Opinie o Enterprise Investment w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Enterprise Investment. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Enterprise Investment o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enterprise Investment w Wrocław

Sceptyczny

Przede wszystkim dziwię się takiej aktywności na forum tzw działowi rekrutacji bo można zastanowić się "czy tylko winny się broni?" także duża liczba innych pozytywnych postów pisana jest tak jakby pisała to ta sama osoba. Byłem na rekrutacji w tejże firmie. Kreowany wizerunek jest pozytywny silna prężna firma idąca do przodu. Jednak jest ale albo nawet ALE podczas rozmowy rekrutacyjnej rozpoznałem jednego człowieka z którym kilka lat temu już się zetknąłem w innej firmie EKF Geld i na pewno pozytywnych wspomnień nie mam łącznie z tym, że nie otrzymywałem wynagrodzenia, a po odejściu EKF zwodził mnie że wypłacą, a później zwyczajnie się zwinął, tak jak później się okazało scenariusz przez tego pana był już kilka razy ćwiczony. Trudno mi teraz ocenić czy EI Global to już nie to ale sam nie byłem już zainteresowany pracą w tejże firmie. Podobno ludzie się zmieniają ale czy warto to sprawdzać na sobie?

Smutna :)

A ja walę i pukam do drzwi tej firmy by tam pracować a tu cisza z ich strony. Wysłałam już chyba z 3 CV na różne stanowiska. Nie wiem dlaczego ale bardzo bym chciała w tej firmie pracować. Mam taką energie by tworzyć taką właśnie firmę. I co mi z tego, ze mój poprzedni szef gdy mnie zwalniał i zamykał dział, ze smutkiem mówił, że w życiu nie widział tak dobrego menedżera jak ja, skoro w tej firmie ich nie potrzebują. Pozdrawiam Dział HR, może kiedyś mnie dostrzeżecie.

Dział Rekrutacji Enterprise Investment

Szanowny Panie podpisany jako Patryk Proszę uważnie czytać maile od naszego działu - jeśli uważa Pan że nasz dział wchodzi w dyskusje to Pana opinia i Pana rozumienie tekstu, ma Pan do tego absolutne prawo. Natomiast my ze swej strony informujemy o tym iż konkretne sprawy konkretnych osób nie są i nie będą poruszane na publicznym forum. Ze względu na szacunek dla osób które zabierają tutaj głos, najczęściej anonimowo, odpowiadamy na ich zapytania - zwykle prosząc o bezpośredni kontakt aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości - jeśli to podważa w Pana oczach nasz profesjonalizm jest nam przykro. Każdy ma prawo do swojego zdania. Nie wiem na jakiej podstawie wypowiada się Pan o pracy w naszej firmie. Przykro nam, że anonimowo sugeruje Pan niedoskonałości w naszym funkcjonowaniu. Z całą pewnością nie jesteśmy idealnym miejscem do pracy i z całą pewnością znalazł już Pan lepszą pracę - bardzo nas to cieszy, życzymy powodzenia, satysfakcji i sukcesów. Nie chcąc być pomawianym o dyskusje na forum, jeszcze raz życzymy powodzenia a naszą wypowiedź proszę przyjąć jako wyraz szacunku a nie polemiki.

Zaintersowany

Czy mogliby Państwo ustosunkować się do treści poniżej? Temat wzbudza wiele kontrowersji.

Doradca Klienta

Przede wszystkim na poziomie. Sporo pytań sprawdzających czy dam sobie radę. W sprzedaży trzeba działać, nic z nieba nikomu nie spadnie - zadzwonili następnego dnia z propozycją pracy. Ale się cieszę.

Sporo było o doświadczeniu sprzedażowym. Takie mam, więc to na pewno mi pomogło. Jak pozyskać klienta, jak sprzedać konkretny produkt.

