Opinie o Prima Moda S.A w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Prima Moda S.A. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prima Moda S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prima Moda S.A w Wrocław

Zula

Z pracy w PM mam same złe wspomnienia. Te rzeczy które ktoś wypisuje poniżej to chyba panie z biura. Zła struktura i organizacja pracy to główne powody ze dzieje się zle a rządzy nie ma tu rzadnych - jest tylko manipulacja. To ze firma słabo płaci i szczuje ludzi konkursami to kolejna manipulacja a nie zarobek. Obiecanki są natomiast rzeczywistość żadna. Odradzam z całego serca prace w tej firmie - serio nabawić się można depresji i choroby kręgosłupa. Lepiej to już w biedronce jest . Pozdrawiam Panią M - która jest kiepska dla tego tu jeszcze pracuje bo nigdzie indziej by ja nie chcieli.

Emilia

@Justy, skąd u Ciebie wątpliwość odnośnie dalszego funkcjonowania sklepu Prima Moda? W trakcie Twojego zatrudniania zauważyłaś jakieś problemy, które argumentowałyby Twoją wątpliwość, co do utrzymania się sklepu na rynku?

wątpliwa przyszłość galerii

Emilia

@Warszawianki von!, nie sądzisz, że Twoja wypowiedź jest niestosowna w stosunku do innego użytkownika forum? Proszę na przyszłość, aby przed dodaniem wpisu zapoznać się z regulaminem forum i swoje wypowiedzi formułować w sposób kulturalny i bez wyzywania innych uczestników dyskusji. Z regulaminem można zapoznać się pod tym linkiem https://www.gowork.pl/regulamin @Madzia, dziękuję za Twoją opinię na temat pracy w firmie Prima Moda. Poruszyłaś ciekawą kwestię, aczkolwiek chodzi mi o konkursy, które organizowała firma dla swoich pracowników. Możesz dodać, co należało zrobić, aby móc liczyć na zwycięstwo w takim konkursie i nagrodę rzeczową od pracodawcy? Opisz szerzej tą kwestię, ponieważ taka praktyka jest rzadko spotykana na rynku pracy.

madzia
@Emilia

Konkursy byly organizowane na całą sieć i miały na celu zdobycie jak największej procentowo sprzedaży skupionej na jednym kierunku. Np. czasem chodziło o sprzedaż wiązaną - więcej niż jedna sztuka na paragonie, czasami o sprzedaż środków do pielęgnacji czasem obuwia męskiego, itp. Kilkakrotnie udało mi się zająć pierwsze lub drugie miejsce i otrzymywałam wybrane przeze mnie nagrody rzeczowe, np do 800 zł, do 600zł, do 300zl. (w zależnosci od miejsca). Lubiłam te konkursy bo z przywzyczajenia później stosowałam te triki w sprzedaży pozakonkursowej. Ogólnie co do pracy w firmie jeszcze raz chciałabym podkreślić żę bardzo fajnie zachowano się przy zakonczeniu współpracy, dwumiesięczny urlop i odprawa to rzadko spotykane obecnie zjawisko wśród pracodawców zwalniających pracowników.

Emilia

@Justy, co było głównym powodem Twojego odejścia z pracy w firmie Prima Moda? Patrząc z perspektywy czasu tęsknisz trochę za tym miejscem pracy? Czy raczej nie wracasz za często wspomnieniami do tego miejsca pracy?

@Emilia

Dużo zależy od zespołu z jakim się pracuje, ten był niestety mocno średni. Zarobki przynajmniej wtedy wynosiły (usunięte przez administratora). Koleżanka dała mi znać, że szukają w innym sklepie pracownika, więc złożyłam cv i dobrze zrobiłam. Dużo lepsza atmosfera, lepsze zarobki i benefity, stroje pracownicze raz na 3 miesiące i inne bony. Z takim towarzystwem i z takimi warunkami jakimi mam teraz nie tęsknię, choć zastanawiam się czy sklep jeszcze istnieje :)

Sprzedawca

nie musicie sie o nic martwic, wystarczy zeby na rozmowie byc milym, otwarty, usmiechnietym. doswiadczenia nie trzeba miec , firma chetnie zatrudnia nowych pracownikow do calkowitego przyuczenia.

