Opinie o EURODARMAL w Kamienna góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EURODARMAL. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie EURODARMAL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EURODARMAL w Kamienna góra

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie EURODARMAL? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Czy urlop w EURODARMAL jest płatny 100%?

Michał Nowy wpis

No jak sobie sam wypłacisz ????

Tomek Nowy wpis

Ta firma to pomyłka podpisujesz umowy in blanco zero płatnych urlopów stawki śmiechu warte że jeszcze w tych czasach takie wałki się robi omijać z daleka chyba że chcesz robić za (usunięte przez administratora)

Beata Nowy wpis
@Tomek

Jak ktoś mógł umowę w ten sposób podpisać? To jaką Tobie umowę zaproponowali skoro wspominasz o tych urlopach? Jeszcze kiedyś ktoś pisał o uop czyli mają różne formy? Byłeś na zleceniu?

Młody

Pracuje w firmie na delegacji. Potrafią docenić finansowo zaangażowanych pracowników. Przerobiłem już mimo młodego wieku parę firm z tej branży i tu są zdecydowanie najlepsze warunki.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie EURODARMAL.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Maciej Majewski

Szukam numeru telefonu do kierownika z Włocławka ,na imię ma (usunięte przez administratora)nazwiska nie pamiętam.Może ktoś pomoże.Dzięki

Pracuje u nich od 7 miesięcy. Zarobki dobre, umowa o pracę, dbają o pracowników, atmosfera bardzo dobra.

Julia
@Piotr

@Piotr Świetnie, że EURODARMAL dba o swoich pracowników. A czy reaguje na problemy zgłaszane przez pracowników?

Młody

Bardzo dobra Firma super warunki pracy i adekwatne do niej wynagrodzenie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w EURODARMAL?

Lechu

Mi wszystko wpłacają na konto. Dzisiaj już raczej każdy ma konto w banku. Czasy do ręki już raczej minęły.

kanniovsky

Opinie o firmie tak skrajnie różne, że ciężko trzeźwo ocenić sytuację. Warto u nich pracować?

Julia
@kanniovsky

W ostatnich miesiącach raczej nie wypowiada się tu wiele osób. No ale w lipcu @Kowal wspominał coś o tym, iż dobrze mu się pracuje w EURODARMAL. Może zechce jeszcze coś dopowiedzieć na ten temat. A w ogóle praca w jakim charakterze by Ci najbardziej pasowała?

Zbynio

A rekrutacje firma prowadzi? Trudno dostać się tu do pracy?

Miro

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje kogoś do pracy? Jaka atmosfera i zarobki?

Kowal
@Miro

Jedna z lepszych firm antykorozyjnych, jakie znam. W paru firmach już pracowałem. U nich 5 rok. Dobry sprzęt, niezła pensja, dbają o pracowników.

Kujawiak

Andrzej W niby z synem pracowałeś za kogoś ? jedynie co zrobiliście to oczarowaliście tam nadzór że jesteście naj naj a syn za co poleciał jak nie za nieróbstwo i kręcenie afer ? Wszyscy wiedzą jaka jest prawda na wasz temat.

Mikołaj

@Malarz, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i trzeba swoje opinie wyrażać w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Posty niezgodne z jego postanowieniami mogą zostać usunięte. Jeśli będziesz miał do dodania jakąś konstruktywną opinię na temat firmy, zrób to. @Zainteresowany, jeśli dowiesz się o aktualnych rekrutacjach daj znać, będzie to bardzo pomocne dla poszukujących pracy.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Andrzej W.

"sławek, zbychu, mirek, stasiu- to był trzon firmy" chyba w nieróbstwie. Niejedokrotnie musiałem razem z synem na nich zasówać. Nieroby jedne, w końcu ktoś przejrzał na oczy. Jeśli chodzi o firmę to szczerze polecam. Stawki jedne z wyższych na pomorzu i płacą terminowo.

Malarz
@Andrzej W.

Idz ty Wydra pływać w rzece a nie sie za robote pchasz alkocholiku. Powiedz lepiej na ile żeś firme okradł.

Gutek

Jeśli ktoś nie pilnuje swoich dokumentów to niech nie szuka winnych tej sytuacji!!

Grzegorz

Tak skrajnie różne opinie, że zupełnie nie wiadomo co sądzić?

Piotrek

Wszystkich ostrzegam przed tą firmą. Pracuję od ponad roku i nadal nie dostałem umowy o pracę. Nowo przyjęty pracownik podpisuje umowę o pracę oraz umowę o dzieło in blanco . Szkolenia bhp tak samo wszystkie na papierku. Pomimo ustalonej stawki godzinowej nigdy nie wiesz ile zarobisz bo jak przepracowałeś za dużo godzin to obcinają tyle ile im pasuje . Żal ...

Mikołaj

@Izydor, napisałeś w swoim poście, że "dobra praca w firmie". Co możesz napisać na temat pracy w EURODARMAL? Podziel się z innymi użytkownikami informacjami odnośnie pracy w firmie oraz możliwości rozwoju zawodowego. Wiele osób korzystających z forum chciałoby się czegoś więcej dowiedzieć. @Seba, z Twojej opinii wynika, że jesteś zadowolony z pracy. Napisz coś więcej na temat atmosfery w pracy. Proszę rozwiń swój wpis. Napisałeś wyłącznie o pracy w swoim dziale, czy ogólnie w firmie?

Seba

Pracuje w tej firmie od 7 miesięcy. Wypłata na czas i stawki nieco wyższe niż u innych firm, a pracuje w branży kilkanaście lat. Atmosfera odpowiednia, spoko. Jak komuś chce się pracować to uczciwie poleca.

Zostaw merytoryczną opinię o EURODARMAL - Kamienna góra

• Jak się pracuje w EURODARMAL?

Zobacz opinie na temat firmy EURODARMAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EURODARMAL?

EURODARMAL
1.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Parkowa 3
    58-400 Kamienna góra