PHPU JAREX

Grajewo

Opinie o PHPU JAREX

Edyta

Tak, zatrudniają ale wypłaty nie zobaczysz 10-tego tak jak masz w umowie, na pieniądze się czeka prawie z miesięcznym opóźnieniem, płaca na raty .. Jak nie masz wyjscia to praca jak kazda inna ale co raz częsciej sie wydaje że Pan Jarek myśli że charytatywnie ludzie będą na niego pracować !!

Natalia

@Mickey, o jakim artykule mowa? Komentarze są sprzeczne ze sobą jedni z Was piszą coś innego drudzy zaprzeczają? O co tak naprawdę chodzi? W KRS sprawdzałam, firma nadal działa, nie pojawiały się nigdzie żadne niepokojące informacje. Może napisze ktoś z pracowników jak obecnie wygląda sytuacja? Czy teraz będą poszukiwali pracowników przed 1listopada?

wiki

Czyli zwykła plota. Słusznie nie chciało mi sie w to wierzyć ... O tyle mnie zdziwiło że mam pozytywne wspomnienia po tej firnie i nigdy nie miałem żadnych opóźnien w wypłatach .... W.

Mickey
@wiki 02.05.2017 15:40

Wiki - to dobrze, że masz pozytywne wspomnienia. Ale w tym artykule poniżej jest napisane "sprawa rozwojowa". Tak że na razie jeszcze zbierają materiał. Więc dobrze, że "obserwator" życzy mu chociaż "powodzenia". (usunięte przez administratora)

franek

Ludzie , co wy opowiadacie , wszystko jest ok, firma nadal pracuje, ludzie dostają na czas wypłątę... nie wiem po co te głupoty piszecie

Wiki

Jak zatrzymany ...??? Za co ...??? Chyba jakaś plota ....

były pracownik

Właśnie sie dowiedziałem że jego zamkneli i szukam informacji czy to prawda że w końcu się za tego złodzieja zabrali. Tyle co on ludziom zdrowia zabrał i kasy nie wypłacił to szok. Pracownikom płacił w miarę regularnie ale gardził nimi i poniewierał przy byle okazji. Kontrachentów rolował na całego

@były pracownik 27.03.2017 22:09

Zamkneli i wypuścili , ciekawe kogo dalej będą zamykać ......?!!!! za darmo nie wyszedł - ucho

Nać

Wiesz co, dobrze mówisz, praca jest dobra i trzeba to sobie powiedzieć głośno, nikt nie zmusza też..

wlad

jak wam się nie podoba to do roboty za granice a nie tylko narzekacie, pochowali się po kątach, żeby nic nie robic i udają, że najwięksi pracownicy... żal

miła

każda firma ma swoje wzloty i upadki, mam nadzieję, że ten kto to pisze wie o czy pisze i nie pcha się po podwyżkę bo pewnie nie ma podwyżek to głupoty wypisują ... do roboty

przesmieszny

Tak tak , rozwija sie firma i inwestuje , szkoda tylko ze ludzie czekaja po dwa miesiace na wyplate . Porazka.

Radek

Nic tylko wykorzystują ludzi a gawec nawet niema pojecią kogo zatrudnia

obserwator

i co jakoś firma nie pada , cały czas inwestują i to widać, rozwijają się na całego i ludzi zatrudniają... powodzenia

inna

praca, jak praca kto chce pracować to nie będzie narzekał. Ten komu się nie chce pracować, to zawsze coś wymyśli.

ONA

Firma upada...bo wiadomy osobnik wyciągnął kaskę od Unii na ...niby maszyny,a przeznaczył na dziąłki..i inne ,a teraz zamkną firmę i koniec ...upodlenia i wykorzystywania .

an

jeśli pracownik A za przeproszeniem opieprza się, mało robi nie wyraża chęci do współpracy to jakiego on traktowania oczekuje i zarobków?

pracownica

Jeżeli macie chociaż choć troszkę szacunku do siebie to nawet nie patrzcie w tym kierunku.Tam pracują tylko ludzie ' przyparci do muru' lub z' pętla na szyi',którzy w ostateczności muszą tam pracować.Chodzą się denerwują płaczą po kontach,a i tak dalej robią;/W tym zakładzie nie ma szacunku do pracowników.'Musisz napier.....i koniec,a jak Ci się nie podoba to wypierdalaj"-słowa brygadzisty do pracownika.Więcej chyba już nie trzeba mówić;/

złotuwek

na podstawie wcześniejszych opinii nie podjąłem rozmów kwalifikacyjnych i wolę być dalej bez pracy niż iść do zakładu w którym jest zły klimat

złotuwek

taka cisza na forum czyżby się poprawiło bo bardzo mnie interesuje czy warto się wiązać z jareksem

solidny

chciałem się zapytać jak się pracuje z dyrektorem (usunięte przez administratora)i jaki jest klimat czy się poprawiło

?

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ,praca jak wszędzie ,pracujesz jak należy to doceniają a w wynagrodzeniu też widać jak pracowałeś, ja tam sobie chwalę, ludzie jak wszędzie ty jak masz zły nastrój to też jesteś nieprzyjemny.....ja tam wracam na sezon jak tylko mogę pozdrawiam cała załogę..... ADHD

gal anonim

ja tez

?

Nie polecam

Rosa

Chłopie uciekaj tak daleko jak się da.

nowy

A jak tam pracuje się na magazynie bo słyszałem że nowy magazyn otwierają? Jaka tam atmosfera i ile można zarobić?

gal anonim

Chłopie nie pakuj sie w to, w ostatnim roku przewinęlo się tam kilku dyrektorów i kilku kierowników. Stabilne zatrudnienie w ogłoszeniu to kpina. Stabilne zatrudnienie to ma tam rodzina i nikt poza tym

Andrzej

Witam Forumowiczów. Zamierzam aplikować na stanowisko dyrektora produkcji w firmie Jarex w Grajewie. Proszę o przesłanie opinii.

a

dużo osób tam pracuje i tak czeka?

Zostaw opinię o PHPU JAREX - Grajewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHPU JAREX