czy jestes gotowy do pracy 12 godz, ile chcialbys zarabiac, jakie sa twoje oczekiwania wobec pracodawcy, ja mialam tez pytanie o klienta tzn jak mniej wiecej powinna wygladac obsluga klienta, co kiedy jest dostawa towaru i klient jednoczesnie, ile czasu jest na rozpatrzenie reklamacji, co to jest sprzedaz aktywna, efektywna i komplementarna. ogolnie jakie sa moje zainteresowania, co robie w zyciu:) czemu odeszlam z poprzednich miejsc pracy

logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
Justy

Ciężko ocenić ogół, niestety jak każdej firmie zajmującej się handlem firma nastawiona jest na rywalizację między współpracownikami. - Można to ominąć, ale niestety w salonie, w którym pracowałam każdemu zależało na własnym zadku (Za przeproszeniem). 0 współpracy, podkradanie sobie klientów, ciągła rywalizacja, ciche dni bo ktoś komuś we wtorek ukradł klienta bo powiedział dzień dobry. To generuje rotację pracowników, a to wcale nie świadczy dobrze. Klienci widzą, że personel się zmienia. Mówimy im że buty są produkcji włoskiej, ale zdarza się, że odklejasz naklejki MADE IN CHINA, z podeszwy. Nie wyprowadzenie klienta z błędu, który myśli, że buty w takiej cenie powinny być skórzane, po prostu udajesz, że nie słyszysz. Strój pracowniczy to koszula, która po 3 praniach nadaje się do śmieci. -nowa jak dobrze pójdzie będzie za pół roku - jak kierownik ładnie wytłumaczy dlaczego. Ja sprzedawałam w balerinach konkurencyjnej firmy - i klientki pytały sie skąd je mam, następnie wędrowały do sklepu który był obok - cóż tak reklama. Bo w firmie z obuwiem nie licz na pracownicze buty. Na szczęście jestem w lepszej firmie z lepszymi warunkami i bardzo się cieszę, że odeszłam :) milion razy lepiej.

Warszawianka

No ja uwazam, ze kazdy salon trzeba oceniac indywidualnie i duzo zalezy od kierownika i zespolu, bo u nas sobie pomagamy i jak ktorejs brakuje do planu to staramy sie pomoc tak, zeby kazda zrobila swoj plan. Kamery sa, u nas dzialaja obie i obie nagrywaja. Przez kilka tyg mozna cofnac sie do nagrania, bo tez babka nam torebke ukradla. Do tego nie zdarzylo sie, zeby ktos dzwonil i do nas w taki kiepski sposob sie odzywal. Moze to kwestia tego, ze wyniki mamy dobre i jak w handlu raz jest lepiej, raz gorzej, ale plany robimy tak naprawde co miesiac. W kazdym salonie trafi sie mocny sprzedawca, ktory jest czasem niestety pazerny na sprzedaz, ale od tego jest kierownik zeby nad tym zapanowac i stworzyc dobra atmosfere pracy. My nawet chetnie spedzamy ze soba czas po pracy. Pozdrowienia z Warszawy.

Marti
@Warszawianka

Myślę, że zależy to też od czasu, w którym pracowałyśmy. Z tego co mi wiadomo, owa menadżerka już nie pracuję od ponad roku. - dlatego nie musisz przeprowadzać tych niezbyt przyjemnych rozmów. To fajnie, że u was jest fajna atmosfera i nic nie się zmieniło po podpisaniu przez Ciebie umowy - widzisz u mnie było inaczej, ponieważ trudna koleżanka, nie lubiła sama rotacji współpracownic, nad którymi mogła się znęcać - wolała jedną a posłuszną. W salonie, którym pracowałam nawet kierownik odszedł bo .. cóż mogę się domyślić, ale chyba wiem kto się do tego przyczynił. Pozdrowienia z pomorza :)

Emilia

@Prawda, mylisz się, nie jestem związana w żaden sposób z firmą Prima Moda. Staram się jedynie uzyskać, jak najwięcej prawdziwych i rzetelnych informacji na temat pracy u tego pracodawcy. Dyskusja na temat tego miejsca praca jest szczególnie ważna dla osób, które rozważają podjęcie zatrudnienia w tej firmie. Dzięki takiej dyskusji będą mieli zobrazowane warunki pracy, które panują w tym miejscu. Decyzja o podjęciu zatrudnienia, więc będzie o wiele prostsza. @Ann, jak dawno napisałaś w tej sprawie do kierowniczki? Przybliż, proszę, co było powodem Twojego tak szybkiego zakończenia pracy w tej firmie?

