Opinie o APR System w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy APR System. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie APR System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o APR System w Kielce

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
klient
Klient

z całym szacunkiem jednak program (Pro Akademia) ma zbyt wiele błędów - zbyt długi czas naprawy o ile w ogóle - program przestarzały i mający więcej barier niż możliwości. Nasza praca w tym programie niestety nie ma sensu. Ma się wrażenie , że APR uczy się dopiero systemu na swoich klientach przez co krew nas zalewa...czekamy i czekamy i czekamy

gijoe

Nie polecam jeżeli ktoś ma inne opcje wyboru. Obiecane gruszki na wierzbie, przełożeni nie mający pojęcia o czym mówią, a potem odwracający kota ogonem przed prezesem. Widzimisie i pomysły prezesiny. Dodatkowo atmosfera w firmie kiedy wszyscy znajdują się w jednym pomieszczeniu mówi bardzo dużo o napięciu u pracowników. Jest okazja poznać trochę techniki, ludzi..ale po roku trzeba uciekać, bo to nie jest warte stresu i bycia gnojonym. Tak, forma prawna zatrudnienia nie jest oczywista i czasami ciężko do końca zrozumieć na jakich zasadach się pracuje :)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w APR System?

były pracownik Nowy wpis

firma ok

Marzena Nowy wpis
@były pracownik

Hmm... a tu z kolei opinia, że firma ok. To już nie wiem, może Ty mi wyjaśnisz czemu okej, skoro wcześniej się nie dowiedziałam.

byly pracownik Nowy wpis
@Marzena

Projekty ciekawe, biuro i warunki pracy bardzo dobre, ogólnie fajna atmosfera, więc czego chcieć więcej. Podejrzewam że negatywne opinie to konkurencja lub pracownicy którzy nie ogarniali zakresu swoich obowiązków.

Tajemnica

Firma tak słaba, że nie chce się opinii wystawiać. Porażka.

Marzena
@Tajemnica

Można jednak konkretniej? Interesuję się firmą pod kątem pracy.

Jakie narzędzia pracy zapewnia APR System? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
OnlyGO
(4 opinie)
logo firmy Doradca Handlowy ds. Klientów Biznesowych
Strefa Energii
(335 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Key Account Manager (j.niemiecki)
Mazowieckie Centrum Poligrafii
(65 opinii)
logo firmy Monter pomp ciepła
Kielce
Zielona-Energia.Com Klimczyk Fonfara sp.j.
(67 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy APR System organizuje staże dla studentów?

Tak

gijoe

były pracownik
 Rekomendacja
@gijoe

Ja zmieniłem prace ze względu na sytuacje rodzinna, ale bardzo sobie chwalę pracę w apr system. Ty raczej byłeś słaby, tak wnioskuje z tego co piszesz...

jkdjk
@gijoe

zgadzam sie z przedmówca. atmosfera w firmie to jakas masakra, kazdy siedzi spiety czy szef go nie zbluzga za cos ( nie tyczy sie to oczywiscie rodziny szefa i znajomych rodziny szefa, oni sa pod ochrona). nie polecam, atmosfera dramatyczna, gesta, jak z kims rozmwiasz i sie smiejesz to od razu jestes odsyłany " do roboty", NIE POLECAM !!! CHYBA, że chcesz mieć zryta banie przez spięta atmosferę i pretensje bezpodstawne. osoby zarzadzajace firma powinny moze isc do NORMALNEJ pracy i przekonałyby sie jak bardzo w apr nie gra i jak jest nietak, jesli chodzi o traktowanie pracownika to jest MASAKRA, OCZYWISCIE to sie nie stanie, bo przeciez zawsze winna jest osoba, ktora odchodzi i nikt z firmy pnie rzemysli ze w ciagu ostatniego roku tyle osob sie zwolniło i jest taka rotacja. pomyslcie ludzie moze cos sie w waszej firmie zmieni, zacznijcie ludzi traktować normalnie a nie jak wrogow

Jaki dress code obowiązuje w APR System?

Czy w APR System są szkolenia zewnętrzne?

tak :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy APR System?

Tak

Jędrzej

@pomocnik Jaką umowę dają na początek? Okres próbny czy od razu umowa o pracę?

pomocnik2
@Jędrzej

różnie, zależnie od stanowiska. Zwykle jest okres próbny około 2 tygodni, tydzień. Potem umowa na dłuższy okres

Czy zdarzają się nadgodziny w APR System?

@Pytanie

Raczej nie. Czasem jak ktoś chciał coś robić po godzinach to mógł za dodatkową opłatą, ale b. rzadka sytuacja.

camus

Pracowałem w APR System ponad dwa lata i bardzo sobie chwalę tę pracę. Pracy było sporo, ale była ciekawa i miałem do jej wykonywania wszystkie niezbędne narzędzia pracy. Współpracownicy i szefostwo też byli w porządku, nie było bezmyślnego parcia na wynik kosztem zdrowia pracownika, jak był problem, szukaliśmy rozwiązania, problem załatwiony pracujemy dalej. Pracowałem już w kilku (z racji wieku i doświadczenia) firmach w województwie i uważam, że APR jest jedną z najlepszych firm w Kielcach w branży IT.

Daniel

Bardzo dobry pracodawca, dobre opinie w internecie więc warto tu pracować, polecam.

qwerty

I jak teraz jest ?

ja

bez zarzutu

Nick nie może być pusty.

Ile płacą programiście na początku?

Karol
@Nick nie może być pusty.

Jesteś zainteresowany pracą na stanowisku programisty? Na stronie https://apr.pl/dolacz-do-nas/ znalazłem dwa ogłoszenia o pracę na stanowiska menadżer sprzedaży i specjalista do spraw wdrożeń. Nie znam wysokości wynagrodzenia, ale pracodawca oferuje atrakcyjną pensję, elastyczny czas pracy, benefity i możliwość samorealizacji. Jeżeli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną, napisz nam proszę, jak ona przebiegła i czy zostałeś przyjęty?

Gutek

Zamiast śledzić forum może trzeba bardziej przykładać się do pracy??

Wiktor

Czy firma ma jakieś oferty pracy? Może coś podpowiecie?

Mati
@Wiktor

Z doświadczenia powiem, że nie warto jest się interesować tą firmą...

Jasiek

Słyszalem o firmie, że ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Nick

Skąd takie informacje?

Jimmy
@Jasiek

Jasiek to bot. Gowork sam nakręca dyskusje żeby potem brać kasę za usuwanie komentarzy.

Mati
@Jasiek

Słyszałeś, ale pewnie od szefa lub rodziny szefa.

ja

Czy coś się poprawiło ?

Zostaw merytoryczną opinię o APR System - Kielce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w APR System?

Zobacz opinie na temat firmy APR System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie klientów o firmie APR System?

Liczba opinii klientów firmy APR System, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APR System?

Kandydaci do pracy w APR System napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APR System
3.6/5 Na podstawie 149 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

APR System