cadnet polska

Bydgoszcz

Opinie o cadnet polska

hg

może byłoby by im cięzko, a nawet gdytby się udało może nie chciali być źle kojarzeni? A z drugiej strony, tak jak piszesz @tureks firma sie nie rozwijała, a moim zdaniem w dzisiejszych czasach rozwój to jest w ogóle podstawa. Kto ni eidzie naprzód ten sie cofa

rozżalona żaneta

o to wielki smuteczek że ich nie ma bo słyszałem że to świetna firma jako pracodawca była, no niestety wielka szkoda. a wiecie ewentualnie gdzie mogę znaleźć więcej informacji na temat całej tej zaistniałej sytuacji? ewentualnie wiecie czy ta firma i właściciele wrócą pod jakimś nowym szyldem ale ze starą jakością?

ja

Ta firma praktycznie juz nie istnieje. Wszyscy zwolnieni.

Daniel Piła

Witam, współpracowałem z firmą Cadnet przez kilka lat z pewnymi przerwami i nie miałem większych problemów. Współpracę oceniam na dobrą, bez większych zastrzeżeń. Firma wymagająca dokładności w wykonaniu zleceń - co uważam za rzecz normalną. Jeżeli chodzi o płatności to każdy podpisując umowę był informowany i wiedział doskonale o tym, że zapłata za wykonanie zlecenia odbywała się po otrzymaniu pieniędzy od głównego zleceniodawcy. Prawdą jest, że na wynagrodzenie czekało się jakiś czas, ale było to pewnie spowodowane tym, że niektórzy zleceniobiorcy żle wykonywali swoje zadania, co z kolei opóźniało złożenie całej dokumentacji.

Katyrzyna Rycharska

Wszystkie opóźnienia są spowodowane, złym wykonaniem pomiarów Mniejcie odwagę podać nazwiska. A nie pisać oszczerstwa

Katarzyna Rycharska

Proszę lepiej powiedzieć ile wezwań było do uzupełnienia pomiarów, Ile było oszustw, że coś pomierzone, a jak sprawdzamy okazuje się, że nie..., W umowie każdej nie tylko naszej wymaga się poprawek. Ja bym się wstydziła pisać takie rzeczy. Zresztą o tej opinii świadczy i jej szczerość świadzcy brak nazwiska. Ja się podpisuję i tak więcej Piszę dziś do gowork o Pana dane w celu wytoczenia Panu procesu. Wiem kto źle pracował, na tej liście są tylko dwa nazwiska. Katarzyna Rycharska

Anonim

Nie polecam firmy, o wszystko trzeba się upominać, a na pieniądze czeka się kilka ładnych miesięcy.

FISZER

Przyszli współpracownicy firmy Cadnet: przeczytajcie najpierw dokładnie umowę, zwróćcie uwagę na stawki i warunki wykonania pracy, a potem uzbrojcie się w cierpliwość przy domaganiu się wypłaty. ODRADZAM

EMO

Nie ma obowiązku podawania swoich danych na forum. Każdy ma możliwość wyrażenia swojego zdania, a straszenie numerem IP jest po prostu śmieszne. Rozumiem jednak ostrą reakcję pani K, ponieważ po przeczytaniu negatywnych opinii mało kto zdecydowałby się na współpracę z tą firmą. A współpracę zdecydowanie odradzam. WYgląda ona następująco: na spotkaniu wszystko wygląda super: łatwa praca, dobre zarobki. Uprzedzają, że na pieniążki trzeba czasem czekać do 2 mcy. POtem wykonujesz pracę i czekasz na pieniążki.Czekasz.Czekasz. Dzwonisz. Przesuwają termin wypłaty. Usprawiedliwianie braku wypłaty: ktoś jest na urlopie, firmia zlecająca nie zapłaciła itd. Ludzie z firmy są bardzo pewni siebie, mówią że sądu się nie boją. Przed podjęciem pracy rozmawiałam z ludźmi, którzy rezygnowali z pracy. Ludzie z firmy mówili, że nie wykonali dobrze swojej pracy, nie wykonali poprawek (nie mieli zresztą takiego obowiązku). Tak więc w moim przypadku na pieniąi ązki czekałam 0,5 roku. Nikt mi nie zwróci kosztów rozmów tel. i nerwów. I jeszcze jedno. Zachęcam wszystkich, którzy współpracowali z firmą do umieszczania swoich opinii. A nieprawdziwe opinie mogą być także te pozytywne.

Witam! Co do platnosci, to nie ma problemu, jesli wykona sie porzadnie to, co zlecaja. Podpisujac umowe wiedzialem, ze oni musza dostac pieniadze od zleceniodawcy, zeby mogli zaplacic mi - wszystko jest jasne przed jej podpisaniem. Moim zdaniem uczciwa firma, ktora jasno mowi jak bedzie wygladala wspolpraca.

Malinowska

Wszystko ok, troche czeka sie na kase, ale informuja o tym przed umowa, ze dwa trzy miechy

Witam Nalezaloby sie przedstawic. Przypuszczam, że wiem kto to pisal Pan dostal wynagrodzenie za 3 albo 2 umowy. Przed ostatnia wzywalismy do uzupelnienia brakow³w w umowie. Ostrzegalismy o karach Dzwonilismy i nic. Sami musielismy dojechac i wykonac umowe, a za opoznienia kontrahent policzyc nam kare 5200 zl. NIe odyzskam tej kary liczac za opoznienia w wykonaniu poprawek. Straszne jest to ile ludzi jest nieuczciwych, nie wykonuja umow rzetelnie i sa oburzeni na kary. Szkoda, ze zadowoleni nie wpisuja komentarzy. Natomiast Pana informuje sa mozlliwosci sprawdzenia, z jakiego IP jest ten komentarz i za nieprawdziwe oraz oczerniajace wypowiedzi, mozna dochodzic swoich praw sadownie, wiec prosze uwazac Z powazaniem Katarzyna Rycharska

mario88

Chciałem się dowiedzieć coś więcej o tej firmie , może ktoś mi napisać więcej , oczywiście najważniejsze jak z płatnościami , umowa podobnież jest

Paranoja!

Pracowałem dla tej firmy. Najpierw wszystko pięknie, b.dobry kontakt, atmosfera wspaniała, nikt nie krzyczał aż nie przyszło do płacenia. [usunięte przez administratora] PORAŻKA!

Zostaw opinię o cadnet polska - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cadnet polska