Opinie o ATOM AGENCY w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ATOM AGENCY. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ATOM AGENCY o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATOM AGENCY w Łódź

BB

Dramatyczne miejsce! Totalny brak kontaktu z szefem - można dzwonić, pisać po kilkanaście razy i jest to kompletnie ignorowane. Zmuszają do założenia jdg i rozwiązują umowy z zaskoczenia. Może i ludzie i atmosfera fajna, ale zero onboardingu, więc skąd nowy pracownik ma to wiedzieć. Kultura organizacji - zero. Brak regulaminów, procesów, procedur, narzędzi do pracy. Cieszę się że współpracowałam z nimi krótko i nie traciłam więcej nerwów i czasu na tak niepoważna firmę.

byly pracownik
@Larysa

Nie polecam. Wszystko co wyżej to prawda. Brak organizacji - jakiejkolwiek. Brak procesów, szef niewadomo czym zajęty, ale wszystko z opoznieniem, i nigdy nie ma czasu. Niestety nie ma tu zasad, spotkan, motywacji nic.

Lila Nowy wpis

Hej, pytanko. skoro copywriter ma pisać teksty po angielsku to jaki poziom będzie wystarczający, żeby dać radę + czy wymagają specjalistycznego angielskiego ? Potrzebuję tych informacji do ogłoszenia, bo nie jestem pewna, czy jestem dobrą osobą na to stanowisko, a nie chce się po prostu osmieszyć :D

Czy w ATOM AGENCY występują paczki/bony świąteczne?

x Nowy wpis

Nie ma szans, tak samo jak nie ma premii czy podwyżek nawet obiecanych po okresie próbnym

Czy w ATOM AGENCY są szkolenia zewnętrzne?

Aneta

A jakiekolwiek szkolenia? Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika? Widziałam ofertę dla SEO SPECIALIST. Wymagają rocznego doświadczenia ale mimo wszystko nie chciałabym być rzucona na głęboką wodę. Podejmując tutaj pracę można liczyć na wdrożenie?

Dlaczego, skąd takie podejście? Czyli na rozwój w sensie szkoleń nie ma co liczyć, a awanse się chociaż zdarzają? A co z różnymi formami doceniania pracownika, np. jakieś dodatki, premie, benefity?

JW Nowy wpis

Szef liczy na swój własny zysk. Nie ma dodatków, premii, podwyżek, benefitów, szkoleń itd. Nawet na święta nic nie dostaniesz, może po za zaproszeniem do mieszkania w którym jest biuro na imprezę, na ktorą musisz sam coś przynieść do picia i jedzenia. Były robione raz do roku wyjazdy integracyjne na Słowenie, ale upadły, bo już się nie opłaca. Z resztą osoby, które nie pojechały, nie otrzymały nic

EX

Niestety i ja podzielę zdanie poprzedników. Firma, by zarabiać, a nie dostarczać. Szef chce wydusić wszystko co najlepsze z pracownika nie oferując ZUPEŁNIE NIC. Zero szkoleń, zero wyjazdów na specjalistyczne wydarzenia, zero wsparcia merytorycznego ( ale nie ma co sie dziwic, ludzie tam nie maja nic z marketingiem wspolnego w swoim doswiadczeniu zawodowym), zero premii, zero swiadczen, zero benefitow, ale natomiast jest oczekiwanie, że pracownik da wszystko, zaangażowanie 1000%. I moje pytanie brzmi, a dlaczego ma to robic? robi swoja prace i juz, dlaczego ma oferowac wiecej skoro firma nie daje tego w zamian? Unikac, zamrnujecie swoj potencjal.

