EURODARMAL

Kamienna góra

Opinie o EURODARMAL

Andrzej W.

"sławek, zbychu, mirek, stasiu- to był trzon firmy" chyba w nieróbstwie. Niejedokrotnie musiałem razem z synem na nich zasówać. Nieroby jedne, w końcu ktoś przejrzał na oczy. Jeśli chodzi o firmę to szczerze polecam. Stawki jedne z wyższych na pomorzu i płacą terminowo.

Rafał

A ja u nich pracuję od 2 lat i nie narzekam. Dobrze, że zwalniają pijaków stoczniowców, Ci to byli nieroby. Oby więcej takich decyzji. Brawo dyrekcja.

mariusz

omijajcie szerokim łukiem, właśnie mija rok jak mi nie wypłacili za urlop płatny i za chorobowe. chłopakom za zgorzelec wypłacili po innej stawcę jak była umowa, umowy śmieciowe czyli tzw. o dzieło, straszenie sms-mi przez Witka

wojtek

Witoldzie widzisz i wasza firma się rozsypuje, wystarczyło że przyjeliście ludzi po vistalu z ciągu i rozwalają firmę Eurodarmal, tak żeś Witek zachwalał ludzi z vistalu, rozwalili vistal przez swoje nieróbstwo a teraz was rozwalają małymi kroczkami, a dobrych ludzi pozwalnialiście jak sławek, zbychu, mirek, stasiu- to był trzon firmy i oni trzymali jakiś standard i jakoś produkcji a ty ich zwolniłeś z wojtkiem, chyba zaczyna się kres waszej firmy

tomek

hehe Witek przyjąłeś pijaków z vistalu a teraz tych niby najlepszych ludzi z vistalu zwalniach jak w zgorzelcu hehe ładnie tobie i firmie opinie wyrobili że nawet tu w norwegii wiemy

paweł

panowie omijajcie tą firmę, umowy śmieciowe, tylko cześć osób ma umowę o pracę, jak kogoś zwolnią to następny może otrzymać etat zwalniając miejsce innemu w poczekalni o umowę-jedyny warunek, brak socjalu-diety w delegacji, brak urlopów, nękanie przez Witka, nie polecam

konrad

popieram poprzednie opinie, faktycznie najgorsza firma z możliwych na rynku, a pan Witek Dz. to szkoda słów, aż dziwię się że taki człowiek jeszcze pracuję w tej firmie, tylko jej szkodzi, potrafi wydzwaniać po nocach i sms-ować, nawet do prezesów firm podwykonawców, a pracowników ma za nic, straszy że może wszystko, unikajcie tą firmę

krzysztof

uważajcie na pana Witka Dz. , przykra sprawa z tym panem, nęka pracowników sms-ami, straszy zwolnieniem, brak wiedzy i umysłu

tomek

dramat, dramat jeszcze raz dramat, unikajcie tą firmę, w szczególności pana Witka, brak socjalu, urlopów, umowy o dzieło, nie polecam

grzesiu

odradzam tą firmę, umowy śmieciowe, kolejny rok i znowu urlopy nie zapłacone a wnioski trzeba było podpisać niby że urlop wykorzystany, brak diety na budowie bo się nie należy, firma twierdzi że pracownicy na tyle dobrze zarabiają że powinni sobie na urlop odłożyć a nie pytać się o urlop płatny, wykorzystujesz urlop płatny a i tak kasy nie widzisz za urlop tak jak byś był na bezpłatnym

waldek

umowy śmieciowe, odradzam tą firmę, pozdrawiam Witka

Msi

Polecam tą firmę .

włocławek

omijajcie szerokim łukiem!!!!! UMOWA O DZIEŁO- ŚMIECIOWA, uważajcie na WITKA, potrafi wydzwaniać po nocach i wysyłać setki sms-ów ( straszenie i wyzywanie sms-mi)

SZYMON

OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ, NIE PRZESTRZEGAJĄ PRAW PRACOWNIKA, URLOPÓW NIE WYPŁACAJĄ, PAPIERY PODPISUJESZ Z GÓRY IN BLANCO- WARUNEK OTRZYMANIA UMOWY, ZA ZWOLNIENIE LEKARSKIE NIE WYPŁACAJĄ, BRAK POJĘCIA O KONSERWACJI W SZCZEGÓLNOŚCI KIEROWNIKA PANA WOJTKA Z ODDZIAŁU W GDYNI, STRASZENIE SMS-MI PRZEZ PANA WITKA

dramat

odradzam tą firmę, pracowałem w tej firmie na umowę o pracę, warunkiem otrzymania umowy było podpisanie wszystkich papierów in-blanco ( nie podpiszesz nie otrzymasz umowy o pracę) no i po rozwiązaniu umowy na świadectwie pracy urlop wypoczynkowy był cały wykorzystany mimo że nie wykorzystałem urlopu, za zwolnienie lekarskie do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wynagrodzenia. jeszcze jedno- robią strasznie po górkę jak chcesz podjąć pracę w innej firmie, w szczególności kłody po nogi stawia pan witek śmieszny niby menadżer firmy, potrafi po nocach wypisywać sms-y i straszyć pracownika i wyzywać od złodziei, w delegacji nie płacą żadnej diety bo się nie należy, omijajcie oddział euro-darmalu w gdyni

krystian

Dostarczałem im obiady jak remontowali most w Dęblinie we wrześni 2016. Dziś mamy 16 listopad a faktura ciągle nieuregulowana. Dzwonię przypominam i nic. Sprawa trafi do sądu.

wina

ka zdy ma jakieś ale, masz rację, szczeólnie w takiej branży jak kompleksowe usługi w zakresie antykorozji konstrukcji stalowych i betonowych, to jednak fizycznie wymagające zajęci

sensor

Ja w tej firmie pracuję od ponad roku i jest spoko. Na umowie o pracę.

Kuziem

Odradzam szukania pracy przez ta firme ,kompletne dno ,brak doswiadczenia w działaniu z pracownikami,ponadto fałszywi i podstepni,juz o spóżnainiu sie z wynagrodzeniem nie wspomnę.

On

To prawda nie przestrzegaja praw pracowników!!! Tzn butów roboczych nie dają,urlopów nie wyplacają i wiele innych rzeczy np. z góry podpisujesz papiery o urlop itp!!

Młody

Czy ktos cosmoze powiedziec o tej firmie , słyszałem ,ze sa nie wypłacalni.Nie przestrzegaj praw pracowników i trzeba sie wykłocac o swoje.

Zostaw opinię o EURODARMAL - Kamienna góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURODARMAL