika, rozmowa rekrutacyjna, przegląd portfolio, wielki podziw i zadowolenie. Okres próbny- umowa na najniższą krajową, okej okres próbny, rozumiem. Po okresie próbnym odpowiedź, że są bardzo zadowoleni. Kolejna umowa, nie ma mowy o jakiejkolwiek podwyżce, nawet jeśli niektóre projekty ratują firmę i są ponad zakres pracy. Co miesiąc trzeba biegać i przypominać się o wypłatę, o umowę itp. O umowie o pracę nie ma nawet mowy, ani żadnych szans. Z szefem też jest się ciężko dogadać, albo go nie ma bo jest chory, albo jest na wakacjach. Firmie brakuje dobrej komunikacji i rozeznania w tym czym się kto zajmuje. Atmosfera panująca w firmie całkiem przyjemna i sympatyczna. Wspaniali, pomocni ludzie. Oczywiście są wyjątki, które cały czas rzucają jakieś zgryźliwe teksty i wbijają "nóż w plecy". W działach cały czas rotacja, w sumie nie ma co się dziwić nikt nie chce pracować za tak marne pieniądze i w ciągłym stresie o to co będzie dalej? Czy dostanie umowę na kolejny miesiąc, czy nie? Często bywa też tak, że pracownicy pracują np. ponad miesiąc bez umowy. Straszne wykorzystywanie ludzi. Stawianie nacisku na "tanią siłę roboczą". Przecież jak pracownik odejdzie, to przyjdzie ktoś nowy. Pomijam, że niektóre stanowiska są obsadzone totalnie bezpodstawnie.

square

Zmora każdego pracownika. Totalny brak ogarnięcia w połączeniu z wieloma oszustwami to norma u tego pracodawcy. Brak prawdziwej umowy. Zatrudnienie na najniższą krajową, brak opieki lekarskiej. Właściciel nie wie kto pracuje w jego firmie. Rotacje pracowników średnio raz w miesiącu. Żałosna komunikacja. Złodziejska firma. Odradzam każdemu. Podjęcie pracy w ATOMIE to największy błąd jaki można popełnić! Ostrzegam!

misia

Świątynia oszustwa. Szef - gdzie sama funkcja jest już sporym nadużyciem - nie ma zielonego pojęcia co się dzieje w firmie. W związku z powyższym wszystkie obowiązki delegowane są osobom, które nie mają pojęcia jak zarządzać ludźmi. Z niewiadomych przyczyn - dział tak zwanych Accountów traktowany jest jak najważniejszy w całej firmie, a jej pseudo szefowa uważa się za właścicielkę całej firmy, co prowadzi do licznych konfliktów. Nie zabraknie tak zwanych lizodupków, którzy gdyby mogli - całowaliby (usunięte przez administratora) szefa i jego prawej ręki, pani M w oba policzki. Dział odpowiedzialny za social media tak naprawdę nie istnieje. Ludzie odchodzą po miesiącu, dwóch - widząc ten cały (usunięte przez administratora) Najprężniej działa dział graficzny, choć pensje tam są tak żałosne, że szkoda nawet iść na rozmowę rekrutacyjną. Kwestie prawne leżą i kwiczą. Umowa to ponury żart. Szefunio zaproponuje najniższą krajową z śmiesznym dodatkiem pod stołem. O jakichkolwiek prawach pracownika można zapomnieć. Właściciela wiecznie nie ma, a jak jest to jego głowa skupiona jest na wszystkim tylko nie pracownikach i sytuacji w firmie. Jego priorytetem prędzej będzie wyjście na siatkówkę po godzinach pracy niż sporządzenie umowy z pracownikiem. O podwyżkach nie ma co marzyć - chyba, że szef ma nóż na gardle i nie ma komu robić - wtedy MOŻE jakieś 2 stówy wpadną. Miałam do czynienia z wieloma agencjami w Łodzi i nie tylko, ale z takim brakiem poszanowania nigdy się nie spotkałam. Nie polecam!

baggaa

Ciągłe zaniedbania szefa, przekręty, niejasne warunki pracy, umowa z najniższą stawką krajową, reszta "pod stołem", ciągłe rotacje wśród ludzi, nadmiar zadań nie pokrywający się z wysokością pensji, całkowity chaos organizacyjny, przymus wykonywania nieswoich obowiązków, bardzo nierówne traktowanie pracowników. Szef nie ma pojęcia ani o realiach pracy w agencjach, ani nawet o tym jak wygląda praca ludzi w jego agencji. O wszystko trzeba się upominać, a każda inicjatywa sprawia wrażenie powstawania "na wariackich papierach". Bardzo konkretni klienci, za co duży plus. Atmosfera wśród współpracowników jest wspaniała, choć i tutaj zdarzały się incydenty, które zdawały się być zaogniane przez szefa. Możliwość rozwoju istnieje, ale w żaden sposób nie jest motywowana i wspierana, co jasno przekłada się na poczucie, że pracownik powinien być oddany firmie całkowicie, natomiast nie może liczyć na lojalność ze strony szefa.

sun

Niestety muszę się zgodzić z poprzednią opinią. Umowa na najniższą pensję, reszta nieoficjalnie. Zazwyczaj zlecenia na początek, po jakimś czasie może o pracę. O samą umowę trzeba sie prosić i przypominać, co jest żenujące. Właściciel chyba niewiele wie o tym co dzieje się w firmie - co robia poszczególni ludzie. Nie ma zbyt wielu szans na rozwój. Oczywiście są plusy - fajna atmosfera i ciekawi klienci, a takze możliwość pracy zdalnej (co jest przydatne na L4, bo na umowie biedne 1500 zł) Z calego serca nie polecam tego bagienka!

bebe

Właściciel to oszust i cwaniak. Umowa na najniższą krajową, reszta niby pod stołem. Człowiek maksymalnie nieogarnięty, skupiony wyłącznie na sobie. O absolutnie wszystko trzeba się prosić i wielokrotnie dopominać. Podpisana umowa o pracę to prawdziwy luksus. Zarobki nieadekwatne do zleconych zadań. Częsta rotacja pracowników o czymś świadczy. Pracujący tam ludzie szybko wyczuwają panujący klimacik i notoryczne przekręty i szybko szukają czegoś innego. Najgorszy pracodawca na rynku.

rekrutacja

nie wiem jak jest, ale sympatyczna Pani, która miała okazję mnie rekrutować zaznaczyła, że szukają grafika, który poświęci się firmie i nie będzie wykonywał pracy freelancerskiej po godzinach. OKej jasna sprawa. Potem zostałem zapytany o zarobki. Wobec powyższego odpowiedziałem, że oczekuję 3300 - 4000 na rękę po okresie próbnym. Reakcja była błyskawiczna! Rozmowa kwalifikacyjna skończyła się w ciągu 2 minut :D Z pewnością niskie zarobki nie powstrzymają żadnego grafika przed freelancerką. Z pozdrawieniami

Zostaw opinię o ATOM Agencja Interaktywna - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATOM Agencja Interaktywna