Emilia

@Emi, w swoim komentarzu starałeś się przekazać jak wyglądały Twoje początki pracy w firmie Prima Moda S.A. A jak ocenisz Twoją współpracę z pracodawcą po otrzymaniu umowy o pracę? Czy zmieniło się coś w Twojej pracy po okresie próbnym? Zachęcam do odpowiedzi w tym temacie.

Prawda
@Emilia

Emi może powiesz prawdę i przyznasz się ze jesteś podstawiona ? Ocena 2,6 na 5 o czyms świadczy :)

Emi

Pracowałam w jednym z salonów przez kilka miesięcy. Pracy jest sporo i czami bywało ciężko, jednak wielu rzeczy mogłam się nauczyć i zawsze miałam wsparcie. Po kilku tygodniach dostałam umowę o pracę. Może nie za nie wiadomo jakie kokosy, ale całkiem przyzwoitą stawkę. Ogólnie moje początki w tej firmie wspominam bardzo dobrze.

Emilia

@Zula, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Prima Moda. Czy możesz swoją wypowiedź uzupełnić o informację na temat możliwości rozwoju zawodowego w tym miejscu pracy? Jak ocenisz pracodawcę pod tym względem? Pracownik może liczyć na ciekawe merytoryczne szkolenia organizowane przez firmę Prima Moda? Napisz, proszę jak wygląda ta kwestia. @Gosia, czy poza pensją podstawową, o której napisałaś pracownik mógł liczyć na inne świadczenia dodatkowe? Czy firma Prima Moda oferowała pracownikom jakieś dodatki do pensji podstawowej? Napisz coś na ten temat.

Kejt

Nie polecam(usunięte przez administratora)

Magda

Zamykane sa mniejsze, nie rentowne sklepy, bo sprzedaz internetowa sie rozszerza. I to rzecz normalna na dzisiejszym rynku. Warto najpierw poszerzyc swoja wiedze, zanim sie glopoty napisze. Czolowe salony, musialy pracowac, na mniejsze, ktore generowaly bardzo slabe obroty. Pracuje tu wiele lat i wiem jakimi prawami rzadzi sie dzisiejszy rynek. Zaraz kolejna firma konkurencyjna dla PM wycofuje sie z polskiego rynku, wiec trzeba wiedziec jak spolka zarzadzac, zeby sie na rynku utrzymac.

Magdaleno!
@Magda

było kiedys około 40 salonów, teraz koło 15 zostało plus sklep internetowy, niedługo firma bedzie tyle sprzedawała że zostanie 5 salonów i sklep internetowy hahhaha niedługo już nikt tam nie bedzie kupował, no może pani regionalna przez sklep internetowy jak już nie bedzie potrzebna bo zamkną wszystkie salony

Magda
@Magdaleno!

No i wlasnie pokazujesz swoja wiedze na temat rynku i jego dzialania w dzisiejszych czasach. 5 salonow ?- no raczej sie zdziwisz i to mocno. Po co trzymac male nie dajace duzego zysku salony, na ktore musialy pracowac wieksze salony ? Dziewczyno nie masz zielonego pojecia o prowadzeniu dzialalnosci na polskim rynku. I jaka regionalna ? Nie ma regionalnych w firmie od jakiegos juz czasu.

Zzz

17 salonów - wielka mi sieć, ha ha... (usunięte przez administratora)

Gosia
@Zzz

Piękna to jej wyobrażenie(usunięte przez administratora)

Szkoda slow
@Zzz

Jakbys troche wiecej wiedziala o handlu, to bys takich glupot nie pisala. Nie bez powodu jest 17 salonow. Poczytaj sobie troche badania rynkowe na temat sprzedazy internetowej. Firma wie co robi zamykajac niektore salony. Brak slow na taki niski poziom wiedzy. Polecam sie najpierw doksztalcic, a pozniej sie wypowiadac.

