Steinpol Meble

Zielona Góra

Opinie o Steinpol Meble

Gość 13

Plotki. Mobbing. Dzielenie pracowników na lepszych i gorszych. Szwaczka ktora robi większy procent jest wykorzystywana. Nieudolni pracownicy sa pomieszczenia jak w przedszkolu. Stare lizodupy ustawiają majstrowe. Problemy zamiatanie pod dywan. Produkcja kuleje. Przepuszczane przez Control buble wracają z tapicerni. Kłótnie nienawiść. Tak tam wyglada praca

Luffy

Witam, Chciałbym zatrudnić się w firmie Steinpol w Zielonej Górze i mam takie dwa pytania. Ilu zmianowa praca jest tutaj i jakie średnio zarobki są aktualnie na miesiąc. Pozdrawiam.

NICRAM
@Luffy 11.05.2017 15:17

Administracja jedna zmiana, szwalnia i tapicernia dwie zmiany, maszynownia i operatorzy CNC trzy zmiany. Pieniądze uzależnione od tego w jakim dziale sie jest i czy sie wyrabia np. Akord jako tapicer. Jak na Zielona Gore i okolice jeden z większych zakładów. Oprócz pensji premia roczna, bony na świętami, ubezpieczenie zdrowotne, grupowe, paczki dla dzieci, zapomogi i inne rzeczy z funduszy socjalnego. Suma Summarum chyba nie ma tragedii.

buum

siemkamozemi ktos powiedziec jak jest na stanowisku operatora cnc ?? zarobki atmosfera itepe ?

Kris

Ten zakład to dno związki kasę wyprowadzają majstrowe powinny główną zbierać na ulicy bo pojęcia nie mają o pracy itd. Żal pisać

GOŚĆ03
@Kris 10.11.2016 17:55
Ten zakład to dno związki kasę wyprowadzają majstrowe powinny główną zbierać na ulicy bo pojęcia nie mają o pracy itd. Żal pisa...

Ciekawe kto wam zapłaci więcej? Tapicer czy stolarz na dobrym akordzie + sobota ( o które ludzie zabijaja aby tylko PRZYJŚC) daje juz sume ok 3tys + . Jak na ZG to BARDZO DOBRA kasa. Ja polecam

Cynamon

Całkiem niezłe mają meble, nie mogę powiedziec niczego negatywnego, mam nadzieję, że wszyscy to wiedzą

Robert W.

Ten zakład ma swoje prawa i niełatwo się w nim znaleźć komuś kto myśli trochę wolniej niż oni.Częste zmiany bez rozmów z pracownikami i brak szkoleń to jedyna wizytówka.Żałuję że szkolą tylko kadrę średnią i na tym koniec.Jednak nie odstręczam od pracy tam.Sprawdźcie sami.Życzę powodzenia.

x

dają

Maroarian

Dziadostwo,wykorzystują ludzi!~!!!

Robert W.

Witam , to mój pierwszy wpis i prawdopodobnie ostatni na forum tej firmy. Dlaczego ? Po 17 latach pracy w tej firmie zostałem zwolniony i do dziś tak naprawdę nie wiem dlaczego . Wyjaśnieniem kierownika produkcji po moich słowach , że " jest mi przykro z tego powodu " było " proszę wejrzeć w siebie". Przez 17 lat nikt ze mną nie porozmawiał , nikt nie powiedział co powinienem zmienić ani nikt nie próbował zrozumieć moich potrzeb( choć to być może za wielkie wymaganie).To prawda (moim zdaniem) co pisze wielu z Was , że nigdy nie było tak żle w tej firmie jeśli chodzi o atmosferę , jak teraz. Co jest tego powodem raczej większość z Was wie. Bo wielu dyrektorów się zmieniało i wielu wprowadzało zmiany. I choć teraz jest dużo lepiej jeśli chodzi o komfort pracy na wielu działach to atmosfera i blady strach jaki pada na pracowników jest zatanawiający. Czyż nie?Jeśli chodzi o rozwój w tej firmie szkolenia to jedynymi jakie przeszedłem to BHP!!!Brakowało mi w tej firmie chociażby codziennego rozdzielania zadań .To prosta rzecz a wprowadza spokój . Mimo wszystko życzę Wam abyście nadal trzymali się i tworzyli atmosferę wsród pracowników taką jaką tworzycie. A reszta się zmieni. I jeśli dla firmy nadal najważniejsze będą zyski , a nie człowiek ( pracownik , który też może być klientem , czyż nie!:)to na nic rozwój firmy . Pozdrawiam Was i do zobaczenia. P.S. Moderatorowi życzę nieco odwagi , bo "wycinanie" nazwisk , czy funkcji i tak raczej nic nie zmieni , prawda ?:)

