Emmaus Compati

Wrocław

Opinie o Emmaus Compati

acislx3

24.06.2015 r. przed Sądem Apelacyjnym we Wrocławiu, jako sądem II instancji, odbyła się rozprawa w sprawie karnej o działania na szkodę Fundacji Kultury Ekologicznej. Apelację wnieśli Jarosław B. i Grażyna Sz., których w dniu 19.03.b.r. Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze (jako sąd I instancji) skazał na 2 lata pozbawienia wolności z zawieszeniem na 5 lat, zakaz pełnienia w tym czasie funkcji kierowniczych w organizacjach społecznych i w spółkach prawa handlowego oraz po 15.000 zł kary. Wnioski skarżących zostały oddalone. Przysługuje im prawo wystąpienia do Sądu Najwyższego o kasację wyroku, tym niemniej wyrok tut. Sądu Okręgowego jest od 24.06.2015 r. prawomocny !

Zostaw opinię o Emmaus Compati - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emmaus Compati