HaPe-Uitzendbureau

Putten

Opinie o HaPe-Uitzendbureau

Lidia
użytkownik zarejestrowany

Ktoś z Was w ostatnim czasie korzystał z usług tej agencji? Jak obecnie wygląda kontakt z jej przedstawicielami? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które obecnie poszukują pracy za granicą. Co warto wcześniej wiedzieć o HaPe-Uitzendbureau?

Justyna

Zna ktoś może emaila do Kordynatora Pawła?

jack84

Czy ma ktoś działające aktualne numery telefonów bo te co są w internecie to albo nieaktualne albo nikt nie odbiera ???

oli

Faktycznie, te zle opinie dotycza chyba firme Fides, co ludzi werbuje na kurczaki. My pracujemy przez HaPe w Putten na serach w Barneveld z dziewczyna od ok. 2 lat. Mamy kontakt z ludzmi, ktorzy pracuja tutaj 15 lat i dluzej. Zarabiamy 320 euro tyg. po odliczeniach. Nie mielismy nigdy zadnych opoznien w wyplatach. Opieka biura i koordynatorow jest ok. Najchetniej przyjmuja pary z tego co widac. Polecam prace na serach w Barneveld. Nie koniecznie przez HaPe. sa tu taz inne biura. Aha nr do Darka 0031 653445924 czynny podobno 24 godz na dobe, hmm

dirk

Szanowni Państwo, opinia do której się odnosicie była o innej agencji o podobnej nazwie która oferuje pracę przy kurczakach w Stoorteboom (firma nazywa się Fides personeelsdiensten B.V. - jest to holenderska firma). Nasza agencja to FIDESS (2 s na końcu) - jesteśmy firmą polską. Proszę sprawdzić na naszej stronie w zakładce z ofertami pracy - nie oferujemy takiej pracy. Pozdrawiamy. Agencja Pracy FIDESS.

Maczek

Ps. Mowa wypowiedzi o Storteboomie..

Maczek

Hee.. Ty mówisz o Fidesie teraz a nie o HaPe. To co napisales to prawda wiem bo pracowalem tam.. Ale ja nie powiem złego słowa na Hape . pracuje i nie mam źle A co najważniejsze ze nie mam wiekowki!! ..

jasse

czy ktoś może napisać na czym polega praca na kurczakach i czy oplaca sie tam w ogole jechac?

ONA

dziekuje za opinie ale jestem juz przez swoja 1 agencje Level One i polecam smalo kazdemu:)

Antek

Zdecydowanie nie polecam tej agencji. Zarobki na początku dobre (był to ich sposób na zachętę do pozostania), później płacą jak chcą. Ucinają wypłaty nawet na ok. 20 e tygodniowo. Zakwaterowanie nie było by złe, gdyby nie wielkie grzyb w pokoju za łóżkiem na całej ścianie wzdłuż. Dojeżdżanie do pracy na własny koszt, samochodem lub rowerem. Jeśli ktoś nie miał własnego samochodu, musiał chodzić i się prosić, aby ktoś go wziął. Koordynator Szymon wysługuję się innymi. Praca na Storteboomie (kurczaki) to istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Przerwy są skracane o połowę czasu. Tempo podkręcane do maximum, pomimo braku sił i ludzi na linkach. Palce puchną, drętwieją od zimna. Firma nie zapewnia rękawiczek ocieplanych, tylko gumowe. Trzeba sobie kupić i chować przed szefostwem. Gdy są kontrole temperatura spada nawet do 1 stopnia Celsjusza oraz tempo zostaje zwolnione, a gdy kontrola wychodzi trzeba to nadrobić. Atmosfera pracy pozostawia wiele do życzenia. Do innych firmy ludzie dojeżdżają do pracy nawet 80 km w jedną stronę. Solarisy są wysyłane co 4 tygodnie, a i tak co niektórzy ich w ogóle nie dostają. Stawka została zmniejszona bez wiedzy pracownika. Omijajcie tą agencję szerokim łukiem.

tajemnicza25

to biuro to scierwo jak ich malo.pan darek jest zaklamana swi*** daje umowy a na drugi dzien stwierdza ze nie ma juz pracy i dalej sie nie pracuje. slyszalam ze w firmie remkes traktuja ludzi przedmiotowo. i kto dupy nie lize albo nie daje ten ma najgorzej...jedna dawala i cala rodzinka jest ustawiona. a kazdy tej kolesiary nie lubi ale wszyscy jej dupe liza zeby miec dobrze. bo ona moze wszystko zalatwic.

