Opinie o K.P.R.D. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy K.P.R.D.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie K.P.R.D. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K.P.R.D. w Kielce

Administrator Nowy wpis

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się newsów o K.P.R.D. jako pracodawcy.

-bud Nowy wpis

Podbijam

naiwny Nowy wpis

Co my tu jeszcze robimy?. Czekamy na wybawienie przez syndyka- niech wreszcie wejdzie i uwolni ludzi z obowiązku pracy. Dyrekcja i dyrektorka Pani Dorota udaje, że wszystko jakoś się "rozejdzie po kościach". Mają nas wieloletnich pracowników w tyłku. Pan prezes nie zadbał o swoich ludzi. Pokazując tym czasem , że to on jest władcą i jak " sieroty" zostały to niech cicho siedzą. Nie mamy pensji od stycznia idą święta a tu co?.

Hanna Nowy wpis

A czy ktoś z Was był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w K.P.R.D.? Podzielcie się wrażeniami z przebiegu rekrutacji.

wqe

Pewnie, że ceny sa całkiem niezłe, ale wiadomo czy wypłata jest terminowa? Z góry dziękuję za odpowiedź

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie K.P.R.D.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
operator drogowy

23 wypłaty jeszcze nie ma. Jaja sobie z pracowników robią . Dzieciak nie ma butów do szkoły ziewspomne o wyprawce irachunkach, a bank sie jusz o rate upomina , a " Napoleon" ma pracowników w "du...e". Kprd padnie .

fin

ano mozliwe poniewaz ludzie czekaja az racza wyplacic i maja nadzieje ze wyplata wplynie takiego dziadostwa jak wtym roku to nie widzialem w tej firmie a pracuje tam 10 lat

fin

nie wyplacili pieniedzy za lipiec to czyste zlodziejstwo mam rachunki do zaplacenia a tu nie ma wyplaty totalna porazka ta firma upadnie na bank

mt

ch (usunięte przez administratora) i kamieni kupa, omijać... nadęte towarzystwo, sami niech sobie zapieprzają za tak marne pieniądze. Prezesik stracił kontakt z rzeczywistością, kultury może niech się nauczy. Od ziemi to on nie odrósł, ale Napelon z niego żaden

Rav

skanska wszystkich kosi.

ap@

KPRD kiedyś lepiej funkcjonowało. Było dużo roboty i zazwyczaj rąk do pracy brakowało a teraz nie mogą przetargu wygrać. Ludzie pracują faktycznie bardzo długo i kokosów nie zarabiają, ale teraz w każdej drogowej firmie jest lipa. Z roku na rok jest tam coraz gorzej, zarobki od 5 lat nic nie poszły w góre. Wszyscy dużo obiecują a jak przyjdzie do płacenia to wszyscy udają że nie było tematu... porażka

Mati

To co pisze bubu to prawda pracuje tam wiele lat ale to co się tam dzieje teraz to przechodzi ludzkie pojęcie.Wszystkie budowy stoją nikt nie pracuje tylko kilka osób utrzymuje te firmę wiec nie ma się co dziwić że prawdopodobnie upadnie widocznie prezesowi juz nie zależy. Szkoda ludzi bo nie wiedzą co robić dalej bo jak się zwolnia sami to nie dostaną odprawy jest to oczywisty brak szacunku ze strony pracodawcy.

bubu81

Firma kiepska ! Zarobki bardzo niskie! Pracuje bo nie mam wyjścia za minimalną! Za dojazd na budowę i powrót nie płacą! Budowy oddalone od Kielc, tracisz dziennie minimum 2 godziny. Na dodatek Firma jest w bardzo złej sytuacji i tylko patrzeć jak padnie na dniach !!! Trzymajcie się z daleka!

Kudej

Jedno wielkie oszustwo najpierw karzą przyjść w niedziele obiecują kasę a jak przychodzi do wypłaty to nie płacą bo było za dużo ludzi. Nie przychodźcie w niedziele bo na pewno was oszukają mimo tego że i tak nie płacą za wszystkie godziny.

jaro

Tak doświadczenie łapie i uczy się od dyrekcji jak pracowników wykorzystać i oszukać. To podstawa w tej firmie.

Klaus

Pracowałem w tej firmie żeby dostać 1800zl trzeba pracować od rana do wieczora i wszystkie soboty omijajcie tę firmę z dala

Mur

Wszystkie kwoty o jakich mowa to kwoty brutto więc jeżeli masz 9.70 na godz to kwota do ręki wynosi 6.88 więc stawka głodowa.Nadmienie również że niektórzy pracownicy od 7 lat nie mieli podwyżki a temat ten jest wogóle nie ruszany iszeroko omijany.Kilkanaście osób pracuje na stałe ,reszta nie ma na to żadnej szansy kierownictwo chyba myśli że są to ludzie drugiej kategorii więc ni ma tematu

as

Mur pisze prawdę, a są to zarobki brutto. Umowy na stałe mają tylko starzy pracownicy, którym nie dużo brakuje do emerytury, resztę przyjmują tylko na sezon i kop w d w grudniu.

as

Umowa o pracę kolego, więc najniższa obowiązuje.

Mur

Kprd zatrudnia 90% ludzi na umowy sezonowe wyciskając z nich ile tylko się da w sezonie a w grudniu daje kopa w d...i niech się martwią i zdychają z głodu.Największe oszczędności mają na zwykłych pracownikach dlatego że płacą 9.60 na godz.Nikomu nie polecam tej firmy z uwagi na bardzo niskie zarobki

duch

ta firma żeruje jak pasożyt na zwykłych ludziach którzy są zmuszeni tam pracować

as

Najgorsza firma na świecie, w 2015r płacą 9,7zł brutto na godzinę, co nie jest zgodne z prawem, bo najniższa krajowa jest większa. Obchodzą to wykazując, że twoje ciężko wyrobione nadgodziny to premia, którą ci dają, a premia wlicza się do najniższej krajowej. Nadgodzin też wszystkich nie płacą, jak to powiedział jeden z dyrektorów nie ma co robić sensacji o kilka godz. Robią ludzi w ch, pan dyrektor każe przyjść w sobotę bo terminy gonią, a później przy wypłacie pani dyrektor udaje głupią i mówi, kto wam kazał pracować w sobotę i nie chce zapłacić.

Zostaw merytoryczną opinię o K.P.R.D. - Kielce

K.P.R.D.