PUMAR-1 SP.J.

Ryki

Opinie o PUMAR-1 SP.J.

kura

a słuchajcie zmieniając temat - szukają kogoś do pracy?

ted

lubie lubie, lubie, idziemy na urlop !

maverik

witam pracowalem w pumar ryki i nikomu nie polecam tego pracodawcy wyzysk i slabe zarobki czepia sie za byle co przed dziesiatym. ma kilku magistrow ktorzy maja cos do powiedzenia a reszta to wymienia sie co miesiac...

Szachrijar

Weźcie ludzie już nie udajcie, ja pisze o firmie która nazywa się Pumar i miesci się w Rykach, chyba ślepy nie jestem a czytać umiem.

Frank

Szachrijar chlopie to nie ta firma. Faktycznie jest tak jak piszesz ale w Pumarze w Siemianowicah !!! Wiem bo pracuje tam !

Szachrijar

Tu muszę sprostować pewien mały szkopuł, a mianowicie godziny powinno być od 7 do 14 a nie jak wyżej (od 7 do 17)

Szachrijar

Tak pracowałem tam, dlatego wiem jak tam jest w Pumarze. Jak już pisałem wcześniej, chodź widzę ze mój komentarz został usunięty, chociaż pewnie dlatego w trosce o chlebodawce. Były i może są nadal dawana dwa grafiki z godzinami pracy, jeden dla firmy, a drugi, niby (teoretycznie dla pracownika) na jednym pisze się godziny np. od 7 do 17 bez żadnych sobót, a drugi z sobotami i od godziny 6-14 z tym że grafik dla pracownika nie jest w żaden sposób brany pod uwagę, a wręcz przeciwnie pracownik od nosi stratę pod względem, materialnym a tak że i moralnym, niszczy się jego motywacje do pracy, co powoduje że młodzi ludzie uciekają z tej że firmy. Pozdrawiam serdecznie pracowników Pumaru.

mysliwy

oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] uciekać i nie patrzeć sie za siebie

były

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda na sklepie w sobote masz być i złamanego grosza nie dostanesz. Chcesz iść? gdzie ci bedzie lepiej:) standardowy tekst. współczuje Jędrkowi i Mariuszowi

Szachrijar

Pracodawca nie jest uczciwy, jak również jego magistrowie,oczekuje od ludzi żeby pracować, nad godziny, jak również w soboty, za które nie płaci. W dodatku, wykorzystuje ludzi do pracy, po za firmą, na działkach. Za które nie płaci. Nie polecam tej firmy.

Rycak

Najlepszy sposób na podwyżkę było zmiana pracy. Uczciwość i praca nie popłaca. Nie znam takiego który by żałował.

Wujek Dobra Rada

Witam ! Jak tam płaci p.Pudło ? Podwyższył wam pensje z min. 1200zł netto na 1500zł?

mark

polecalbym tego pracodawce !!!

aka

nie polecał bym tego pracodawcy????

Zostaw opinię o PUMAR-1 SP.J. - Ryki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUMAR-1 SP.J.