Opinie o Krawiectwo Dorota Dorota Nowak w Powidz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Krawiectwo Dorota Dorota Nowak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krawiectwo Dorota Dorota Nowak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krawiectwo Dorota Dorota Nowak w Powidz

Czy w NOWAK KRAWIECTWO są szkolenia zewnętrzne?

Halina68 Nowy wpis

Nie, nie ma tam żadnych szkoleń. Ci ludzie (usunięte przez administratora) że zatrudniają na kontrakt, a potem okazuje się że jest to praca na samo zatrudnieniu. Brak szacunku dla drugiego człowieka oraz oszustwa finansowe . Inny jest cennik dla krawców którzy pracują za 40% ceny, a inny dla klientów.Np krawiec za skrócenie spodni ma 40% od 6 funtów (2,4 funta) a Nowak bierze od klienta 8 funtów. To za ile procent pracuje krawiec?W efekcie, żeby zarobić 300 funtów trzeba tam zasuwać po 12 godzin 6 dni w tygodniu, co daje nam 72 godziny pracy w wyniku czego stawka godzinowa u tego pseudo pracodawcy to 4,2 funta na godzinę przy najniższej stawce godzinowej w kraju 8,7funta. I nikt mu nic nie zrobi , bo jesteś na samo zatrudnieniu .....

karpod@onet.pl Nowy wpis

zaklad okej wyplata na czas wojtkowi czeba znalesc laske to tez bedzie zadowolony tajak kazdy facet i nie wypisujcie bzdur o nowakah im sie udalo to teraz kazdy zazdrosny mi terz ludzie duzo zazdroszczom dlatego wiem co to znaczy kazdy wie zaco pracuje a jak ludzie zarabiac miliony to muszom miec dziatka szejka

karpod@onet.pl Nowy wpis

wojtusiowi cos sie stalo cos mu sie po pzestawialo hociaz ojciec i matka to iteligetni ludzie

wojtek nowakkk

jestę dumny z tej pracy byłem i durzo zarobiłem.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Krawiectwo Dorota Dorota Nowak spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Ewelina

Uwazajciena tych ludzi,to sa (usunięte przez administratora) i wykorzystywacze.typowe polaczki,którym za dużo się wydaje. Maria, niewyruchana stara Panna,której nikt nie chce i której słoma z butów wystaje.Nie potrafi się wyslowic i nie ma też dużo do powiedzenia,więc może to i dobrze. Maluje usta na czerwonoale wygląda jak klaun,bo jednej wargi,dokładnie górnej,nie posiada.jej drugą siostra Kasia wygląda jakby uciekła z zakonu,ale opętana :) mysla,że ubierają się stylowo i elegancko,ale daleko im do tegoaz wstyd,bo ciuchy powinny być ich reklama.Jeżeli chodzi o synalka Wojtka,to ledwo odszedł od zmywaka z knajpy na Buchanan i wielki manager,który mówi niepoprawnie po angielsku. Usługi są tam do dobre,ale tylko dlatego,że robią je profesjonalni krawcowie,których okradaja na każdym kroku Nowaki ponad to zabierają napiwki pracownikom co jest aż zenujace i śmieszne.

NACKA

TEZ TAM PRACOWALAM WSZYSTKO SIE ZGADZA,PRZEZ TELEFON NIE MOWIA PRAWDY LICZA NA TO ZE JAK KTOS JUZ PRZYJEDZIE I ZOSTANIE POSTAWIONY PRZED FAKTEM DOKONANYM TO SIE Z TYM POGODZI I ZOSTANIE ,PRZEWINELO SIE TAM MOZE LUDZI KTORZY REZYGNUJA BO NIE DA SIE TAM WYTRZYMAC NA DLUZSZA METE, TO PRACA DLA LUDZI BEZ NERWOW ,SZEF [usunięte przez moderatora] ROBI GLUPIE POZORY ZE UMIE I ZNA SIE NA WSZYSTKIM, ZE JAKI TO NIE JEST Z NIEGO FACHOWIEC A TAK W GRUNCIE RZECZY NIE MA ZIELONEGO POJECIA O SZYCIU ,JEDYNA NORMALNA OSOBA W TEJ RODZINCE JEST ZONA DANUSIA ,NIEDOCENIANA PRZEZ TA KOPNIETA RODZINKE I TRAKTOWANA JEST JAK SLUZACA -NIE POLECAM

oszukana

Zgadzam się i żałuję, że nie znalazłam wcześniej tej opinii. Mnie zupełnie oszukano, ponieważ za moją pracę w ogóle nie otrzymałam pieniędzy[usunięte przez moderatora] wykorzystuje polaków, którzy nie znają dobrze, albo w ogóle języka angielskiego i boją się, że nie znajdą pracy w innym miejscu.

CHCE OSTRZEC TYCH KTÓRZY CHCIELIBY SIE WYBRAC DO ANGLII -SZKOCJII DO PRACY DO NOWAKOW -ODRADZAM W ROZMOWIE PRZEZ TELEFON NOWAK JEST NIEZWYKLE MILY A TO PO TO BY DANEGO ŁOSIA NIE ODSTRASZYC OBIECUJE DOBRE ZAROBKI (he he )MOWI O 8 GODZINACH PRACY CO MIJA SIE Z PRAWDA NO I TA ATMOSFERA JAKA STWARZAJA JEST NIEDOWYTRZYMANIA JEST ZAKAZ ROZMOW SMIANIA SIE GŁOSNEGO KICHANIA I SPRZECIWIANIA SIE CZEMU KOLWIEK NAJLEPIEJ TO CHCIELIBY ABY CALY DZIEN SIE NIE ODZYWAC ROBIC PO 10 GODZIN I TO NAJLEPIEJ Z NIEDZIELA BO W SOBOTE SIE TEZ PRACUJE I TO DO 18 STEJ CZLOWIEK JEST NA SAMOZATRUDNIENIU CZYLI JAK NIE MA KLIENYOW TO I NIE MA ZAROBKU A TAK JEST PRZEWAZNIE NA SWIETA GDZIE \"SZEF\" MOWI ZE O WYJEZDZIE DO DOMU NA SWIETA MOZNA ZAPOMNIEC BO BEDZIE TYYYYLE ROBOTY A OD SIEDZENIA BEZCZYNNEGO AZ TYLEK BOLI A JAK CHCE SIE WYJSC WCZESNIEJ LUB COS ZALATWIC TO JEST WIELKIE AJWAJ WOGOLE MAJA TAM SYNKA ICORECZKE ZMANIEROWANYCH MYSLACYCH ZE JAK UBIORA SIE W MARKOWE CIUCHY TO TEJ SLOMS Z BUTOW JUZ NIKT NIE ZAUWAZY CZYLI OGOLNIE ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Krawiectwo Dorota Dorota Nowak - Powidz

Krawiectwo Dorota Dorota Nowak