Suempol Sp. z o.o.

Bielsk Podlaski

Opinie o Suempol Sp. z o.o.

Smig

Jednym zdaniem żal pisać płacą żałośnie nie ma chętnych więc wpadli na pomysł przywieść Białorusinów którym lepiej płacą niż swoim ale i tamtym ostatnio się przestało podobać wielcy katolicy i patryjoci

chyba oślepnę

Wydaje mi się że pani prezes powinna zmienić zarządzających, którzy dogadzają tylko swoim znajomym stwarzając im najdogodniejsze warunki pracy i płacy, nie bacząc przy tym na dobro firmy, z tymi "pracusiami tylko podczas swojej obecnosci" obawiam się że firma będzie upadać zamiast rozwijać się. Pani prezes może są osoby które warto zatrudnić i które będą dbać o dobro firmy a nie tylko o swoje "tyłki" (przepraszam za wyrażenie). Czasami już nie można było patrzeć na tą obłudę. Zatrudnianie rodziny może jest dobre pod względem skrócenia procesu rekrutacji, ale na pewno nie wpływa dobrze na jakość produkowanych towarów. Na znajomych zawsze przymyka się oczy, a resztę się gnębi, dlatego tyle osób ostatnio się zwolniło i dlatego są małe zamówienia. Ja również z tego powodu już tu nie pracuję. Są osoby, które pracują i starają się nie tylko podczas kontroli pani prezes. Podziwiam ich i uwielbiam. A mikrobiologia jak ma być dobra jak same brygadzistki każą podejmować z podłogi rybę która upadła na posadzke i każą dalej puścić ją na taśmę.

stella

Praca w obecnej chwili w tej firmie to jakiś koszmar zarobki coraz niższe i wymagania większe....życia prywatnego wogóle nie masz....bak słów

Tomek z H...

Praca dla wytrwałych i zdeterminowanych. Na niektórych stanowiskach można nieźle zarobić. Praca wymaga jednak poświęcenia bardzo dużo dla zakładu. No i pani Prezes o anielskim uśmiechu.

pawie pióro

Ogólnie -nie ciekawe warunki. Masakra

Coś zmieniło się w firmie Suempol Sp. z o.o. na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o Suempol Sp. z o.o. - Bielsk Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Suempol Sp. z o.o.