Lin Pac Packaging Production Sp.z.o.o

Bukowice

Opinie o Lin Pac Packaging Production Sp.z.o.o

...

Pracowałem w Linpacu przez okres 2 miesięcy i wspominam ten czas bardzo dobrze . Atmosfera w firmie jest bardzo dobra , nikt nigdy mnie nie poganiał , nie używał wulgaryzmów ani obrażał . Ludzie tam są bardzo sympatyczni i wiele razy mogłem liczyć na ich pomoc (szczególnie na początku).Szatnia oraz jadalnia są w bardzo dobrym stanie , mozna tam spokojnie zostawić rzeczy oraz zjeść.Jedyny minus tej pracy był taki że pracuje się tam 7 dni w tygodniu i dopiero po tym czasie jest 2 dni wolnego .

parkur
@... 26.07.2015 18:38

smiechłem sobie z tego co napisałeś

Mat

Buuhhaa !! Tam jest taka rotacja ludzie sie sami zwalniaja praktycznie co 2 tyg , prosze nie pisz karierowiczy limpakowski pewnie pracujacy w biurze ze tam jest ok czy atmosfera jest spoko hehehe

Wydymany przez lin pack
@Mat 27.04.2016 22:40

Super firma,szkoda tylko,że zapominają o opłaceniu faktur za transport ich wyrobów.A mają ma to aż 45 dni.A zagrywka z pośrednikami na zlecenia transportowe-na poziomie firmy nastawionej na wyślizganie wszystkich wokół i na każdą kwotę. Sprzedam ich zaległe faktury.506428979

Mat
@Wydymany przez lin pack 08.12.2016 04:22

Tam wałki w transporcie były są i będą kiero tej firmy klepie hajs Z kolega ze szkoły który ma dobrze prosperujaca firmę transportową z Kamieńca i na lewych magazynach o których Góra firmy nic nie wie jednym słowem czekamy aż tam coś pierdoln.e! !!!

kubus244

Słowa kojarzące się z Lin Pac Packaging Production Sp.z.o.o solidna, profesjonalna, rozwojowa, , wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?10pln Najbardziej podobało mi się w Lin Pac Packaging Production Sp.z.o.o: Najbardziej nie podobało mi się w Lin Pac Packaging Production Sp.z.o.o:

Zostaw opinię o Lin Pac Packaging Production Sp.z.o.o - Bukowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lin Pac Packaging Production Sp.z.o.o