Opinie o P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki w Krotoszyn

od firmy widziałem ofertę dla kierowcy na necie ale chyba była dawna, bo nie da się w nią już kliknąć w googlach. Komentarze z tego co czytam chyba są dość dawne, więc interesuje mnie to jak pracuje się teraz. na jakie trasy teraz jeżdżą kierowcy?

Komornik Nowy wpis

Ja nie wierze że tu wszyscy pracuja jako (usunięte przez administratora) ludzie szanujcie sie a nie bierzecie kazda oferte dzis to na chleb taka wyplata nie starczy ale co niektorzy lubia byc (usunięte przez administratora)

Xxx Nowy wpis

Złe traktowanie brak dobrej placu

Krystyna Nowy wpis
@Xxx

Ok, a teraz zalety może? Bo to akurat na subiektywne wady mi wygląda. ;)

Koparka wynajeta

Firma z wyglądu bogata ale jak pracujesz to już nie tak kolorowo jak się wydaje.Zero BHP co drugi pije w czasie pracy , Kierownik się przygląda temu i się nie interesuje .Dasz flaszkę sprawa uciekła że byłeś pijany .Albo Szef ślepy albo naiwny .Pracowałem z tą firmą dobre 3 lata to się na widziałem .(usunięte przez administratora)sprzedawał co się dało ziemię piasek i kamień na budowę dróg nikt tego nie widział sam po godzinach koparka pracowałem na fuchach.Kradł ropę na maszyny budowlane a godziny fałszowanie. Taka uczciwość w tej firmie .Gdzie Tu inspekcja pracy .właściciele obudowie się

Aplikowałeś do firmy P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Wojtek

Mam wrażenie, że konkurencja próbuje zdyskredytować firmę, która dobrze radzi sobie.

tir

to co tam jest to trudno do opisania nędza,zarabiałem tam 2000zł,po 300 godzin na wywrotce,a u ochmanna te same godziny i mam 6000 sami porównajcie

krzycho

Bardzo nieuczciwi pracodawcy, wyplacają tylko na początku, nie mają żadnych zasad. uwaga !Są zdolni do wszystkiego. chcą mieć pracowników na zasadach niewolnictwa.

Kolega

Firma tragedia, obiecują złote góry a 10tego wychodzi wszystko na jaw, z takim podejściem do pracownika to nigdy nie znajdą wykwalifikowanych fachowców, ciągle szukają operatorów koparek, kierowców, już nawet Ukraińcy od nich uciekają. wypłata 2000 za ponad 250 godzin, nędza i rozpacz, no i obowiązkowe soboty, tu pracownik nie ma nic do gadania.

Patrycja

Jak obecnie wygląda sytuacja z zatrudnieniem w P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki? Czy prowadzą procesy rekrutacyjne? Jak wygląda rozmowa z pracodawcą? Osoby zainteresowane potencjalnymi ofertami pracy skorzystają z waszych opinii o pracy w tej firmie. Mogą być one pomocne w podjęciu decyzji o zatrudnieniu.

radek

no właśnie, też jestem ciekaw własnie jak zarobki u nich wyglądają.

Karol

Koledzy powie ktoś jak to wygląda u nich na wywrotce,jaka kasa i godziny?

czolowymurzyn

ekstra firmawszystkotak jakna papierze zarobki ekstra i atmosfera bez stresu amaszyny to palcelizacwszystkonowki

w

Ogólnie słabizna. Wyplaty cienkie, za wszystko obciążają, tacho tylko umownie (żadnych pauz weekendowych, przerwy 3x15 pod koparką) ciagle srednio wozisz 8-10 ton wiecej niz DMC, naprawy to pol roku od zgłoszenia moze sa robione. Ale to jeszcze idzie przeżyć, za to ludzi niektórych nie. Chamy, kapusie, patrzą kiedy powinie sie komuś noga i już lecą zakapować. Zero szacunku do siebie i innych. Sam jestem w szoku, że tam tak długo wytrzymałem. Masa ludzi tam pracujących nigdzie indziej nie dostanie pracy (alkohol, karani). Dlatego tak to wygląda.

rrrrrrrrrr

Nie polecam. Inwestują kasę w swoje samochody zamiast w firmę i maszyny.

p.

Ja tam pracowałem... Kochani trzymajcie się od tej firmy jak najdalej. Maszyny budowlane bez hamulca itd. praca to min. 10 godzin(ale to czas spędzany na budowie) trzeba doliczyć czas tankowania maszyny i dojazdu na budowe... a jak terin goni to nawet 20 godzin się siedziało ... do domu na 5-6 godzin i znowu do roboty. Pan właściciel wydziera się w biurze tak, ze słychać go na placu. jedna dziewczyna trafiła przez niego na leczenie bo nerwicy dostała. Wypłaty... 1600-1800 ale to w sezonie bo zimą dadzą 200 zł i każą się cieszyc. Dramat.

papay

naj gorsza firma w okolicy srednia za miesioc pacy 1400 za prawie 300 godz

szybki

witam , czy ktos moze napisac ile tam daja na reke netto na wywrotce ? i po ile godzin na dzien trzeba jezdzic i jak wyglada sprawa zimą? no i jak z sobtami ? z gory dzieki

Edward

praca spokojna ...jak komuś wystarczy od 1200 do 1600zł(zależy od premii...jak dają)za pracę od 6 do 17 do może iść.Ogólnie praca spokojna jak pisałem ,nie ma jakiś stresów,,sprzęt też nie najgorszy,dobry mają .

Łukasz

Tam prawie co mies dają ogłoszenie że potrzebują do pracy...Panie w biurze mówią że min 2 tyś na mieś a kierownik mówi co innego,jeśli będziesz miał za mało km to może premię dostaniesz żeby mieć te 2 tyś.Ciekawe czemu co mies po kilku kierowców potrzebują ??...Ja nie wiem czemu nie powiedzą jak jest a nie takie sciemnianie ,za 2 koła min na mies ,ale musiałbym je mieć ,to bym poszedł.Chociaż ponoć nawet tyle nie idzie zarobić.niech się wypowie ktoś co tam robi albo ktoś z FIRMY jak jest dokładnie i będzie spokój....Kto będzie chciał to pójdzie każdy ma różne upodobania , jedni chcą mieć ponad 3 koła i mogą robić po 16 g. a inni chcą mniej ale chcą pracować mniej...Myślę że to w interesie firmy się wypowiedzieć jak jest...Chyba że jest tak,że wolą się nie wypowiadać bo by nawet nikt nie poszedł chociaż na mies zobaczyć jak jest ......

anonimus

dużo pracy min.10 godz za marne wynagrodzenie

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki - Krotoszyn

• Jak się pracuje w P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki?

P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki
  • Transportowa 3