ATOM Agencja Interaktywna

Łódź

Opinie o ATOM Agencja Interaktywna

bebe

Właściciel to oszust i cwaniak. Umowa na najniższą krajową, reszta niby pod stołem. Człowiek maksymalnie nieogarnięty, skupiony wyłącznie na sobie. O absolutnie wszystko trzeba się prosić i wielokrotnie dopominać. Podpisana umowa o pracę to prawdziwy luksus. Zarobki nieadekwatne do zleconych zadań. Częsta rotacja pracowników o czymś świadczy. Pracujący tam ludzie szybko wyczuwają panujący klimacik i notoryczne przekręty i szybko szukają czegoś innego. Najgorszy pracodawca na rynku.

rekrutacja

nie wiem jak jest, ale sympatyczna Pani, która miała okazję mnie rekrutować zaznaczyła, że szukają grafika, który poświęci się firmie i nie będzie wykonywał pracy freelancerskiej po godzinach. OKej jasna sprawa. Potem zostałem zapytany o zarobki. Wobec powyższego odpowiedziałem, że oczekuję 3300 - 4000 na rękę po okresie próbnym. Reakcja była błyskawiczna! Rozmowa kwalifikacyjna skończyła się w ciągu 2 minut :D Z pewnością niskie zarobki nie powstrzymają żadnego grafika przed freelancerką. Z pozdrawieniami

Zostaw opinię o ATOM Agencja Interaktywna - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATOM Agencja Interaktywna