Account Manager

Telefon z zaproszeniem na rozmowę. Rozmowa przeprowadzana przez szefową działu. Po zachowaniu mogłabym wywnioskować, że to szefowa firmy. Z rozmowy można jedynie wywnioskować, że bardzo mało doświadczona w branży marketingu i brandingu. Na przykłady, które podowałam kiwała tylko głową - choć widać było po minie, że nie ma zielonego pojęcia o czym mówię. Przykre, bo jako osoba zarządzająca działem winna mieć największe doświadczenie w tej dziedzinie. Odniosłam wrażenie, że pracę agencyjną ograczncza tylko do odbierania i wysyłania korespondencji mailowej. Brak jakiejkolwiek wiedzy na temat SEO, SEM, a o samych metodykach jak choćby Agile to można pomażyć. Później było już tylko gorzej. Po wstępnym zaakceptowaniu mojej osoby przez wspomnianą panią, zostałam poinformowana o kolejnej rozmowie z szefem. Minął tydzień, faktycznie zostałam zaproszona na spotkanie. Szef wydawał się bardzo miły, ale strasznie roztrzepany. Rekrutowałam się parę miesięcy temu (koniec lata), ale jakoś krótkie spodenki i sprany t-shirt nie pasują mi do tego typu spotkań - no ale już! Kiedy doszliśmy do kwestii zarobkowych zostałam zastrzelona informacją, że firma może mnie zarejestrować na minimum krajowe, a resztę o którą walczyłam - mogę dostać pod stołem nieoficjalnie. Kiedy wyraziłam swoją dezaprobatę, zostało mi wyjaśnione, że taka praktyka pozwoli mi więcej zarobić, bo przecież nie oddam części do ZUSu, a poza tym jestem młoda (27 lat), więc gdzie mi tam myśleć o jakiś kredytach. Ten tekst zapamiętam do końca życia. Nie muszę mówić, że podziękowałam za dalszą część procesu rekrutacji i wyszłam. Ogtólnie uważam, że jest to żałosne zachowanie i żerowanie na czyjejś niewiedzy. Przepraszam bardzo, ale co by się stało, gdybym w pracy skręciła nogę? Mogłabym liczyć na najniższą podstawę podczas rekowalencencji bez dodatku pod stołem - na który w normalnych okolicznościach mogłabym liczyć. Tragedia! Omijać szerokim łukiem!!!!

Doświadczenie zawodowe, czego oczekuje od pracy w agencji, najtrudniejsi klienci i jak sobie z nimi radziłam, wady i zalety, oczekiwania finansowe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
BB

Larysa
@BB

Na jakim stanowisku pracowałaś, lub w jakim dziale? Wyczaiłam na stronie firmy oferte pracy w seo, teraz się obawiam, że moge mieć podobne odczucia co do twoich, źle znoszę brak organizacji i jakichkolwiek wytycznych w pracy :P To z kim w takim razie pracownik ma największy kontakt? Są wyznaczeni chyba przełożeni, nie? No niestety, sama atmosfera to nie wszystko :( Wynagrodzenie chociaż proponują konkretne?

byly pracownik
@Larysa

Jestem częścią ATOM Agency od prawie 3 lat. Przez ten czas brałam udział w wielu projektach oraz spotkaniach i wyjazdach integracyjnych, a także awansowałam na szefową działu. Największą zaletą pracy w tej firmie jest atmosfera oparta na otwartości, bezpośredniości, wyrozumiałości i zrozumieniu. Polecam pracę tutaj również ze względu na możliwości rozwoju i współpracy z ludźmi, którzy wiedzą co robią i robią to dobrze od lat. Dodatkowe benefity w postaci sponsorowanego przez firmę wyjazdu integracyjnego czy możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej są również ogromnymi plusami.

Edyta

Pracuję w firmie jako grafik od 18 lat. Zaczęłam pracować zaraz po studiach. Firma dała mi nie tylko możliwość własnego rozwoju, ale także możliwości powiększenia rodziny. Dwa razy byłam na urlopach macierzyńskich i byłam spokojna, że moje stanowisko będzie na mnie czekało po powrocie. Nigdy nie było także problemu ze zwolnieniem, kiedy małe dzieci chorowały i trzeba było z nimi zostać w domu. Dla młodych rodziców to bardzo ważne. Podobnie sprawa ma się jeśli chodzi o urlopy. Wszyscy w działach dogadują się, aby każdy mógł wziąć urlop w dogodnym dla siebie czasie. Jeśli chodzi o załogę to nie można sobie lepiej wyobrazić współpracowników. Atom to młodzi, ambitni, kreatywni ludzie, którym się zwyczajnie chce. Ludzie pomagają sobie, wspierają się - nigdy nie zostałam zostawiona sama na lodzie w krytycznej sytuacji. W pracy panuje luźna atmosfera. Jeśli chodzi o szefa zawsze czułam jego wsparcie. Mamy do siebie wzajemne zaufanie. Jeśli mam jakieś problemy, zawsze mogę liczyć na jego pomoc! Niewątpliwym atutem są także wyjazdy integracyjne – kilkudniowe spływy w Słowenii i Austrii! Wieczorem ognisko/grill i śpiewy przy gitarze ???? I jeszcze jedno – w firmie pracuje wielu pracowników powyżej 10 lat (17-18) – myślę, że to najlepsza rekomendacja :D

