Margre

Radom

Opinie o Margre

JJ

O ile się nie mylę warunkiem przejścia pozytywnie okresu próbnego w tej firmie jest sprzedanie usługi, brak takiej sprzedaży w okresie próbnym sprawia, że nie zatrudniają. Okres próbny jest bezpłatny i jest określane na wstępie. Pracownicy "okresu próbnego" nie wnoszą nic do firmy jeżeli nie sprzedadzą, prócz straty, w związku z tym nielogiczne jest twierdzenie, że na nich ktoś liczy.

mała Mi

byłam w firmie Margre na okresie próbnym, niby w firmie panuje miła atmosfera,mało ludzi tam pracuje,to jednak nie polecam... nie zapłacono mi za kilka dni okresu próbnego, w których wykonywałam taką samą pracę przez 8godzin jak inni pracownicy. Szefowa stwierdziła że mogę przyjść jeszcze na dzień dwa ale jak nic nie sprzedam to i tak mnie nie zatrudni więc dałam sobie spokój. wydaje mi się że liczą właśnie na pracowników "okresu próbnego" którym nic nie płacą a często się zmieniają - do tej pory widuję ogłoszenie o pracę w tej właśnie firmie...

Zostaw opinię o Margre - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Margre