Boni

Jeśli P. (usunięte przez administratora)Tu dalej pracuje to firma za chwile zniknie z mapy polski. A Pan (usunięte przez administratora)będzie wreszcie wiedział dla czego tak się dzieje. (usunięte przez administratora)

Zuzka

Dzień dobry - Maszja zgadzam się z Tobą w 100 %. Pani (usunięte przez administratora) to prosta kobieta bez ogłady -(usunięte przez administratora)

Maszia

(usunięte przez administratora) Nie polecam

Małtełka

Ja pracowałam w tej firmie 2 lata temu na Pomorzu - tyle zdradzę, w razie inwigilacji haha, co w tej firmie jest na porządku dziennym. Początki wspominam bardzo miło, tzn okres próbny, każdy miły pomocny, to dobra szkoła handlu. Po przedłużeniu umowy niestety nie było tak kolorowo, ze względu na jedną ze współpracownic - najważniejszą w całym salonie (usunięte przez administratora), królową sprzedazy, która obrażała się, gdy sprzedaż coś pierwsza. Serio. ( i to osoba ktora mogłaby być moją babcią - wiekowo) Oprócz niemiłej atmosfery, wyrywania sobie klientów (polityka na której zależy większości sklepów niestety) jest ciągły nadzór pracowników za pomocą kamer w salonie, w tym którym pracowałam jedna była atrapą. Film leciał z nich na bieżąco do area managera, nie nagrywała nic- w razie kradzieży nie można było odnaleźć wizerunku złodzieja, bo się nie nagrał. Na produkt miałyśmy odjętą zniżkę pracowniczą, uwaga całe 30% raz na kwartał i podzielone przez wszystkich, nie tylko tych na zmianie. Jeżeli nic się nie sprzedało do 1 raportu można było spodziewać się telefonu od mało taktowej menadżerki okręgowej, słuchając obelg, że jesteś czarną wroną i sie obijasz. System premiowy śmiechu warty, wynagrodzenie to najniższa krajowa, a karcie multisport, ani pakiecie medycznym nikt nigdy nie wspomniał. Podsumowując, praca w pm to mix niemiłej atmosfery i najniższej krajowej.

Sprzedawca#1

Witam, pracowałam 5 lat temu dla PM, o tyle, co początki wspominam BAAAARDZO przyjemnie, to końcówkę już zdecydowanie mniej. Pracowałam tam ponad dwa lata, włożyłam w ta prace całe serce- mimo możliwości nie zostałam doceniona. Zarobki na stanowisku sprzedawcy są śmieszne, zważywszy na to, ze po 5 latach zarabiam na rękę 4x tyle! Dyrektor sprzedaży-(usunięte przez administratora)- o ile dalej nią jest- dobry sprzedawca, bardzo niekonwencjonalny, ale dyrektor sprzedazy z niej żaden. Zero podejścia ludzkiego do pracowników. W dniu zakończenia umowy zadzwoniła do mojej koleżanki, żeby jej podziękować za współpracę. To jest szacunek? Czytałam ostatnio z nią jakiś pseudo wywiad gdzie pisze, ze ludzie to podstawa i fundament tej firmy. Szczerze wątpię, bo sam prezes pan (usunięte przez administratora)powiedział do mnie wprost, ze nie ma pracownika, którego nie da się zastąpić i na moje miejsce jest 1000 innych chętnych :) ogólnie mocno odradzam. Praca dla ludzi, którzy lubią się denerwować i zarabiać ochłapy :)

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

miśka
@Karolina

zależy gdzie, ale szuka

gabi

No tak. Po jednym dniu, to na pewno możesz się wypowiadać ;P Śmieszne, niepoważne, nie wiem jak to nazwać...

Zostaw merytoryczną opinię o Prima Moda S.A - Wrocław

• Jak się pracuje w Prima Moda S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Prima Moda S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prima Moda S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 8 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prima Moda S.A?

Kandydaci do pracy w Prima Moda S.A napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prima Moda S.A