BlueLiv

Rekrutacja do Enterprise Investment Global na stanowisko Back office to totalna porażka :/ Byłam na dwóch spotkaniach podczas których rozmawiałam z dwoma osobami. Relacje nt danego stanowiska różniły się od siebie diametralnie...Na początku pani menager opisywała pracę jako bardzo spokojną, wręcz monotonną i pytała mnie czy potrafię się w takiej rutynowej pracy odnaleźć.Twierdziła ona również, że szkolenie trwa ok 4-5dni. Dwa dni później rozmawiałam z panem dyrektorem (usunięte przez administratora)który tłumaczył mi jak bardzo jest to praca wymagająca i intensywna oraz że szkolenie potrwa max 2dni. Gdy zadzwoniłam przed spotkaniem aby zapytać jak będzie ono wyglądało i czego mam się spodziewać usłyszałam, że mogę poćwiczyć zdolności negocjacyjne gdyż będziemy negocjować wysokość wynagrodzenia. Tymczasem na spotkaniu nie było mowy o żadnej negocjacji, (usunięte przez administratora).No to po co do mnie dzwonili? Przecież z cv wynika,że nie jestem po finansach...Szkolenie 2dni...(usunięte przez administratora)..

neikocaroline

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Sama rekturacja na stanowisko tzw 'BackOffice' była przeprowadzona bardzo chaotycznie. Prowadzila ja Pani ktora nie zadawala tak naprawde kluczowych pytan np czy ktos posiada jakakolwiek wiedze o bankowosci. Na drugiej rozmowie kwalifikacyjnej dopiero dowiadujemy sie ile bedzemy zarabiac.(usunięte przez administratora) O co tu chodzi? Okazuje sie, ze poszukiwane osoby powinny posiadac juz wiedze o bankowosci. Z rozmow z osobami ktore razem ze mna byly na rozmowie tego samego dnia wywnioskowalam, ze dziala to tak, ze wysylaja ludzi nie majacych pojecia o bankowosci na szkolenie i trzeba przyswoic ogromny tom wiedzy w 2 dni. Pozniej jak to ujal niemal wprost Pan Dyrektor 'trzeba dzwonic do ludzi i udawac ze wie sie wiecej niz w rzeczywistosci' i probowac sprzedawac oferty kredytów. Praca tak naprawde polega na sprzedawaniu ofert kredytów dzwoniac do doradców pracujacych w Bankach. Tyle o tej firmie.

LUCY

witam pracowałam w dziale rekrutacji Enterprise Investment jeszcze parę miesięcy temu i co jak co ale rozwój tego działu oraz podejście do rekrutacji rozwinęło się bardzo pozytywnie, nie widziałem powodów do narzekań i gdyby nie wyjazd zagraniczny pewnie dalej bym tam pracowała firma jak firma, raz lepiej raz gorzej ale na pewno idzie do przodu więc nie bardzo wierzę w to co ktoś "zszokowany" napisał, chyba że to jakies nieporozumienie wiem bronię swoich znajomych ale znam ich pracę od środka (usunięte przez administratora)

Dział Rekrutacji Enterprise Investment

Szanowna Pan/Pani podpisana jako ZszokowanaRekrutowana nie bardzo rozumiemy co mysleć o Pani wpisie ..., jest Pani zadowolona czy rozczarowana?, nie potrafimy odnieść się do Pani wpisu..., jeżeli możemy coś uzupełnić, wyjaśnić, dodać to bardzo prosimy o kontakt z maila nie wynika na jakie stanowisko Pani aplikowała, w jakim mieście, jaką odpowiedź Pani dostała, itd informujemy:nasza firma nie zatrudnia na fikcyjne stanowiska, nie wiemy skąd sugestia, jeszcze raz proszę o kontakt z działem HR naszej firmy celem wyjaśnienia sytuacji z wyrazami szacunku

ZszokowanaRekrutowana

Jestem w totalnym szoku, jeżeli chodzi o proces rozmowy kwalifikacyjnej,. Opinie na temat tej formy też temu nie sprzyjają. Sama nie wiem co o tym wszystkim mam myśleć? Czy faktycznie jest tak, że są fikcyjne stanowiska pracy? Na czym to wszystko polega? Może ktoś mi wyjaśnić? Nie chciałabym się zniesmaczyć niepotrzebnie przez kilka opinii........

