counter
4 148 70 5 1
gijoe

Nie polecam jeżeli ktoś ma inne opcje wyboru. Obiecane gruszki na wierzbie, przełożeni nie mający pojęcia o czym mówią, a potem odwracający kota ogonem przed prezesem. Widzimisie i pomysły prezesiny. Dodatkowo atmosfera w firmie kiedy wszyscy znajdują się w jednym pomieszczeniu mówi bardzo dużo o napięciu u pracowników. Jest okazja poznać trochę techniki, ludzi..ale po roku trzeba uciekać, bo to nie jest warte stresu i bycia gnojonym. Tak, forma prawna zatrudnienia nie jest oczywista i czasami ciężko do końca zrozumieć na jakich zasadach się pracuje :)

gijoe Nowy wpis

były pracownik Nowy wpis
 Rekomendacja
@gijoe

Ja zmieniłem prace ze względu na sytuacje rodzinna, ale bardzo sobie chwalę pracę w apr system. Ty raczej byłeś słaby, tak wnioskuje z tego co piszesz...

Karol Nowy wpis
@były pracownik

Widzę że masz inne zdanie na temat pracy w firmie niż gijoe, może powiesz dokładniej co sądzisz na temat firmy? Czy w APR System istnieje jasny system premii i przejrzysta ścieżka awansów? Daj znać, ciekawi mnie Twój punkt widzenia.

TakNie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy APR System?

pomocnik Nowy wpis
@Pytanie

Tak

Jędrzej

@pomocnik Jaką umowę dają na początek? Okres próbny czy od razu umowa o pracę?

pomocnik2
@Jędrzej

różnie, zależnie od stanowiska. Zwykle jest okres próbny około 2 tygodni, tydzień. Potem umowa na dłuższy okres

TakNie

Czy zdarzają się nadgodziny w APR System?

pomocnik
@Pytanie

Raczej nie. Czasem jak ktoś chciał coś robić po godzinach to mógł za dodatkową opłatą, ale b. rzadka sytuacja.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

camus

Pracowałem w APR System ponad dwa lata i bardzo sobie chwalę tę pracę. Pracy było sporo, ale była ciekawa i miałem do jej wykonywania wszystkie niezbędne narzędzia pracy. Współpracownicy i szefostwo też byli w porządku, nie było bezmyślnego parcia na wynik kosztem zdrowia pracownika, jak był problem, szukaliśmy rozwiązania, problem załatwiony pracujemy dalej. Pracowałem już w kilku (z racji wieku i doświadczenia) firmach w województwie i uważam, że APR jest jedną z najlepszych firm w Kielcach w branży IT.

Tak1Nie4
Użytkownicy czekają na odpowiedź 473 dni.

Jakie wartości są cenione w APR System?

Daniel

Bardzo dobry pracodawca, dobre opinie w internecie więc warto tu pracować, polecam.

qwerty

I jak teraz jest ?

TakNie2
ja

bez zarzutu

TakNie1
Nick nie może być pusty.

Ile płacą programiście na początku?

Karol
@Nick nie może być pusty.

Jesteś zainteresowany pracą na stanowisku programisty? Na stronie https://apr.pl/dolacz-do-nas/ znalazłem dwa ogłoszenia o pracę na stanowiska menadżer sprzedaży i specjalista do spraw wdrożeń. Nie znam wysokości wynagrodzenia, ale pracodawca oferuje atrakcyjną pensję, elastyczny czas pracy, benefity i możliwość samorealizacji. Jeżeli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną, napisz nam proszę, jak ona przebiegła i czy zostałeś przyjęty?

Tak3Nie1
Gutek

Zamiast śledzić forum może trzeba bardziej przykładać się do pracy??

Tak5Nie2

Wiktor

Czy firma ma jakieś oferty pracy? Może coś podpowiecie?

Mati
@Wiktor

Z doświadczenia powiem, że nie warto jest się interesować tą firmą...

Tak6Nie
Jasiek

Słyszalem o firmie, że ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Tak3Nie3
Nick

Skąd takie informacje?

Jimmy
@Jasiek

Jasiek to bot. Gowork sam nakręca dyskusje żeby potem brać kasę za usuwanie komentarzy.

Mati
@Jasiek

Słyszałeś, ale pewnie od szefa lub rodziny szefa.

Tak6Nie

ja

Czy coś się poprawiło ?

Tak4Nie1

Agata

@anonymous faktycznie to już dość długo nawet jak na proces rekrutacyjny, chociaż obecnie na polskim rynku pracy wzrasta tendencja na prowadzenie bardzo długich rekrutacji. Może jednak jest jeszcze szansa, że ta sytuacja będzie miała pozytywny finał.

Dev

Czy to prawda, że szef jest nie do zniesienia?

Andrea
@Dev

Prawda. Znam przypadek człowieka, który udał się po leki na uspokojenie.

Agata

@anonymous a kiedy opisana przez Ciebie sytuacja miała miejsce? Czy istnieje szansa, że APR System jeszcze się z Tobą skontaktuje? @Kuku o jakich ofertach pracy mówisz? Gdzie można je zlokalizować? W sieci aktualnie nic nie widać, więc może właśnie rekrutacja dobiegła końca.

anonymous
@Agata

no z miesiac temu...

anonymous

Ta firma to jakas pomyla. Smiem twierdzic tak jeszcze zanim sie z nia na dobre zapoznalem. Zadzwoniono do mnie z propozycja zaproszenia na rozmowe dokładnie nastepnego dnia rano. Gdzie wiekszosc normalnych zdrowo podchodzacych do obecnej pracy ludzi zwyczajnie nie jest w stanie spotkac sie z dnia na dzien na rozmowe i w dodatku w godzinach pracy. Mam na mysli [pdejscie w którym nie dopuszczam zmyslania choroby na te okolicznosc. Powiedziano mi ok to bez problemu zorientuję sie na kiedy kolejny termin jest możliwo i bedziemy sie z Panem kontaktować. I co? i nic :) zero kontaktu bo nie dostosowalem sie do wielce wyznaczonej przez kogos chorej daty godziny i pory spotkania. ewidentne pokazanie kto tu rzadzi :) pozdrawiam

Tak2Nie

Kuku
@anonymous

A to nic dziwnego q przypadku tej firmy. Tylko dziwi dlaczego tak do tego podchodzą, bo te ich oferty wiszą miesiącami a i tak chętnych nie ma.

nie
@Kuku

nie

Tomasz

APR System to bardzo dobra firma. Rzadko piszecie dlatego, że jest tak dobrze?

Tak5Nie
Ali

Apr System jest OK.

Tak13Nie

Zostaw merytoryczną opinię o APR System - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

APR System
4/5 Na podstawie 148 ocen.