pawian

Czy tylko ja wychodzę z założenia że atomosfera w pracy jest drugorzędna a najważniejsze są wysokie zarobki? bo widać mam bardzo odmienne zdanie od większości. Ale z racji tego że teraz kasa jest najważniejsza dla mnie, to na ile jej moge liczyć miesiecznie u Steinpolu meble? to jakieś zawrtotne sumy czy mniejsze niż większe?

megi

witam....chciałabym zatrudnić się na stanowisku szwaczka,piszcie jak tam jest i ile można zarobić miesięcznie

arnold

No raczej nie w WST

kris79
@arnold 03.02.2015 23:42
No raczej nie w WST

ZAWROTNE!!!! NAJNIŻSZA KRAJOWA + BAT NAD GŁOWA! POLECAM

GOŚĆ

Ludzie się zwalniają, następni przychodzą i nie dają rady, siedziska są do tyłu, wszystko PILNE, PILNE jeszcze tak źle w tej firmie nie było. Bardzo źle zorganizowana produkcja. Jak tak dłużej będzie to ???

gość

no i ja nie narzekam bo pracuje

Jacek

Słuchaj to że trza pracować to ciebie też dotyczy !!!!!!!!

gość

Wszyscy tylko narzekają że tak źle zwolnijcie się i siedzie w domu wtedy będziecie mieli dobrze,firma cały czas zatrudnia i to się liczy w dzisiejszych czasach a kto chce zarobić to zarobi tylko ze trza pracować a nie tylko gadac

Jacek

Rzepin musi to zauważyć,ze puki będą kierować zakładem /szwagry/ z Bydgoszczy nie będzie się tu działo dobrze.

Józek :)

na dzien dzisiejszy 6000 siedzisk na minusie przez brak zdolnosci zarzadzania firmą która składa sie z kilku działów które musza byc zgrane ze soba a takiej zdolnosci własnie brakuje (usunięte przez administratora)

ANDRZEJ

obowiązkowa praca 6 dni w tygodniu na dwie zmiany niekiedy z obowiązkowymi nadgodzinami ogólnie za taka prace przy akordzie 80% 1800 większy akord strasznie ciężko wyrobić bo firma nie da więcej zrobić na akordzie taka jej polityka dużo tanio byle jak

Marcin

aha i wyposażenie pracownika na tapicerni: - nożyczki biurowe za 5 pln (żal) -obcęgi (najtańsze ale da się coś zrobić) -śrubokręt - 10 letni pistolet zajechany po latach pracy przystowsowany przez życie do akordu strzela 3 zszywki na raz :) - wkrętarka która nie dokręca wkrętów nawet do połowy - kawałek metalowego drutu do pikowania który wygina się na prawo i lewo - zapomniałem prawie pistolet do kleju sztuk 2 na cała tapicernie który nie nadaje się do swojego przeznaczenia no ale jakoś da się coś przykleić a potrzebny jest do codziennego robienia mebli

Oburzony

Jesli czyta to ktoś z zarzadu w Rzepinie naprawdę proszę się zastanowić przy przedłużaniu umowy o dokładnie dobierać pracowników na takie odpowiedzialne stanowisko jakim jest kierowanie pracownikami bo przykład pana (usunięte przez administratora)prosi o pomstę do nieba i pokazuje firmę w niekorzystnym świetle a najlepszym dowodem będzie rzut oka na dotychczasowa prace i efektywność pracy

Marcin

na dzien dzisiejszy firma ma 1300 siedzisk na minusie przez nie udolne planowanie produkcji ostatnio problemem byla stolarnia ktora robiła meble ktore byly aktualnie nie potrzebne a mebli pilnych na wyjazdy nikt nie robil kto tu mysli w tej firmie jak mozna robic cos co jest nie potrzebne w danej chwili i miec pretensje do wszystkich tylko nie do siebie bo jak to mozliwe przecież ja jestem super kierownikiem to wina pracowników a nie moja a efektem takiego doświadczonego kierowania firma sa pracujace wszystkie soboty oraz dodatkowo nadgodziny w tygodniu a zeby było śmieszniej kierownik Ryszard ma czelność powiedzieć do pracownika a " a po co będziesz siedział w domu z rodzina i tak nikt cie nie kocha" czy to jest normalny człowiek BEZ ZMIAN W KADRZE KIEROWNIKÓW FIRMA POPADNIE W RUINĘ CO JUŻ POWOLI WIDAĆ a wiec panie (usunięte przez administratora)daj pan prace komus kto sie na tym zna i ODDAJ FARTUCHA !!!!!