Olga
@Edyta

Z Twojego opisu praca wydaje się naprawdę super:-D A powiedz coś więcej na temat rozwoju, o którym wspomniałaś. Od jakiego stanowiska zaczynałaś i jak to się zmieniało? Czy pracodawca sam wychodzi z inicjatywą awansu/podwyżki? Z doświadczenia wiem, że nie raz trzeba się niestety za tym nachodzić. A jeśli chodzi o urlopy, to na jak długi urlop można liczyć np w wakacje? I czy są wczasy pod gruszą?

Gosia

Pracuję w firmie od 18 lat i od kiedy się tutaj znalazłam, mam poczucie, że nie mogłam lepiej trafić. Niewiele znam firm, gdzie ekipa jest tak stała i nawet przez myśl większości nie przejdzie zmiana pracy. Co mnie tutaj trzyma? Myślę, że to samo co innych. Przede wszystkim super ludzie, zaangażowani w to co robią, doskonali specjaliści w swojej dziedzinie, ludzie od których codziennie się czegoś uczę i którzy inspirują, żeby się rozwijać, a nie tracić zapał. Ludzie, którym się nie nudzi to co robią, a wręcz ciągle chcą więcej i lepiej. A przy tym bardzo zgrani, rozumiejący się i wspierający. Nie mam poczucia, że jestem z czymś sama, a że tworzymy zgrany zespół i wszyscy odpowiadamy za finalny efekt projektów, wszystkim zależy na tym tak samo mocno. A do tego ludzie, którzy potrafią się super bawić i lubią spędzać razem czas. Co jeszcze? Duża elastyczność pracy, ogromne zaufanie do pracowników, ciekawe projekty, możliwość rozwoju oraz ogromny luz i domowa atmosfera, nawet kiedy gonią terminy.

Iza

Zdecydowanie polecam pracę w agencji. Do zespołu dołączyłam 1,5 roku temu. Od tego czasu rozszerzyłam swoje kompetencje w zakresie content marketingu, na czym bardzo mi zależało. Na uwagę zasługuje współpraca z firmami z różnych branż. Dzięki niej podejmowane przez nas tematy są różnorodne, co sprzyja rozwojowi zawodowemu. Ogromną zaletą pracy w ATOM Agency jest też wspaniała atmosfera. Można tu liczyć na wsparcie i zaufanie zarówno współpracowników, jak i szefa. Poza tym świetnie się razem bawimy. Wykorzystujemy w tym celu wszelkie okazje, od spotkań wigilijnych po… wyjazdy do Słowenii (pięknie tam) ???????? Bardzo doceniam także poczucie stabilności. Wśród nas są osoby, które w firmie pracują ponad 10 lat – wcale mnie to nie dziwi. Szanujemy zarówno nasz czas pracy, jak i czas prywatny. Nigdy nie miałam problemu z wzięciem dnia wolnego, gdy była taka potrzeba. Takiej pracy w agencji szukałam ????

Sebastian
@Iza

Wyjazdy integracyjne o których wspomniałaś w całości finansuje firma? Jedzie cały zespół pracowników? Jest to traktowane jako dodatkowy benefit? A coś prócz tego jest z dodatków?

Pracuję w dziale Social Media od 1,5 roku i mogę szczerze polecić tę agencję! Bezdyskusyjnie największym plusem jest atmosfera panująca w biurze, którą tworzy niezwykle kreatywny zespół o podobnym poczuciu humoru. Na wyróżnienie zasługują również Heady każdego z działów, charakteryzujący się bardzo proaktywnym podejściem do wykonywanej pracy.

Marci

Ignorowanie przez szefa jest na porządku dziennych. Komunikacja na poziomie zerowym. Regularne spóźnianie się z wypłatami.