Zainteresowana firmą

Cześć! Interesuje mnie ta firma, dużo rekrutują. Chciałabym spróbować jako Preweryfikator Dokumentacji Kredytowej:) Czy ktoś ma doświadczenie w takiej pracy? Do czego w weryfikacji dokumentacji kredytowej potrzebne są umiejętności sprzedażowe? Czy to kolejna niespotykanie wyszukana nazwa dla sprzedawcy/osoby obsługującej klienta? Ale w obowiązkach kontaktu z klientem nie ma (a tego chcę uniknąć). Ciekawi mnie to wszystko. Szczególnie godna podziwu jest aktywność firmy na tym polu, przynajmniej widać, że im zależy. Może Państwo mi odpowiedzą? :)

gość

Wydaje mi się że długo stażu nie będzie,z tego wiem to podobno szukają staże ale nikt nie chce nas wziąść na staż.(usunięte przez administratora).Więc trzeba czekać lub szukać na własną rękę staż,oni nigdy nie znajdą stażu itd. Pozdrowienia dla ludzi z Globalu którzy monitorują wszystkie portale włącznie z Facebookiem. I

Maja Trybała

Witam Was serdecznie, byłam wczoraj w biurze projektu i bardzo kompetentna Pani, z którą mam do czynienia od początku projektu wszystko mi wytłumaczyła na spokojnie, że stara się jak tylko może i ma nadzieję, że do końca lutego uda się wszystko załatwić. Czekamy teraz tylko na telefon, jeżeli odezwą się do nas to już nie będziemy musieli znowu czekać dniami, tylko podpisujemy umowę i rozpoczynamy staż. pozdrawiam

gość

do mnie też nie odzywają się,a może szykują dla nas taki staż że przez 4 miesiące będziemy siedzieć w domu,i będą płacić za niby staż potem zgłosimy po pisemko i zaliczyliśmy staż.

I co się dowiedzieliście dzisiaj w biurze?

Natalia

do mnie dzwonili i mam przyjsc we wt, ktos idzie jeszcze we wtorek na 8?

Tyle obaw ponieważ tak jak ju z pisało kilka osób wcześniej mija juz miesiąc a my nadal nie wiemy kiedy będą staże a co najlepsze nawet pracownicy biura nie potrafia odpowiedzieć na to pytanie. Ich odpowiedz na wszystko "prosze czekac" ale ile? czy nie dosc czasu juz czekamy?

Dziękuję Działowi Rekrutacji za odpowiedź. Mnie po prostu martwi organizacja staży. Rozumiem, że w umowach mamy napisane, że mają ruszyć do max. kwietnia, ale pracownicy zajmujący się projektem przekazywali nam inne informacje. Najpierw było "tydzien,maksymalnie.dwa", potem obietnica, że na koniec lutego, a teraz już nikt nic nie wie (łącznie z osobami kompetentnymi w tej kwestii)...Myślę, że to może budzić realny niepokój, bo już prawie miesiąc od szkolenia, a tu nadal nic nie wiadomo. Mieliśmy podpisywać jakieś dokumenty w biurze-cisza....Na dodatek, była mowa, że Państwa firma zapewnia nam staż z możliwością zatrudnienia, teraz pojawia się pytanie, czy sami czegoś sobie nie załatwimy...Ok, załatwię sobie 4 miesiące za pieniądze z projektu, a potem mi podziękują, niezależnie od tego, jak będę pracować, bo na rynku pracy jest jak jest...Tylko czy to na tym miała polegać aktywizacja? Na zakręceniu się w znajomej firmie, wykorzystaniu w ten sposób środków z Unii? Wątpię i dlatego tyle moich obaw. P.S. Mam nadzieję, że wkrótce wszelkie moje wątpliwości się wyjaśnią.

Dział Rekrutacji Enterprise Investment

Szanowna Pani podpisana jako "Bardzo Rozczarowana" Na wszelkie pytania dotyczące projektów unijnych uzyska Pani odpowiedź w Biurze Projektu. Chcielibyśmy zwrócić Pani uwagę, iż zaszło nieporozumienie w Pani odbiorze treści ogłoszenia jakie znalazła Pani na Gumtree. Musi Pani pamiętać, że EI Global prowadzi działalność w kilku obszarach biznesowych, a projekty unijne to część naszej działalności.

BARDZO ROZCZAROWANA

(usunięte przez administratora) Po co EI szuka osób na staż, jak dla uczestników projektu nie ma miejsca?! Może Dział Rekrutacji ma coś do dodania...

uczestniczka

w poniedzialek minie miesiac od zakonczenia szkolenia....masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Enterprise Investment - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enterprise Investment?

Kandydaci do pracy w Enterprise Investment napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enterprise Investment
2.6/5 Na podstawie 283 ocen.

Enterprise Investment