Mcube strefa wnętrz

Wrocław

Opinie o Mcube strefa wnętrz

klienci J&A

My dostaliśmy namiary na Mcube z polecenia od koleżanki, której jadna z Pań projektowala wcześniej wnętrza w domu. Bardzo miło wspominamy współpracę z Mcube, dzięki Paniom Magdom udalo nam się pójść na kompromis bo mamy z mężem zupełnie inny gust i ciężko nam bylo się zdecydować. Dlatego polecam usługi Pań z Mcube strefa wnętrz!!! J&A Wrocław

Aśka_wroc

Miałam okazję skorzystania z usług miłych Pań projektantek Mcube strefa wnętrz. Współpraca zaowocowała niesamowitym projektem łazienki. Za każdym razem gdy biorę kąpiel dziękuję za opatrzność która mnie skierowała do biura Mcube :)

Zostaw opinię o Mcube strefa wnętrz - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mcube strefa wnętrz