P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki

Krotoszyn

Opinie o P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki

krzycho

Bardzo nieuczciwi pracodawcy, wyplacają tylko na początku, nie mają żadnych zasad. uwaga !Są zdolni do wszystkiego. chcą mieć pracowników na zasadach niewolnictwa.

Kolega

Firma tragedia, obiecują złote góry a 10tego wychodzi wszystko na jaw, z takim podejściem do pracownika to nigdy nie znajdą wykwalifikowanych fachowców, ciągle szukają operatorów koparek, kierowców, już nawet Ukraińcy od nich uciekają. wypłata 2000 za ponad 250 godzin, nędza i rozpacz, no i obowiązkowe soboty, tu pracownik nie ma nic do gadania.

Patrycja

Jak obecnie wygląda sytuacja z zatrudnieniem w P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki? Czy prowadzą procesy rekrutacyjne? Jak wygląda rozmowa z pracodawcą? Osoby zainteresowane potencjalnymi ofertami pracy skorzystają z waszych opinii o pracy w tej firmie. Mogą być one pomocne w podjęciu decyzji o zatrudnieniu.

radek

no właśnie, też jestem ciekaw własnie jak zarobki u nich wyglądają.

Karol

Koledzy powie ktoś jak to wygląda u nich na wywrotce,jaka kasa i godziny?

czolowymurzyn

ekstra firmawszystkotak jakna papierze zarobki ekstra i atmosfera bez stresu amaszyny to palcelizacwszystkonowki

w

Ogólnie słabizna. Wyplaty cienkie, za wszystko obciążają, tacho tylko umownie (żadnych pauz weekendowych, przerwy 3x15 pod koparką) ciagle srednio wozisz 8-10 ton wiecej niz DMC, naprawy to pol roku od zgłoszenia moze sa robione. Ale to jeszcze idzie przeżyć, za to ludzi niektórych nie. Chamy, kapusie, patrzą kiedy powinie sie komuś noga i już lecą zakapować. Zero szacunku do siebie i innych. Sam jestem w szoku, że tam tak długo wytrzymałem. Masa ludzi tam pracujących nigdzie indziej nie dostanie pracy (alkohol, karani). Dlatego tak to wygląda.

rrrrrrrrrr

Nie polecam. Inwestują kasę w swoje samochody zamiast w firmę i maszyny.

p.

Ja tam pracowałem... Kochani trzymajcie się od tej firmy jak najdalej. Maszyny budowlane bez hamulca itd. praca to min. 10 godzin(ale to czas spędzany na budowie) trzeba doliczyć czas tankowania maszyny i dojazdu na budowe... a jak terin goni to nawet 20 godzin się siedziało ... do domu na 5-6 godzin i znowu do roboty. Pan właściciel wydziera się w biurze tak, ze słychać go na placu. jedna dziewczyna trafiła przez niego na leczenie bo nerwicy dostała. Wypłaty... 1600-1800 ale to w sezonie bo zimą dadzą 200 zł i każą się cieszyc. Dramat.

papay

naj gorsza firma w okolicy srednia za miesioc pacy 1400 za prawie 300 godz

szybki

witam , czy ktos moze napisac ile tam daja na reke netto na wywrotce ? i po ile godzin na dzien trzeba jezdzic i jak wyglada sprawa zimą? no i jak z sobtami ? z gory dzieki

Edward

praca spokojna ...jak komuś wystarczy od 1200 do 1600zł(zależy od premii...jak dają)za pracę od 6 do 17 do może iść.Ogólnie praca spokojna jak pisałem ,nie ma jakiś stresów,,sprzęt też nie najgorszy,dobry mają .

Łukasz

Tam prawie co mies dają ogłoszenie że potrzebują do pracy...Panie w biurze mówią że min 2 tyś na mieś a kierownik mówi co innego,jeśli będziesz miał za mało km to może premię dostaniesz żeby mieć te 2 tyś.Ciekawe czemu co mies po kilku kierowców potrzebują ??...Ja nie wiem czemu nie powiedzą jak jest a nie takie sciemnianie ,za 2 koła min na mies ,ale musiałbym je mieć ,to bym poszedł.Chociaż ponoć nawet tyle nie idzie zarobić.niech się wypowie ktoś co tam robi albo ktoś z FIRMY jak jest dokładnie i będzie spokój....Kto będzie chciał to pójdzie każdy ma różne upodobania , jedni chcą mieć ponad 3 koła i mogą robić po 16 g. a inni chcą mniej ale chcą pracować mniej...Myślę że to w interesie firmy się wypowiedzieć jak jest...Chyba że jest tak,że wolą się nie wypowiadać bo by nawet nikt nie poszedł chociaż na mies zobaczyć jak jest ......

anonimus

dużo pracy min.10 godz za marne wynagrodzenie

gren

Nie jest warta naet wyrażenia opinii.

były więzień

zgadzam się ,nie polecam

tragedia,[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki - Krotoszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H. Gembiak & Mikstacki