Kazimierz
@Marci

Ciekawe od jak dawna jest ten problem, bo wcześniej widzę w wątku ludzie zgłaszali różne uwagi ale o spóźnieniach z kasą nic nie pisali. Jakieś wytłumaczenie tego, dlaczego w Twoim wypadku doszło do opóźnienia pensji? Jakieś duże ramy czasowe to są, czy takie minimalne spóźnienia?

ZM

Polecam Agencję jako naprawdę dobrego pracodawcę, który dba o pracowników, wymaga, ale daje duży kredyt zaufania, największym plusem jest stała ekipa pracująca od lat, zgrana, bardzo pomocna i życzliwa, naprawdę fajni ludzie, bardzo ciekawe projekty, można się wiele nauczyć. Kierownicy działów - wspaniałe osoby, które dają z siebie bardzo dużo, starają się poświęcić każdemu pracownikowi dużo czasu, uwagi i serca. Dla mnie praca w Atomie była doskonałym doświadczeniem. Z całego serca polecam.

Pracowałem w tej firmie ponad 4 lata. To co najważniejsze: jestem wdzięczny szefowi oraz mojemu przełożonemu którzy w tamtym czasie dali mi szansę na rozwój i naukę w branży SEO. Muszę szczerze powiedzieć przez ten okres bardzo dużo się nauczyłem, szczególnie od ludzi z działu SEO, co bardzo procentuje w mojej nowej pracy (nie pracuję już w Atom Agency). Jeżeli ktoś chce rozpocząć kroki w SEO to napewno się tutaj sporo nauczy - tutaj mała prywata: uważam dział SEO za najlepszą grupę osób z którą miałem dotychczas szansę współpracować. Jest to zasługa szefa działu SEO, który jest ostoją spokoju, profesjonalizmu i daje mega wsparcie. Współpraca z pozostałymi działami układała się poprawnie - przynajmniej w moim odczuciu i do pewnego momentu. Rozstałem się z firmą i uważam że moje odejście (tak to teraz oceniam) było dobrym wyjściem biorąc pod uwagę mój rozwój i to czym się teraz zajmuję. Niestety specyfika pracy w Atom Agency (a raczej specyfika pracy w agencji interaktywnej) powoduje, że w którymś momencie, trzeba sobie zadać pytanie czy chcemy się rozwijać - projekty które realizowałem w Atom w którymś momencie stały się bardzo powtarzalne, a specyfika Klientów nie dawała możliwości bardziej szerokich działań SEO i content marketingowych. Wiec odejście wyszło mi na dobre. Z wad Atom agency mogę zaliczyć: swego rodzaju chaos organizacyjny w kwestiach pracowniczych (dokumenty, etc). Trzeba się z wieloma rzeczami przypominać - wierzę, że to nie jest zła wola a jedynie natłok spraw i czasami sprawy umykają (tym niemniej tak nie powinno być). Faktem jest: jezeli coś ustalisz to zostanie to zrealizowane - przynajmniej tak było w moim przypadku - ale musisz się o tym non stop przypominać. Jeżeli ktoś jest mega zorganizowany i dokładny to będzie to dla niego mordęga. Trzeba wiec to zaakceptować albo pracować gdzieś indziej. Co do wynagrodzenia: kwestię tą ustala szef firmy a nie twój kierownik, wiec to od ciebie zależy czy zaakceptujesz takie a nie inne warunki rozliczania. Co do atmosfery w firmie: nie wypowiadam się na temat innych działów niż seo bo tam nie pracowałem. Ludzie mili, imprezowi, wigilie firmowe super. Moj jedyny zarzut jest taki, że na pewnym etapie nie dostawałem pełnego feedbacku od innych działów, na temat mojej pracy a przynajmniej nie w takim zakresie który w mojej ocenie byłby odpowiedni do tego bym poprawił swoją pracę. Ten feedback nie był również przekazywany do mojego kierownika, a jedynie do szefa. W mojej ocenie szacunek w pracy polega na tym, że ten feedback powinien być jasny i klarowny od samego początku do końca - tak nie było w moim przypadku i to jest nie fair. Wyjaśnienie i bardzo oględny feedback dostałem dopiero w momencie rozstawania się z firmą co uważam za bardzo mało profesjonalne i bez szans na przedstawienie moich racji. Ale widać taka polityka. Ta kwestia jest mocno do poprawy - tutaj uwaga do szefa który ja sądzę czyta Goworka. Reasumując: podziękowano mi w czasie koronawirusa, nowa praca jest tym co zawsze chciałem robić, w nowej firmie panuje porządek organizacyjny, jasny i klarowny feedback na każdym etapie pracy, ambitne rzeczy do realizacji i wymagany ciągły rozwój - czego chcieć więcej.