Ona

witam, mam pytanie poniewaz widze ze "Fidses" caly czas posiada oferty pracy rowniez dla par , czemu jest do nich sie tak ciezko dostac:????bo na niedzieli.nl sie oglaszaja ze maja oferty a mi mowie ze nie posadaja zadnych!! nie wiem o co chodzi.

Blondii8
@Ona 08.03.2015, 18:40

Fides ma przyjęcia do pracy w pierwszej kolejności z autem!masz auto masz prace

fafi
@Blondii8 13.01.2017, 19:21
Fides ma przyjęcia do pracy w pierwszej kolejności z autem!masz auto masz prace

jakie stawki maja w tym biurze???do fabryki serow chca mnie rzucic ale nie iwem jaka stawka

Bartosz

Czy zna ktoś aktualną pozycje firmy, czyli: czy jak sie wyjedzie będzie praca, nie oszukują na opłatach tak jak wyżej o domkach, czy nie oszukują na wynagrodzeniu? Dziękuję z góry za odpowiedź :)

armando

n ie warto tam jechac! Darek to zaklamaniec jakich malo!!!! Obiecuje szlag wie co a nic z tego nie ma! Nie wie nawet czy ludzie maja do pracy! kontakt z nim oceniam na 1!!!!!! Ludzie dzwonia do niego a ten pisze smsy na drugi dzien!!!

Valdi

Przyjmują,oczywiście ,że tak.

Ona
@Valdi 26.12.2014, 11:46
Przyjmują,oczywiście ,że tak.

a moglabym prosic jakis nr kontaktowy do nich??jakie warunki mieszkalne maja??i jak to wyglada z praca???

ONA

wiecie moze czy pary przyjmuja???

Aga

Przez nich się nie wynajmuje. Hape udostępnia zakwaterowanie dla swoich pracowników za opłatą zależną od wieku. Zazwyczaj od 60-100 tygidniowo, ale lepiej oczywiście wynająć sobie jakiś pokój, aniżeli mieszkać z obcymi, ale jak kto woli.

Aga

Czesc. Bardzo łatwo znaleźc to biuro. Wpisz w google HAPÈ i juz Biuro mieści się w Putten na przeciwko albert heijna. Przy rondzie. Spoko ludzie tam pracuja.

alx

W jaki sposob morzna sie zarejestrowac w tym biurze?

przemyslawbbbb

witam czy moze mi ktos pomoc jak mozna skontaktowac sie z tym biurem ? (usunięte przez administratora)

xxyz

Domy jak domy, rewelacji nie ma ale też nie jest najgorzej jeśli chodzi o warunki. Też w zależności do jakiego domu się trafi. Lepiej wynająć coś na własną rękę, bo w tej chwili opłaty za mieszkanie są bardzo wysokie, ok 80 Euro tygodniowo za maleńki pokój, który dodatkowo trzeba dzielić z kimś innym w większości przypadków.

xxyz

W hape początkowa stawka to 8,53 na godzinę. Zależy gdzie trafi się do pracy, tzn na jaki zakład i w zależności od tego ile godzin przepracuje się w tygodniu, taka jest wyłata. Niestety kokosów nie ma. A o 1600 euro to raczej pomarzyć można...

kermit071

wyślijcie mi num do Darka albo jakiś namiar na jakies biuro z pośrednictwem holenderskim mój mail to glebko@poczta.onet.pl

barka

ja pisze do pani irki ktora mieszka w putten 20 lat poszukuje mieszkania do wynajecia dla pary i dziecka 8letniego mój email to robert2000151@wp.pl prosze o pomoc

daro

opinie o biurach pracy i telefony do koordynatorów masz na www.holandiapraca.fora.pl

