ATOM AGENCY

Opinie o ATOM AGENCY

Janusz

Ostatnio narzekaliście na pracę , czy aktualnie poprawiła sie sytuacja? Mam zamiar aplikować więc pytam.

gah
@Janusz 03.08.2018 18:24

W życiu tego nie rób! Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Brak organizacji. Praca po godzinach(usunięte przez administratora)

sda
@Janusz 03.08.2018 18:24

Absolutnie odradzam pracy u tego pracodawcy. (usunięte przez administratora) niskie stawki.

gogo
@Janusz 03.08.2018 18:24

Nie poprawiła się wcale. Jest gorzej niż kiedykolwiek. Rotacja ludzi ogromna.

Bronisław

@Worker patrząc na https://www.facebook.com/AgencjaATOM można zauważyć, że w firmie współpracownicy dbają o swoje relacje. Możesz powiedzieć jak wygląda proces rekrutacji, jakie umiejętności są sprawdzane i czy można liczyć na jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje? Komu poleciłbyś tu pracę?

Worker

Pracowałem w wielu miejscach ale to Atom ma najlepszą atmosferę i najbardziej "ludzkiego" szefa. Dlatego też b. duża część osób pracuje w tej firmie po wiele lat. Proponuję podpytać bezpośrednio dowolnego pracownika korzystając z mediów społecznościowych związanych z karierą.

wykorzystywanie

Nie polecam pracy w ATOM AGENCY. Strasznie małe zarobki, jak za specjalistę w danej dziedzinie i pracę po godzinach wynagrodzenie wynosi (usunięte przez administratora)0 zł netto. Nie polecam. (usunięte przez administratora) Ludzie odchodzą z pracy, są ciągłe rotacje. (usunięte przez administratora)

Bronisław

@niezadowolona wątek ten jest przeznaczony dla osób zainteresowanych ATOM AGENCY jako potencjalnym pracodawcą. Wszelkie informacje o jakości usług oferowanych przez tą firmę należy zamieszczać na forach do tego przeznaczonych. Czy na forum są osoby, które posiadają wiedzę odnośnie tego, co dzieje się w strukturach ATOM AGENCY i byłyby chętne do przedstawienia swojej opinii na forum?

Bronisław

@Olek podrzucam Ci link bezpośredni do ofert pracy ATOM Agencja Interaktywna: https://atomagency.pl/kariera Daj znać na jakie stanowisko chcesz aplikować i jak wygląda przebieg Twojej rekrutacji. Wspominacie o pracy bez umowy. Zastanawiam się czy zgłaszacie taką sytuację odpowiednim organom? Mogę się zgodzić z tym, że to nie ma prawa bytu, ale trzeba również przeciwdziałać temu właśnie jak wyżej napisałem zgłaszając i informując. Wtedy odpowiednie organa sprawdzą czy tak jest, ponieważ to bardzo poważne zarzuty.

Olek

Jakieś oferty pracy moglibyście podpowiedzieć?

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w ATOM Agencja Interaktywna? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

@Administrator 06.04.2018 12:03

Jedyna mocna strona to spoko ludzie i różnorodni klienci. Tam nie da się pracować,(usunięte przez administratora). Porażka

rekrutacja

nie wiem jak jest, ale sympatyczna Pani, która miała okazję mnie rekrutować zaznaczyła, że szukają grafika, który poświęci się firmie i nie będzie wykonywał pracy freelancerskiej po godzinach. OKej jasna sprawa. Potem zostałem zapytany o zarobki. Wobec powyższego odpowiedziałem, że oczekuję 3300 - 4000 na rękę po okresie próbnym. Reakcja była błyskawiczna! Rozmowa kwalifikacyjna skończyła się w ciągu 2 minut :D Z pewnością niskie zarobki nie powstrzymają żadnego grafika przed freelancerką. Z pozdrawieniami

Zostaw opinię o ATOM AGENCY - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATOM AGENCY