KMK

Ja polecam tą firmę wszystkim, którzy chcą pracować w bardzo miłej atmosferze, wśród zgranych i dobrze nastawionych do siebie ludzi, pomocnych a przy tym bardzo profesjonalnych i lubiących swoją pracę. W każdej firmie są jakieś niedociągnięcia, ale jest to najlepsze miejsce w jakim dotychczas pracowałem. Nie traktujesz miejsca pracy jak przykrego obowiązku a chce Ci się tam przychodzić.

Dagmara

Nigdy nie spodziewałam się, że będę pracowała w agencji reklamowej. To miała być chwilowa praca. Zostałam tak 2 lata, odeszłam dlatego, że wybrałam ostatecznie inną ścieżkę kariery (naukową). Zdobyłam cenne doświadczenie, które na pewno wykorzystam jeśli znów będę chciała się przebranżowić. Praca mnie cieszyła, ale jeśli miałam spadek formy to nie umiałam się z tym ukrywać, dlatego od razu byłam brana pod skrzydła i dokładnie wypytana, dlaczego spadła moja motywacja i jak można mi pomóc. Takie rozmowy dawały mi nową energię. A teraz konkrety: byłam bardzo zadowolona z wynagrodzenia, kiedy czułam, że czas na podwyżkę - prosiłam o nią i otrzymywałam. Byłam angażowana w każdą fazę projektu, poznawałam know-how od podszewki. W tej firmie nie ma tajemnic a współpraca jest horyzontalna - nie czuć przytłaczającej, skostniałej hierarchii, która na mnie na pewno oddziaływała by negatywnie. Byłam wdrażana we wszystkie etapy projektów, od burz mózgów po rozmowy i negocjacje z klientami. Od razu zostałam potraktowana z ogromną dozą zaufania, weszłam na głęboką wodę, ale z nieustającą asekuracją przełożonych i bardziej doświadczonych pracowników. Nie bałam się pytać, byłam wręcz do tego zmuszana ;) Jeśli zdarzały mi się wpadki we współpracy z Klientem to nigdy nie ponosiłam za nie bezpośredniej odpowiedzialności, zawsze problemy rozwiązywane był wspólnie, dzięki czemu nie czułam presji. Czas pracy mógł być bardzo elastyczny - nikt nie robił żadnych problemów z wcześniejszym wyjściem lub późniejszym dotarciem do firmy, jeśli zaszła taka potrzeba. W przypadku gorszego samopoczucia zawsze można było poprosić o pracę zdalną, oczywiście w granicach rozsądku. W żadnej innej firmie nie czułam się tak swobodnie. Zostałam całkowicie zaakceptowana ze swoimi nawykami i charakterem. Zawsze miałam we współpracownikach (zwłaszcza w swoim dziale), szefowej działu i szefie ogromne wsparcie - nawet składając wypowiedzenie spotkało się to z dużym dopingiem i entuzjazmem - mojej firmie zależało na tym, żebym spełniała swoje marzenia. Zawsze wiedziałam, że mogę liczyć na pomoc, tutaj naprawdę czułam się jak w domu. Bardzo dużo zawdzięczam tej firmie, zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Podstawą ATOMU są ludzie, niesamowicie zżyci i dograni, trzymam za każdego z nich kciuki. Odchodząc czułam, że tracę coś wyjątkowego. Oraz niesamowite wyjazdy integracyjne i imprezki pracownicze, które nieustannie scalają zespół ;)