Hej:) Mam takie pytanie czy ktos z opinujacych jest w stanie podac mi numer do tego biura, jestem w naprawde beznadziejnej sytuacji, bylabym bardzo wdzieczna:) POzdrawiam

pracownica

Darek jest calkiem cool. fakt z praca ciezo z reguly ma ja tylko dla swoich znajomych,ale jest calkiem mily i w kazdy piatek idac do biura jestem szczesliwa bo wiem zee sie z nim zobacze i bede mogla milo z nim porozmawiac.duzo facetow mu zazdrosci i dlatego zle sie wypowiadaja na jego temat. szkoda tylko ze nie ma w hape zadnej stalej pracy. biuro wogole sie nie rozwija tylko stoi w miejscu.

Valdi
@pracownica 22.06.2011, 19:41

Szczerze powiem,że nie słyszałem jeszcze o takiej stawce(100 euro tygodniowo).Może z tego powodu,że przez to biuro pracuję dopiero pięć lat...?Wiem natomiast,że maksymalna stawka za pokój wynosi 80 eurusków.

wojtek69
@Valdi 13.12.2014, 09:59

Ludzie co Wy pieprzycie za bzdury,piszecie że biuro pobiera za mieszkanie od tygodnia 100euro weżcie y te swoje grabki i łopatki i walcie skąd przyjechaliście mówicie o zarobkach o których nie macie zielonego pojęcia .Ja w tym biurze przepracowałem kilka lat zarabiałem tygodniowo naprawdę nie żle To że nie pracuję jest tylko moim błędem ale do jasnej cholery nie mogę mieć do nich o to pretensji ,piszecie jaki jest pakiet opieki lekarskiej każde biuro w Holandii zapewnia podstawowy pakiet a Twoją indywidualną sprawą jest do jakiego lekarza pójdziesz .Ludzie mówicie o nie sprawiedliwości?Jest takie powiedzenie jak se pościelisz tak się wyśpisz -chodzi mi o to że jak widzę w obecnej pracy takich ludzi jak wy to szlag mnie trafia i zadaję sobie pytanie co Wy tu robicie ,.Na koniec Wam powiem tak kokosów Wy tutaj mieć nie będziecie jak je chcecie to na wschód moi państwo do Rosji albo Chin

Yellov Day

Hape szczerze[usunięte przez moderatora] biuro, darek to tłok co nic nie wie, [usunięte przez moderatora] mieszkania do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam nie warto tam jechac, szef hape klamliwy [usunięte przez moderatora], olac takie biuro co przyjmuja ludzi po zawodowkach [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Witam!!! Czy Wy ludzie naprawde nie macie co robic tylko zajmujecie sie plotkami, dajcie temu czlowiekowi spokoj!!! Tylko zawisc i zazdrosc przez Was przemawia!!! Znam go bardzo dlugo i wiele w zyciu mi pomogl, nigdy nie odmowil mi pomocy!!!

Konrad

Ludzie, wam sie juz calkowicie w lbach poprzewracalo. Wracajta, z kad sie przypelzlo. Obrazacie szanowana osobe, firme i ludzi zwiazanych z HaPe. Pracujemy tutaj od 10 lat, ale to co sie dzieje w NL od paru lat, to zgroza. Jedne wielkie klamstwo te wasze wywody. Rzygac sie chce!

hej

Podoba mmsie ten koordynator Darek, wie moze ktos jaki ma tel,

pracowalem kiedys w hapy widzialem jak koordynatoer za fraki wynosil dwie pijaczyny z domku, nie wiem kto dalby mu rade, chlop jak dab. Kasa byla na czas to fakt, ale nie popracowal dlugo.

Konrad

Pracuje od 8 lat w HaPe, tak jak moj brat i paru znajomych. Pana(usunięte przez administratora)znam od poczatku, pracuje w HaPe od poczatku istnienia tej firmy. Pomogl nam w trudnych czasach wiele razy. Byl zawsze w porzadku! Sprawiedliwe dzielil prace. Jestem mu za wszystko bardzo wdzieczny. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o HaPe-Uitzendbureau - Putten

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HaPe-Uitzendbureau