EURODARMAL

Kamienna góra

Opinie o EURODARMAL

paweł

panowie omijajcie tą firmę, umowy śmieciowe, tylko cześć osób ma umowę o pracę, jak kogoś zwolnią to następny może otrzymać etat zwalniając miejsce innemu w poczekalni o umowę-jedyny warunek, brak socjalu-diety w delegacji, brak urlopów, nękanie przez Witka, nie polecam

konrad

popieram poprzednie opinie, faktycznie najgorsza firma z możliwych na rynku, a pan Witek Dz. to szkoda słów, aż dziwię się że taki człowiek jeszcze pracuję w tej firmie, tylko jej szkodzi, potrafi wydzwaniać po nocach i sms-ować, nawet do prezesów firm podwykonawców, a pracowników ma za nic, straszy że może wszystko, unikajcie tą firmę

krzysztof

uważajcie na pana Witka Dz. , przykra sprawa z tym panem, nęka pracowników sms-ami, straszy zwolnieniem, brak wiedzy i umysłu

tomek

dramat, dramat jeszcze raz dramat, unikajcie tą firmę, w szczególności pana Witka, brak socjalu, urlopów, umowy o dzieło, nie polecam

grzesiu

odradzam tą firmę, umowy śmieciowe, kolejny rok i znowu urlopy nie zapłacone a wnioski trzeba było podpisać niby że urlop wykorzystany, brak diety na budowie bo się nie należy, firma twierdzi że pracownicy na tyle dobrze zarabiają że powinni sobie na urlop odłożyć a nie pytać się o urlop płatny, wykorzystujesz urlop płatny a i tak kasy nie widzisz za urlop tak jak byś był na bezpłatnym

waldek

umowy śmieciowe, odradzam tą firmę, pozdrawiam Witka

Msi

Polecam tą firmę .

włocławek

omijajcie szerokim łukiem!!!!! UMOWA O DZIEŁO- ŚMIECIOWA, uważajcie na WITKA, potrafi wydzwaniać po nocach i wysyłać setki sms-ów ( straszenie i wyzywanie sms-mi)

SZYMON

OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ, NIE PRZESTRZEGAJĄ PRAW PRACOWNIKA, URLOPÓW NIE WYPŁACAJĄ, PAPIERY PODPISUJESZ Z GÓRY IN BLANCO- WARUNEK OTRZYMANIA UMOWY, ZA ZWOLNIENIE LEKARSKIE NIE WYPŁACAJĄ, BRAK POJĘCIA O KONSERWACJI W SZCZEGÓLNOŚCI KIEROWNIKA PANA WOJTKA Z ODDZIAŁU W GDYNI, STRASZENIE SMS-MI PRZEZ PANA WITKA

dramat

odradzam tą firmę, pracowałem w tej firmie na umowę o pracę, warunkiem otrzymania umowy było podpisanie wszystkich papierów in-blanco ( nie podpiszesz nie otrzymasz umowy o pracę) no i po rozwiązaniu umowy na świadectwie pracy urlop wypoczynkowy był cały wykorzystany mimo że nie wykorzystałem urlopu, za zwolnienie lekarskie do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wynagrodzenia. jeszcze jedno- robią strasznie po górkę jak chcesz podjąć pracę w innej firmie, w szczególności kłody po nogi stawia pan witek śmieszny niby menadżer firmy, potrafi po nocach wypisywać sms-y i straszyć pracownika i wyzywać od złodziei, w delegacji nie płacą żadnej diety bo się nie należy, omijajcie oddział euro-darmalu w gdyni

krystian

Dostarczałem im obiady jak remontowali most w Dęblinie we wrześni 2016. Dziś mamy 16 listopad a faktura ciągle nieuregulowana. Dzwonię przypominam i nic. Sprawa trafi do sądu.

wina

ka zdy ma jakieś ale, masz rację, szczeólnie w takiej branży jak kompleksowe usługi w zakresie antykorozji konstrukcji stalowych i betonowych, to jednak fizycznie wymagające zajęci

sensor

Ja w tej firmie pracuję od ponad roku i jest spoko. Na umowie o pracę.

Kuziem

Odradzam szukania pracy przez ta firme ,kompletne dno ,brak doswiadczenia w działaniu z pracownikami,ponadto fałszywi i podstepni,juz o spóżnainiu sie z wynagrodzeniem nie wspomnę.

On

To prawda nie przestrzegaja praw pracowników!!! Tzn butów roboczych nie dają,urlopów nie wyplacają i wiele innych rzeczy np. z góry podpisujesz papiery o urlop itp!!

Młody

Czy ktos cosmoze powiedziec o tej firmie , słyszałem ,ze sa nie wypłacalni.Nie przestrzegaj praw pracowników i trzeba sie wykłocac o swoje.

Zostaw opinię o EURODARMAL - Kamienna góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURODARMAL