Elka Plus

Gdynia

Opinie o Elka Plus

REWELACJA !!!!! Super szkoła, wszystko prowadzone w miłej atmosferze i bez stresu! Szczególnie polecam mojego instruktora - Jacka !!! Znakomicie przekazał mi swoją wiedzę, zawsze cierpliwy, jak zrobisz coś źle to zwróci uwage, a jak dobrze to zawsze pochwali co bardzo motywuje. Zawsze pomoże i odpowie na pytania! Pełny profesjonalista, dzięki czemu zdałam za pierwszym razem. Ogólnie rewelacja! Oby więcej takich instruktorów jak Jacek!!!

Zostaw opinię o Elka Plus - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elka Plus