Pomysłowy

Baca weź pod uwagę, że może Twoje praca, którą wykonujesz jest warta 1400zł - skoro dyrektor tej firmy ją tak wycenia. Dlaczego się nie zwolnisz i nie zmienisz pracy - skoro uważasz, że powinieneś więcej zarabiać? Czego się boisz? A więc boisz się, że jednak nie zarobisz więcej niż 1400zł? Pokaż innym, że można tak zrobić - a nie tylko marudzisz... Weź się za siebie. Dlaczego w ogóle chcesz więcej pieniędzy - jak podpisywałeś umowę to nie wiedziałeś za ile będziesz pracował? Chyba, że czasy są źle naliczone - to wtedy ale niestety (usunięte przez admininistratora) musi przywieźć tapicera z Rzepina i niech on udowodni, że jest w stanie obić daną sztukę w tym czasie.

baca

Ludzie wezcie sie w garsc i walczmy o swoje jak stanie produkcja ostrzegawczo na jeden dzien to nas (usunięte przez admininistratora)zobaczy (usunięte przez admininistratora) jestes w zwiazkach wez sie za ten pomysl bo ty tylko umiesz narzekac ze dyrektor cie nie chce słuchac chyba ze komus odpowiada praca za 1400 i dazmy do tego zeby polska byla polską

xxx

widzę ze forum ruszyło od ostatniej obecności tutaj po przeczytaniu części wpisów zgadzam się ze wszystkimi oby tak dalej a strajk murowany śmiech na sali za taką prace najniższa krajowa i jeszcze (usunięte przez admininistratora)śmie powiedzieć ze do wszystkiego można się przyzwyczaić a ta polityka wydawania pracy przez " majstra " Oliego tez zostanie ukrócona była juz rozmowa z (usunięte przez admininistratora) aby poruszyć to na zebraniu bo nie będzie tak ze praca jest wydawana po znajomości i albo sie nauczy uczciwosci albo bedzie spowrotem murzynem tak jak my jestesmy teraz

młody

z robotą też jest smiech jak jestes kumplem majstra to dostajesz dobre meble a jak nie to robisz badziew ktorego nikt nie chce robic bo sie nie oplaca takie maja czasu a najlepiej widac to na przykładzie naszego łysego kolegi (usunięte przez admininistratora) ktory za obrabianie tyłka za plecami innym tapicerom został majstrem i teraz zgrywa wielkiego pana i władce

?

Nie polecam pracy w tym (usunięte przez admininistratora). Psychoza i robota na wariata. A kierownicto hmmmmmm...... Globus.( (usunięte przez admininistratora) ktory nic nie potrafi zalatwic, nie wiem jak mozna byc (usunięte przez admininistratora) i nie znac zadnego jezyka ( z polskim tez sobie ledwo radzi (usunięte przez admininistratora)strasznie ograniczony czlowiek. Ale po znajomosci prace to ma na pewno.majstrzy... tu jest jeszcze gorzej wiecznie wystraszeni, tylko wiedza jak lizac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] globusowi, poptostu sa zalosni. Zaluje kazdego dnia ktory przepracowalem w tym zakladzie.

tapicer

odrazam prace w tej firmie zarobki to najniższa krajowa plus 150 brutto dodatku za dyspozycyjność za 100% akordu masz 1700-1750 ale nie wyrobi sie akordu taka polityka w tej firmie robisz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za gowniane pieniadze a zeby bylo smieszniej zakladaja kamery zeby zrobic [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] smiech na sali niemiec robi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

stolarz

Na stolarni to samo czasy na Isone wzięte z Vigo a wiele więcej roboty, niema szans wyrobić 100%,porażka!

