Opinie o Prado , FH Prado w Bielsko-biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Prado , FH Prado. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prado , FH Prado o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prado , FH Prado w Bielsko-biała

Magda Nowy wpis

Czy rekrutacja jest przeprowadzana profesjonalnie ? Czy jest zatrudniona do tego osoba ?

Właśnie natknąłem się na ciekawą ofertę z firmy FH Prado. Napisze ktoś jak na dzień dzisiejszy przedstawia się atmosfera w pracy? Też chciałabym pracować jako taka asystentka doradcy, a mam doświadczenie w call-center.

Pracownik Nowy wpis

Zawsze znajdzie się jakis wariat niekultularny i c (usunięte przez administratora) ski Ja pracuję tutaj 1 rok i jest OK. Nie ma tutaj typowego telemarketingu , bo firma się tym nie zajmuje. Jesteśmy asystentkami Doradców i nie tylko umawiamy spotkania ale i zarządzamy czasem doradcy. Praca o wiele ciekawsza niż telesprzedaż ! Ambitni jak chcą dadzą radę . Zawsze wypłata na czas a dla tych , którzy odpadaja ( po kilku dniach a nie cały miesiąc za free) zawsze wypłata zgodna z UMOWĄ ! Zapraszam do współpracy o ile będą nabory ,, na dzień dzisiejszy niestety wakatów brak ale...

Jedna z niewielu Firm uczciwych. Byłam 4 miesiące i wszystko zgodnie z ustaleniami Powodzenia dla całej fantastycznej Ekipy, w szczególności dla Anetki...papa

Firma Prado , FH Prado poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
KKB

No ja tez mam ta przyjemność pracowacw tej firmie , moja opinia jest identyczna wszystkim polecam prace w Prado w Krakowie jak i Bielksu Białej .Aby tak dalej .

TeleMaster

szukałem , szukałem , aż w końcu udało się !. Solidni ludzie , kompetentni i Uczciwi! Konkretne wymagania - ale kawa na ławę .Podjąłem wyzwanie i wreszcie sukces . Nie ukrywam , że dostałem solidne wsparcie z Firmy , ale jak obiecali tak zrobili . Oby takich firm więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Prado , FH Prado - Bielsko-biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042