Arnsbud

Kielce

Opinie o Arnsbud

Remiks

Czy dowiem sie coś więcej o pracy w firmie? Taka cisza, brak opinii można sadzić że jest dobrze?

Agnieszka

Pracujesz w Arnsbud? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej na temat panujących warunków pracy. Jakie plusy dostrzegacie w pracy w tej firmie? Z czego jesteście najbardziej zadowoleni, a co według Was powinno ulec zmianie?

Jacek

No oczywiście że znajdziesz, ale nie o to chodzi @Darling aby tak zawsze żyć, wydaje mi się, że mozna to przemyśleć zgoła inaczej i cóż powiedzieć, taka sytuacja a nieinna, ale jest okej odkąd zmieniły sie kadry

leonka

też popieram propozycję typekten że skoro być moze ze wstydu,a może z powodu jakichś obostrzen prawnych, nie możecie podac konkretnej stawki pieniążnej którą zarabiacie, to możne podacie chociaż jak najbardziej przyblizone widełki? bo to owiane jest widzę wielką tajemnicą a lepiej chyba wiedzieć zanim się cv wyśle do nich

typekten

skoro już nikt nie chce powiedzieć konkretnie ile zarabia co widać wyżej, to moze chociaż jakieś widełki, przedział kwoty, cokolwiek? przecież każdy szukał kiedyś pracy i oczekiwał pomocy, postawcie się na naszym miejscu - osób szukających jej teraz. Więc czy ktoś może podać jakieś konkrety o pracy w Arnsbudzie?

kasa

i nadal nie wiadomo ile się dostaje u nich?

olek

no i jak tam, coś ucichło strasznie. A problem zarobków nadal uważam za aktualny, bo rozglądam się za pracę i badam teraz jakie stawki sa mniej więcej oferowane w branży, a jeszcze nie mam informacji o tej firmie..no i to jest podstawowa informacja, a zaraz za nią są rzeczy takie jak atmosfera pracy..

ktosiek

jarek teraz urzęduje w POZNANIU. tam teraz oszukuje ludzi!!!!!!!!! kupił nissana navarę i ma wszystkich gdzieś!!!!!

cymbole ty!!!!!!!!

czy nikt w końcu nie zajmie się tym Kochańskim do końca ??????????? jego tel :::: 518-056-307 dziadyga jeden znów okrada ludzi. - ROBOTY MA GŁÓWNIE Z DOR-BUDU (usunięte przez administratora)

były pracownik

jarek to cymbał. ani on ani jego żona nie płaci kasy za pracę. Nie odbiera telefonów!!!!!! ucieka przed ludzmi...... aktualnie ma budowę za skanską w kielcach i za dek meble !!!! miejmy nadzieje ze trafi w koncu na kogoś kto mu przemówi do rozsądku !!!!!!! i jego kondonowi!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

były pracownik

Kochański (usunięte przez administratora) nie odbiera telefonów i ma ludzi gdzieś.

były praconik

z przykościa muszę stwierdzić, ze negatywne komentarze sa prawdziwe. Pan Kochański nie płaci pensji, umawia sie na spotkania i ciągle zwleka z wypłatą(usunięte przez administratora)

...ludzie,nie dajcie sie nabrac na jego przyjecia od reki...praca owszem bedzie ...ale o wy nagrodzeniu mozna pomarzyc...pracuje sie tydzien a ona z wielkim zalem daje pare zloty zaliczki...a kontakt to tylko na budowie jesli uda sie wam go zlapac ...jednym SLOWEM... NIE CZLOWIEK...DOPOWIEDZCIE SOBIE SAMI CO DALEJ.....

jarek

kazdy madry pisac pod pseldonimem a podpisz sie...

gosc - 2010-04-05 11:14:38 ...To nieuczciwy pracodawca od raku nie moge odzyskac swoich zarobionych u nich pieniadzy ...nie podejmujcie tam pracy ani u jej meza podpisz sie to pogadamy

gosc

były pracownik

(usunięte przez administratora) trzeba zgłosić to wszystko do urzedu skarbowego.(usunięte przez administratora)

[usunięte przez admina] ma duże długi i nie płaci pracownikom tylko obiecanki

...

Jeśli chcecie odzyskać pieniądze to do nich nie dzwońcie bo i tak nie odbiorą. Idźcie do sądu pracy! Syndyk wam zapłaci o ile macie jakieś dokumenty rejestracji w tej firmie. Ten cieśla i tych dwóch zbrojarzy to chyba Jarka bliźniacy. Tak samo ludzi w konia robią. Nie dajcie się zwieść i nie zatrudniajcie się w tej firmie.

BETON

...i jakbys byl pracownikiem tej firmy to bys wiedzial ze robota to jest tylko pan Jarek ..tzn Ty i P.NINA NIE PLACA ZA NIA PIENIEDZY !!!!!!!!!

MMMMMMMMM

...to wracaj !!!! JAK LUBISZ HAROWAC W CZYNIE SPOLECZNYM....A SWOJA DROGA JAREK BO MYSLE ZE TO TY NAPISALES U SIEBIE MOZESZ WRACAC ..GRUNT TO AUTOREKLAMA OSZUSCIE CO ?

mmmmmmmmmmm

(usunięte przez administratora) placa ludziom za prace a gdy sie dzwoni odkladaja sluchawke !!!!!!!!!!!!

zbrojarz

co wy tu [cenzura] pracowalem i jak tylko bedzie front pracy zaraz wracam(usunięte przez administratora)

zbrojarz

ciesla1975

pracowalem i to wszystko z palca wysane co tu piszecie...

beton

nie placi ani ona ani jej maz!!! nie dajcie sie nabrac na intratna propozycje pracy

Zostaw opinię o Arnsbud - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arnsbud