I.C.I. POLSKA SP. Z O.O.

Brzeg

Opinie o I.C.I. POLSKA SP. Z O.O.

dno

firma porażka odradzam wszystkim. Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Ludzie donoszą jeden na drugiego. Kierwnictów nie przeszkadze, że ludzie przychodza pod wyływem alkoholu do pracy, NAJWAŻNIEJSZA JEST NORMA. Pani z BHP panoszy sie jakby była właścicielką, połowa osob tam pracujących przychodzi do pracy tylo po to, żeby nasmiewac sie i domosci na innych. Odradzam wyjazdy do Niemiec- rozpijesz sie tam a do tego możesz stracic swoje rodzine...

zawiedziony

Jedna z gorszych firm w Brzegu.Jak nie wejdziesz w uklady z personelem i kierownikami to cie zwolnia i upierdziela i tak juz marna pensje.Po kilku ciężkich latach pracy dość .Ty pracujesz a inni caly tydzień ściemniają i biorą taka sama lub wyzsza pensje

komuna

majstrowie-komuna a pani z płac chyba skończyła SPZ o profilu konserwator powierzchni płaskich i teraz nalicza wypłatę ludziom ciężko pracującym ( co miesiąc to komuś coś urwie). Przyda się inspekcja pracy Żenada. Tylko ludzi szkoda

masakra

Wiesz jak się pracuje w firmie I.C.I. POLSKA SP. Z O.O.? Napisz jakie są Twoje odczucia, Twoja opinia jest ważna.

Zostaw opinię o I.C.I. POLSKA SP. Z O.O. - Brzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie I.C.I. POLSKA SP. Z O.O.