ALFA-TRANSPORT LTD

Berlin

Opinie o ALFA-TRANSPORT LTD

gfghn

no właśnie - podziel się tą wiedzą z osobami poszukującymi prace :P

Witold

Udało się w końcu komuś finalnie podjąć pracę w alfa-transport w Berlinie czy na chwilę obecną staje się to niemożliwe? Sam chcę wyjechać z Polski, bo sytuacja robi się coraz bardziej nieciekawa a w Niemczech jest przynajmniej jakaś szansa na życie na poziomie. Tylko czy alfa-transport płaci regularnie czy jak im się zachce...

radek

też jestem ciekawy tego ubezpieczenia, bo wiem, ze niekażdy pracodawca zapewnia, wydaje mi się, ze na pewno nie jeśli jest się studentem i ma się ubezpieczenie z uczelni albo jeszcze jakieś od rodziców, ale to chyba tylko do 18 roku życia, pewien nie jestem tak całkiem jak to jest. A drugie pytanie ile można zarobić u nich?

Napiszcie jak się dalej sprawy mają. Ja kontaktowałem się z policja jakiś czas temu i do tej pory cisza.

Portal Praca.pl robi sobie żarty. Znowu wisi ogłoszenie oszustów z Alfa Transport pod nazwą Welt Cargo. Czy oni nie sprawdzają wiarygodności pracodawców? Takich jak my będzie więcej. Szkoda ludzi.

Bred. Nikt nie może uzyskać kredyt bez szczegółów paszport i paszport oryginału. Wygląda jak czarny pr.

Wojtek

Czy jesli posiadaja moje dane osobowe bez poprawnego nr prawa jazdy i bez odeslanej umowy cos mi grozi ?

ten sam scenariusz

Niedawno założona stronka Domain-name: welt-cargo.com Domain-ip: 93.170.48.153 Russian Federation Domain-tld: COM (Top Level Domain) Domain-registrar: Directi Internet Solutions Pvt. Ltd. D/b/a Publicdomainregistry.com Domain-locked: Locked Creation date: 2011-11-06 (7 days) Last update: 2011-11-06 Expiration date: 2012-11-06

Mnie tez chyba oszukali, podpisałem z nimi umowe, Mają moje wszystkie dane. znowu szukam pracy i wpadłem na tych samych oszustów najprawdopodobniej www.welt-cargo.com kierunkowy jest do Rumuni firma niby z Niemiec a nawet nie ma str po niemiecku uwazajacie. Jezeli komus przeslą Pieniadze niech zostawi sobie na koncie i idzie na policje. Podobne maila do firmy jak w alfa trans ltd. ludzie uwazajcie bo cos tu smierdzi duzy wałkiem.

atltd

idź na policję natychmiast zanim się dowiesz że wzięłaś gdzieś pożyczkę. Pokaż im maile, pokaż dane dotyczące wszystkich transakcji finansowych, współpracuj z organami ścigania. Ludzie, trzeba troszkę zdrowego rozsądku.

chyba oszukana

Jeśli przesłałam pieniądze dalej, to co mam dalej robić? Zaczynam się bać. Nie odpowiadają na próby kontaktu. Proszę o radę.

zgłaszajcie to!

praca.pl i gazetapraca.pl poinformowane. Niech ktoś zadzwoni do pracuj.pl i ich poinformuje. IDŹCIE Z TYM NA POLICJĘ!!!

alfatranportltd

skontaktuj się z policją. Teraz mają twoje pełne dane osobowe ale nie mają twojego podpisu. Jeśli będą używać twoich danych osobowych np. do wyłudzenia kredytu, przynajmniej masz wsparcie z policji. Skontaktuj sie także z portalem praca.pl i złóż skargę że wyłudzono od ciebie dane osobowe, ciekawe co on na to. Im szybciej ugryziesz temat, tym lepiej dla ciebie. Zachowaj wszystkie maile od nich i zanieś je na policję.

Proszę więcej opinii.

przesyłałem

Przez twoje konto będą prać brudne pieniądze.Kasę będziesz pobierał z konta i wysyłał prze Wester irmyUnion na Ukrainę.Ot cała robota. Ja raz to dla nich zrobiłem.Potem przemyślałem sprawę i dziś zgłosiłem to na Policję.Nie sępcie się na tą kasę .Jest nielegalna.Jeśli to nie zgłosicie możecie odpowiadać za udział.Popatrzcie na umowę.Macie jakiś telefon do pracodawcy , adres, z kimś kontakt osobisty luib przez telefon.Jakąś dokumentację firmy.Mówię kasa albo jest prana albo na wasze konto od ludzi wyłudza się pieniądze.Ja im napisałem że już żadnej kasy im nie prześle a są to spore kwoty.Kto jest odważny i chce mieć bliski kontakt z osobami które mu je wsadzą na konto może ich dalej nie przesyłać i zatrzymać sobie.Ludzie napiszcie że się w to nie mieszacie i nic nie będziecie przesyłać.Z daleka od tego bo sprawa śmierdzi.

Witam, ja rowniez dostałam propozycję pracy, wszystko po angielsku, choć ogłoszenie było w języku polskim. Czy ktoś coś więcej może o tej firmie powiedzieć?

ona

moze troche szerzej na temat tego oszustwa??? dostalam tam propozycje pracy..wystarczy podpisac umowe i odeslac....a wlasnie zasiales u mnie ziarno niepewnosci!!! bardzo duze ziarno:)

ciekawosc

Witam, czy mozna uzyskac wiecej informacji na temat tej firmy? W jaki sposob oszukali? Pozdrawiam, Ja

Oszukany

UWAGA !!! Są to oszuści na bardzo grubą skalę

Zostaw opinię o ALFA-TRANSPORT LTD - Berlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALFA-TRANSPORT LTD