Prado , FH Prado

Opinie o Prado , FH Prado

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w Prado , FH Prado i może wspomóc osoby poszukujące pracy?

Właśnie natknąłem się na ciekawą ofertę z firmy FH Prado. Napisze ktoś jak na dzień dzisiejszy przedstawia się atmosfera w pracy? Też chciałabym pracować jako taka asystentka doradcy, a mam doświadczenie w call-center.

Zawsze znajdzie się jakis wariat niekultularny i c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ski Ja pracuję tutaj 1 rok i jest OK. Nie ma tutaj typowego telemarketingu , bo firma się tym nie zajmuje. Jesteśmy asystentkami Doradców i nie tylko umawiamy spotkania ale i zarządzamy czasem doradcy. Praca o wiele ciekawsza niż telesprzedaż ! Ambitni jak chcą dadzą radę . Zawsze wypłata na czas a dla tych , którzy odpadaja ( po kilku dniach a nie cały miesiąc za free) zawsze wypłata zgodna z UMOWĄ ! Zapraszam do współpracy o ile będą nabory ,, na dzień dzisiejszy niestety wakatów brak ale...

Jedna z niewielu Firm uczciwych. Byłam 4 miesiące i wszystko zgodnie z ustaleniami Powodzenia dla całej fantastycznej Ekipy, w szczególności dla Anetki...papa

KKB

No ja tez mam ta przyjemność pracowacw tej firmie , moja opinia jest identyczna wszystkim polecam prace w Prado w Krakowie jak i Bielksu Białej .Aby tak dalej .

TeleMaster

szukałem , szukałem , aż w końcu udało się !. Solidni ludzie , kompetentni i Uczciwi! Konkretne wymagania - ale kawa na ławę .Podjąłem wyzwanie i wreszcie sukces . Nie ukrywam , że dostałem solidne wsparcie z Firmy , ale jak obiecali tak zrobili . Oby takich firm więcej

Zostaw opinię o Prado , FH Prado - Bielsko-biała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prado , FH Prado