zawiedziony

pracownik - 2011-06-01 11:08:06 wynagrodzenia na okres próbny to 1400 zl plus premia uznaniowa 10 lub 20% pozniej troche wiecej na akordzie masz zapewnione 10,80 zl /godz a jak dobrze sobie radzisz to 100% wydajnosci i 2400 brutto.atmosfera różna jak byloby dobrze nie ma powodu do komentowani .nie okłamujcie ludzi na rozmowie Kula z Globusem obiecuja złote góry a w rzeczywistosci dostajesz 1400 zł na ręke bo akord ciezko wyrobic z nowymi czasami układanymi przez komputer duzo tapicerów ucieka i teraz na gwałt szukaja ludzi do pracy za najnizsza krajowa bo grunt im sie wali pod nogami jeszcze troche i pracownicy beda strajkowac aha i te 10.80 w akordzie jest brutto jesli wyrobisz 80 % a na " isonie "ktora ma czas około 200 minut i idzie od długiego czasu jaku jedyna w produkcji nie zarobisz bo jeden komplet robisz cały dzien

yoko

ciężko wyrobić norme ,zła organizacja pracy,przykładowo brak narzędzi do odpowiednich mebli,nie wspomne o jakości,zrobienie dobrego mebla w czasie to jakiś absurd, przecież wyposażenie pracownika to podstawa sprawnej pracy i zarazem wydajności.trzeba mieć wtyki zeby dostać dobry mebel.jak sie nie umie rozpychać to nikt nie zadba.szkolenia to kolejny brak pomysłu,atmosfera też mizerna ,dużo chamstwa.idze sie do pracy z niechęcią. zarobki śmiech na sali za taka ciężką prace.

gość

napiszcie coś na temat 'VIGO" jakie są u was czasy normy na montaż mebla i tapicerowanie byłbym wdzięczny za te informacje

beryth

Witam :) Chce iśc do pracy jako tapicer jest fajna okazja i zastanawiam się czy z niej skorzystać. Chciałbym się dowiedzieć jak jest teraz ??

Koko Euro spoko

tapicer - 2012-03-18 11:43:40 zarobki przy 80% - 1380zł netto miesięcznie (wliczając 150zł syspozycyjnego). I niech nikt nie pier...li głupot, że zarobki są dobre, bo to jest parodia. Za zrobienie 2-3 kompletów dziennie 1380zł. to jest śmieszne!!!Zwolnij się, będzie miejsce dla kogoś kto będzie chciał pracować za te pieniądze.

Nowy22

Spoko gość - 2012-02-26 10:55:07 ...a mi się na stolarni podoba, szkoda tylko że zarobki jak wszędzie. (usunięte przez admininistratora).Stolarnia Ci się podoba?? człowieku. Ja pracuje na tej stolarni i wiem jaka jest. Trzeba latać co chwile po jakieś drobnostki na magazyn bo brakuje. I jak tutaj zarobić na akord. Już nie wspomnę o czasach na zbicie mebli. Zdarzyło się tak że od 6 do 8 nie było roboty i ciekawe kto nam postojowe wpisze. Jak się pytałem majstra to zlewał to!! powiedział że cały czas jest robota i mogłem zamiatać !! Dla starych pracowników wyrobienie normy jest dużym wyzwaniem a co dopiero dla młodych którzy się zatrudnili... Na Stolarni nigdy normy człowiek nie wyrobi.!! żenada. Pozdrawiam!!!

xxl

sztrympol to porażka!!! omijać szerokim łukiem!!! jeśli ktoś myśli, że się czegoś dorobi, to jest w wielkim błędzie. pracuję na nowej stolarni i jest (usunięte przez admininistratora)jakich mało! kierownictwo niekompetentne, choć majstrowie są ok.

a

Koncern toleruje (usunięte przez admininistratora).Może tacy jak on są im potrzebni.Facet nigdy niczego nie wnosił do firm,którymi kierował.Stosuje te same schematyczne metody wyzysku,i skłócania ludzi.

Jedna wielka kicha! zarobki są marne, zmuszanie robienia nadgodzin i odróbki w soboty, jak się przyjmowałem było okey a teraz odradzam ten zakład i niech wszyscy szukają czegoś innego!

ja

Segregacja odpadów. Czy wiecie, że za naszą segregację firma oszczędza ponad 100 tyś rocznie. Tą kasę przeznacza na walczenie z konkurencją. Myślicie, że jesteśmy jedyni i niezniszczalni? jest coraz więcej firm tapicerskich

pracuś

kapo/dyrektor,kierownik/ się do tego przykładają

wszystko podaje sie brutto sa stanowiska na stalej pensji.meżczyzni wiekszosci pracują na jedną zmiane.

