ZESTER

Międzychód

Opinie o ZESTER

Jan

Witam, poszukuję pracy od kilku dni i natrafiłem na firmę ZESTER, pracowałem wcześniej w podobnej branży dlatego od razu mi się spodobała, ale niestety w internecie jest dużo informacji o ich produktach, a nie ma nic o ofertach pracy, może ktoś mi pomóc w tym temacie?

x1

Jak się starasz, to szef dobrze zapłaci, szkoda tylko, że bierze meneli po PGRach, bo atmosfera w robocie [usunięte przez moderatora], a szefa czesto nie ma

Marla

Beznadziejna firma, brak odpowiedzialności, szef jest niesłowny, i bardzo niezorganizowany. Stanowczo odradzam firme, chyba że lubisz się[usunięte przez moderatora]

Elektrik17

Również nie polecam,miałem okazje pracować w tej firmie.Powiem jedno panuje tam jeden wielki bałagan a właściciel to nieobeznany w temacie cwaniak.

x

Odradzam, duża rotacja pracowników, brak profesjonalizmu i odpowiedzialności właściciela.

Zostaw opinię o ZESTER - Międzychód

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZESTER