Opinie o COMFORTEX- M.Cichy w Mosina

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy COMFORTEX- M.Cichy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie COMFORTEX- M.Cichy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COMFORTEX- M.Cichy w Mosina

Wojciech Nowy wpis

Jak pieniądze na czas to dla mnie na plus. Jeszcze tylko jakby ktoś napisał na jakim poziomie. Mam nadzieję że na początek nie dają minimalnej krajowej?

Pawel Nowy wpis
@Wojciech

Zarobki ustala się na rekrutacji indywidualnie.

Joanna Nowy wpis
@Pawel

Bo to pewnie o doświadczenie chodzi. A osoba kompletnie bez to ile ma gwarantowane?

Natalia Nowy wpis
@Wojciech

@Wojciech zapraszamy do kontaktu. Z ego co wiem poszukują krojczego i szwaczki. Pozdrawiam

Marlena

Pracowałam w tej firmie 2 miesiące, niestety musiałam zrezygnować ze względu na sytuację osobistą. Bardzo polecam, przede wszystkim ze względu na miłą atmosferę w pracy, zgrany zespół i sympatyczne szefostwo. Pieniążki zawsze na czas, nikt nie patrzy na ręce podczas pracy. Czułam się w tym miejscu swobodnie i z pewnością będę miło wspominać :)

Jacek

Wiecie czy teraz firma prowadzi rekrutacje, warto składać dokumenty?

Agata

@Zadowolona pracownica a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w COMFORTEX- M.Cichy? W jakim systemie jest praca (stałe godziny, czy system zmianowy)? Każda informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Krawcowa
@Agata

System pracy jest cały czas taki sam czyli jedno zmianowy od godziny 6. Bardzo polecam !!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie COMFORTEX- M.Cichy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
Pedro

Czy w dalszym ciągu jest tak dobrze w firmie? Dopytuję ponieważ chciałbym dostać się tu do pracy. Może dowiem sie coś o bieżącej sytuacji?

Zadowolona pracownica

Z tego co wiem to firma caly czas poszukuje pracownikow bo praca jest caly czas. Atmosfera super i sprzet do pracy z roku na rok coraz lepszy. Szyje juz tu kilka lat i nie mam zadnych zastrzezen.

mikuś

podejrzewam, że jak kogoś szukają, to bardzo rzadko. Firma zajmuje się produkcją mebli i jakichś tam elementów do wyposażenia domu. Mogą mieć od lat stały skład pracowników, to chyba nie jest duża firma.

krawcowa

ktos moze opisac jak aktulna sytuacja w tej firmie, czy jeszcze istnieje? jak tak to jakie zarobki jaki system pracy.

wioleta

To co tu piszą niektòrzy ludzie to żenada a piszą to te osoby które z szyciem miały mało co do czynienia , pozatym atmosfera jest super i cyganeczka (Celmar) niech takich głupot niewypisuje .Kto potrafi szyć to napewno się tu nierozczaruje.Firma godna POLECENIA!

ja:)

nie mogę czytać tych bredni,ludzie opamiętajcie sie! pracuje w tej firmie od samego początku i mam zamiar pracować tam do emerytury:)daj Bóg! fakt budynek może wymaga remontów,i takie właśnie się odbywają,to jest nowo powstała firma,rozwijająca sie firma,więc \"amorki,cyganeczki...\"co wy możecie wiedzieć! a powiem tak ...\[usunięte przez moderatora]baletnicy przeszkodzi nawet rąbek u spódnicy\"to nie jest przedszkole nie potrafisz szyć nie pchaj sie i nie chlap głupstw jęzorem...w firmie panuje świetna atmosfera,dziewczyny są b.zgrane i potrafią szyć!!!szefostwo jak szefostwo maja lepsze i gorsze dni,kto z nas niema????!!!!!!

Zosia

Podzielam opinie niestety negatywną.To że dziewczyny są zgrane nie zmienia faktu że budynek to rudera kompletna.Szef ma zawirowania to fakt i jest mało wiarygodnym pracodawcą.

cyganka

Widać szef udostepnił pracownicom kompa zeby napisały coś dobrego.....bo w tym samym dniu takie komentarze pare minut po sobie to nie przypadek.Izka jak sie domyslam z Dymaczewa.[usunięte przez moderatora]tragedia i tego sie nie da ukryc ale uczył sie od najlepszch-[usunięte przez moderatora]Wspólczuje wspólnikowi nic tylko wsty (usunięte przez administratora) .....

Izabela

Pracuje w tej firmie 8 miesięcy i jestem bardzo zadowolona .Super atmosfera! Szefostwo bardzo w porządku ,i śmiech mnie bierze jak można wypisywać takie brednie jak NIEPOTRAFI SIĘ SZYĆ!. Pozdrawiam wszystkie które potrafią!

Amarok

Firma DNO kompletne !!! Brak jakichkolwiek warunków pracy, lokal to śmierdząca, zagrzybiona rudera, prawdopodobnie sprzątana 10 lat temu, wygląda jak melina !!! Facet ma czelność ogłaszać się z pracą w internecie, ale zapomniał dodać, że na CZARNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byłam jeden dzień i podziękowałam. Zastanawia mnie, kiedy Inspekcja Pracy, ZUS i skarbówka wpadną tam z kontrolą - chyba jak zgłoszą to kobiety, które tam pracują na czarno. Kto wydał pozwolenie na prowadzenie działalności w tym budynku , przecież nie spełnia on żadnych norm bezpieczeństwa. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą- praca na czarno, kasa bardzo kiepska, płatna na raty, tak szepnęła na ucho jedna z pracownic. [usunięte przez moderatora] tego syfu też nie robi dobrego wrażenia, ma chyba jakieś problemy psychiczne, żenujące zachowanie, bardziej przypomina bezdomnego niż [usunięte przez moderatora]Uciekać jak najdalej i zgłaszać takich [usunięte przez moderatora] do PIPu.

Zostaw merytoryczną opinię o COMFORTEX- M.Cichy - Mosina

COMFORTEX- M.Cichy
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. Świerkowa 8
    62-050 Mosina