@Dagmara

Bardzo Ci dziękuję za tak wyczerpującą, a przy tym merytoryczną opinię na temat pracy w ATOM AGENCY. Bez dwóch zdań przekazane przez Ciebie informacje posłużą tym, którzy są zainteresowani pracą w branży reklamowej. Przedstawiłaś nam tego pracodawcę w samych superlatywach, ale jeszcze chcę Cię dopytać o jedną rzecz, a mianowicie o szkolenia. Czy od czasu do czasu są one tam organizowane?

jurek
@Elżbieta

na szkolenia ani nowy sprzęt nie masz co liczyć

@jurek

@jurek, jak myślisz, dlaczego tak jest? Mimo wszystko, opinia @Dagmara sugeruje, że jest wiele dobrych rzeczy w tej pracy, takich które wynagradzają ewentualny brak szkoleń. Jaka jest Twoja opinia o ATOM AGENCY?

Kasia Kolejwo

Polecam serdecznie ATOM AGENCY, jako idealne miejsce pracy. Bardzo długo szukałam miejsca dla siebie i na szczęście znalazłam! Ludzie, którzy tutaj pracują tworzą zgrany zespół z kreatywnymi pomysłami. Atmosfera sprzyja efektywnej pracy (która daje bardzo dobre efekty) i rozwojowi osobistemu. Zawsze można liczyć na pomoc życzliwych ludzi i tak, jak już ktoś tutaj podkreślił - bardziej "ludzkiego" szefa nie spotkałam w żadnej innej pracy. Nie jest to na pewno miejsce, dla osób, które lubią korpo atmosferę - tutaj można być sobą.

02020

Jeżeli rozważacie pracę u tego(usunięte przez administratora)pracodawcy, to zdecydowanie odradzam. Poziom komunikacji, jak i kompetencji poniżej krytyki. W firmie pracuje za mało osób w stosunku do ilości zleceń, przez co występuje ciągła presja (usunięte przez administratora). Nie dajcie się zwieźć regularnie organizowanym eventom pracowniczym czy wyjazdom integracyjnym, to typowa PRowa przykrywka chaosu i dezorganizacji, jakie tam panują.

Janusz

Ostatnio narzekaliście na pracę , czy aktualnie poprawiła sie sytuacja? Mam zamiar aplikować więc pytam.

gah
@Janusz

W życiu tego nie rób! Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Brak organizacji. Praca po godzinach(usunięte przez administratora)

sda
@Janusz

Absolutnie odradzam pracy u tego pracodawcy. (usunięte przez administratora) niskie stawki.

gogo
@Janusz

Nie poprawiła się wcale. Jest gorzej niż kiedykolwiek. Rotacja ludzi ogromna.

@gogo

Jeżeli jesteś zatrudniony w ATOM AGENCY, to napisz nam proszę coś więcej o pracy w tym miejscu. Co byś zmienił w firmie, aby praca tam była dla Ciebie bardziej satysfakcjonująca? Będzie to cenna wskazówka dla osób, które rozważają udział w rekrutacji.

Elżbieta

A czy do zasadniczego wynagrodzenia oferowane są jakieś premie lub bonusy pozapłacowe? Mam na myśli na przykład dofinansowanie do karty sportowej lub prywatną opiekę medyczną. Napisz proszę, jak to wygląda. Wiele osób zwraca uwagę na tę kwestię i z pewnością będą ciekawe, na co będą mogły liczyć w przypadku podjęcia zatrudnienia w ATOM AGENCY.

Bronisław

@Worker patrząc na https://www.facebook.com/AgencjaATOM można zauważyć, że w firmie współpracownicy dbają o swoje relacje. Możesz powiedzieć jak wygląda proces rekrutacji, jakie umiejętności są sprawdzane i czy można liczyć na jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje? Komu poleciłbyś tu pracę?

Worker

Pracowałem w wielu miejscach ale to Atom ma najlepszą atmosferę i najbardziej "ludzkiego" szefa. Dlatego też b. duża część osób pracuje w tej firmie po wiele lat. Proponuję podpytać bezpośrednio dowolnego pracownika korzystając z mediów społecznościowych związanych z karierą.

Zostaw merytoryczną opinię o ATOM AGENCY - Łódź

• Jak się pracuje w ATOM AGENCY?

Zobacz opinie na temat firmy ATOM AGENCY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATOM AGENCY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATOM AGENCY?

Kandydaci do pracy w ATOM AGENCY napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATOM AGENCY