wald-glob

Pułtusk

Opinie o wald-glob

Miś

No uważam, że działają, widziałem ostatnio pracowników u nich to chyba działają, chciałem się dowiedzieć i zapytać jak to jest z umowami o pracę tutaj?

MAXI

Widać taki z Ciebie fachowiec Kazik4762 bo ja się sprawdziłem i pracuję za granico za dużo wyższą stawkę.Jak się komuś nie chce robić to zawsze znajdzie się ktoś inny winny tylko nie ja. Ja już pracowałem w różnych firmach i bywało nawet tak że za dojazdy kazali płacić. Tu zostaje na dłużej. Prawda, szef jest facet do dogadania! Pod każdym względem spoko gość.Pozdro!

kazik4762

około 8zł na godzine

kazik4762

Jest to firma budowlana , która płaci najniższe stawki w Pułtusku ,czy jestto fachowiec czy pomocnik to ma takąsamą stawkę godzinową, nie ma coś takiego jak ocena wydajności pracy czy fachowości, wszystko do jednego worka

Kubus

Najlepszy szef, miła domowa atmosfera, mili współpracownicy, praca przyjemna w dogodnych godzinach pracuję tu ponad 10 lat i jest super.

Zostaw opinię o wald-glob - Pułtusk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wald-glob