lord

dzieki ze napisales ale te kwoty co pisales to brutto czy netto a i czy kazde stanowisko w waszej firmie ma akord i jak ze zmianami sa dwie czy trzy

lord

Witam przymierzam sie od dosc dawna do waszej firmy ale czytajac opinie glupieje jak naprawde jest u was czy to prawda ze przez pierwsze 3 miesiace jest najnisza krajowa dopiero po tym okresie sa dawane dodatki ile tak naprawde mozna zarobic ile jest zmian w waszej firmie i czy naprawde atmosfera jest tak napieta ze jeden drugiemu oczy by wydlubal bo to chyba nie o to chodzi w pracy zeby isc do niej co dziennie z bolem brzucha z nerwow byl bym wdzieczny jak by ktos sensownie odpisal na moja wiadomosc pozdrawiam

KiM

ja - 2011-05-13 20:40:07 Brawo KiM... pozdrawiam gorąco, takich ludzi potrzebujemy w firmie, bo jak narazie mamy samych narzekaczy. Narzekać można, ale konstruktywnie, a tutaj same gorzkie żale :-) Pamiętajcie, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, zmienicie parę firm, zobaczycie jakich ludzi można spotkać na swojej drodze, jakich szefów... I ktoś bardzo dobrze napisał abyście trzymali się razem, jak jeden drugiemu będzie pluł w twarz to nic nie osiągniecie...pracujcie, róbcie swoje, pomagajcie firmie i w zamian oczekujcie dobrych zarobków. Nic za darmo, ale za dobrą pracę należy się dobre wynagrodzenie. A ludzi którzy tylko zaczepili się na chwilę i w zadku mają Waszą firmę eliminujcie, niech idą sobie psuć gdzie indziej. A teraz Stuart Malutki - zdania możemy wymienić osobiście jak mnie znasz, nie ma problemu, jak napisałem powyżej trochę widziałem, mam porównanie... Miłego dnia.

ja

To prawda.Wszyscy narzekają na zarząd a tak naprawdę to jeden drugiemu wydłubałby oko gdyby tylko mógł. Szwaczki biją się o lepsze sztuki tak jak tapicerzy i tylko krzywo na siebie patrzą. Wszyscy biadolą na administrację ale nie wiem w jakim celu? Każdy wykonuje swoją pracę tak jak im dyktują przełożeni a efekty tej pracy widać na wszystkich działach. Więc nie biadolcie jeden na drugiego tylko trzymajmy razem. Jak nas wykoszą to wszystkich razem.

KiM

Oj Panie Tapicer, dalej widzę nie umiesz czytać i nie rozumiesz słowa pisanego. Powyżej jasno i wyraźnie napisałem, że nie pracuje w grupie. Ale znam ją bardzo dobrze :-) (usunięte przez admininistratora). Więc Twoi współpracownicy (koledzy ??) powinni Cię z tego rozliczyć i za przeproszeniem "dać w łeb", ponieważ psujesz ich zarobki i niszczysz miejsce pracy. Jak ci się nie podoba to już opuść tę firmę, po co czekać do sezonu urlopowego? Za niewykorzystany urlop otrzymasz pieniądze, nic nie stracisz. p.s. w okresie wypowiedzenia nikt nie może Cię zmusić do jego wykorzystania. Coraz bardziej mi się podoba ta firma :-) :-) p.s. a wy myślicie, że ludzie w administracji to ile zarabiają ?? A w swoje wykształcenie i umiejętności zainwestowali na prawdę sporo czasu i funduszy.

hehe

panie tapicerze,zapomnial pan dodac na koniec "hehe", a jak przyslowie mowi"ten sie smieje kto sie smieje ostatni"

tapicer

A więc piszesz że są dwa wyjścia he he mnie tam nie zależy bo czekam tylko do urlopów a potem fru z tego zakładu nie mam zamiaru robić na was i na siebie za 1700zł he he tobie pewnie nie obniżają stawek bo inaczej byś pisał a swoje skróty to sobie stary zachowaj dla siebie ja wiem jak jest na dole więc mi nie mów ta segregacja to ściema. A propo pomocy komu mam pomóc tobie he he firmie he he mnie nikt nie pomaga a nawet coraz więcej wymagają i dokładają :D mam nadzieje że to padnie razem z tobą he bo mnie tam już dawno nie będzie Pozdrawiam!!

Zostaw opinię o Steinpol Meble - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Steinpol Meble