ALFA PROJEKT Tomasz Płonka

Wrocław

Opinie o ALFA PROJEKT Tomasz Płonka

Az

Współpraca z tą firmą to zwykła strata pieniędzy. Właściciel jest nie do dogadania się. Jest mnóstwo profesjonalnych firm we Wrocławiu. Szkoda czasu na tą.

Alfa Projekt
@Az 02.08.2017 15:40

Dzień dobry, nasza firma realizuje od przeszło siedemnastu lat wyłącznie zlecenia instytucji publicznych. Czy Pan/Pani takową reprezentuje? Jeśli tak to proszę nie ukrywać się pod nikiem, tylko napisać w czyim imieniu Pan/ Pani występuje. Bezpodstawne pomówienia za pomocą mediów elektronicznych są karalne i w przypadku naruszenia naszych dóbr osobistych będziemy dochodzić swoich praw na drodze sadowej.

prawie_klient

Dogadanie się z właścicielem graniczy z cudem. Ceny kosmiczne. Nie polecam

wroclawik

Tragedia.. nie można się dogadać w żadnym stopniu. Ceny z kosmosy brane..

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie ALFA PROJEKT Tomasz Płonka? Napisz nam jak wspominasz pracę u tego pracodawcy.

Zostaw opinię o ALFA PROJEKT Tomasz Płonka - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALFA PROJEKT Tomasz Płonka