APR System

Kielce

Opinie o APR System

gość

Tylko programiści mają dwie umowy czy pracownicy biura, kadr, administracji również?

Nick3

Zapewne o podatki, od umowy o dzieło odprowadza się małe składki.

Nick2

Dwie umowy...szok. Chodzi o ZUS czy jak?

Nick1

Sytuacja w APR nie zmieniła się wiele, ciągle są dwie umowy, prezes się nie zmienił. Dla młodych programistów jako pierwsza praca może być, ale trzeba sie liczyc z tym że po jakimś czasie pracy w tej firmie człowiek nie jest zdrowy na umysle,

Nick

Agata a jesteś rodziną, znajomą albo znajomą rodziny prezesa? bo to ma znaczenie :)

tlx

Dla mnie ciekawie i z perspektywami!

ja8

w porządku :)

morwa

@ joker a może podasz konkrety - co zonacza dla ciebie słaba pensja? a poza tym co do tych dodatków - to trzeba sie ciewszyc ze w ogole jest taka mozliwośc - u mnie w pracy niestety nie mam takiej opcji nad czym bardzo ubolewam, bo kazdy grosz sie przyda

joker

Premie slabe,atmosfera slaba, wymagania szefa sa z planety spoza ukladu sloneczneg!!.Szkoda zdrowia i nerwow za dodatkowe grosze. Firma niewarta zachodu chyba ze szef sie zwolni ha ha ha ha

joker

xxx

Premie doliczały się do podstawy, ale nie są to duże kwoty. Przynam, że sekretarki mają przewalone, bo mają największą styczność z szefem z którym bardzo ciężko się współpracuje. Niejedna już osoba wychodziła z firmy z płaczem.

qwerty

Jedna miała zakaz odzywania się do prezesa...

Abc

Apr nie jest w porządku i nie dzieje się tam dobrze.Na sekretariacie ciągle zmieniają się dziewczyny w tym roku były juz 3 zmiany i jest kolejna ktora tez ma dosc.To chyba nie jest normalne????????Gość nie dogaduje się z nikim!!!!!!!!!!!!! A te nagle pozytywne komentarze to pic na wode chyba sam sobie je pisze żeby trochę ocieplic wizerunek żenada

Alfa

Firma w porządku :)

dev

Z tego co wiem przez wiele lat w firmie się wiele zmieniło i aktualnie jest całkiem w porządku. Są dni lepsze i gorsze, ale praca nie jest zła.

xxx

Różnie, w zależności od doświadczenia co za tym idzie okresu próbnego. Myślę, że nie dłużej jak 3 miesiące. Chyba, że coś się zmieniło.

xxx

Pracodawce polecam pomimo że bywało różnie. Plusy: + umowa o pracę (tak były 2 umowy) + płatne nadgodziny + nowoczesne technologie + pensja na czas + zespół (oprócz kierownictwa, które dbało wyłącznie o własny interes) + stałe godziny pracy + premie + ciekawe projekty Minusy: - kierownictwo - brak możliwości zrobienia certyfikatów na koszt firmy - założenia w projekcie zmieniały się w zależności od widzimisię szefa (kilka razy dziennie to norma) - opieprz za to że się nie domyśliłeś co sobie szef pomyślał ;) - zbyt wiele rzeczy na raz - projekty/ nowe moduły przeciągane z rozpoczęciem ile się da, potem się okazuje, że za 2 tyg musi być zrobione, a pracy jest na dwa miesiące - brak dokumentacji (nie dotyczy bazy danych) - bardzo ciężko o podwyżkę, często osoby z kilku letnim stażem zarabiały mniej niż student, który nic nie umiał i zastał zatrudniony bo na gwałt było trzeba ludzi - niska jakoś kodu - bardzo duża rotacja pracowników Generalnie pomimo minusów polecam. Szczególnie jak ktoś zaczyna przygodę z programowaniem. Chociaż dobrych praktyk programistycznych to bardzo ciężko będzie się nauczyć. Chyba że coś się zmieniło. Jeżeli przetrwasz w APR przetrwasz wszędzie :)

Aha

Z tego co wiem, firma bardzo rozwojowa. Perspektywy ma niezłe i wykorzystuje wszelkie możliwości rynkowe. Oby więcej takich firm w naszym regionie :)

ja

Z pensji na pewno. Jak chodzi o psychopate, z którym się pracuje nic nie jest w stanie tego zrekompensować. Laski na sekretariacie powinny zarabiać tyle co programiści, żeby wynagrodzić im rycie psychiki, gnojenie i poniżanie.

qwerty

Podejrzewam, że chodzi po prostu o mniejsze składki.

qwerty

Potwierdzam - dostaje się dwie umowy.

xyz

nie ma wyjątków każdy jedzie na tym samym wózku. na wyplate z drugiej umowy czeka sie dopoki wielmozny pseudoprezes ze chce ja puscic.Nie polecam pracy w apr chyba że ktos chce sobie zryc banie

qwerty

Każdy sam wie ile może wytrzymać. Ja mam już inną pracę, gdzie nie wygląda się wyczekująco, aż samochód szefa zniknie z podjazdu i będzie można odetchnąć z ulgą... Potwierdzam jedynie, że pracownicy w APR są w porządku.

jupi
@qwerty 03.06.2016 21:48

Nie wszyscy są w porządku :). Jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] APR i radzę wszystkim na toto uważać

qwerty

Żadna praca nie jest warta takiego stresu, ośmieszania i mieszania z błotem.

max

Widzę chłopaki, że wyciąganie programistów z APR nie idzie po waszej myśli skoro zniżacie się już do pisania oszczerstw na forach. Pewnie myśleliście, że wszyscy zaraz za wami pójdą do Infoveru, a tu niespodzianka. Może jednak nie jest tak źle jak próbujecie to opisywać. Mimo wszystko życzę powodzenia w pracy zawodowej.

Heniek

Omijać szerokim łukiem, dla desperatów - przez ponad 10 lat nic sie nie zmieniło widzę :)

Ziomek

Nie polecam, Mało rozwojowa firma, jakość oprogramowania przypomina projekty studenckie. Duża rotacja pracowników. Jeśli ktos nie zgadza się z osobami pracującymi dłużej, predzej czy później zostaje zwolniony. Zwłaszcza tyczy się to Analityka, ktory tak na prawde tylko sie za niego uważa a w rzeczywistosci nie ma o tym pojecia. Generalnie to nie polecam.

anonimka 2

potwierdzam w stu procentach , omijać szerokim łukiem

Zostaw opinię o APR System - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APR System