Suempol Sp. z o.o.

Bielsk Podlaski

Suempol Sp. z o.o.

Opinie o Suempol Sp. z o.o.

Miecio

tego zakładem sie nie da nazwać.jesteś ambitny chcesz cos w życiu osiagniąć to omiajj ten kołchoz z daleka

Witek

Chyba jednak firma jest dobra skoro zaglądają osoby, które rzekomo tak źle oceniają.

@Witek 23.10.2018 10:15

Twoja opinia z pewnością daje do myślenia. Nie da się ukryć, że mnogość negatywnych komentarzy jest też często odbierana przez użytkowników jako działania konkurencji. Z tego względu zawsze zachęcam by pracownicy wypowiadali się w sposób merytoryczny i możliwie jak najbardziej obiektywy. Takie wypowiedzi są największą pomocą dla potencjalnych kandydatów i pomagają im podjąć decyzje o aplikowaniu bądź nieaplikowaniu do firmy. Czy chciałbyś powiedzieć nam coś na temat pracy w tym miejscu?

Wacek

Co tam slychac nowego w tym kołchozie?

Renata

@ARK, czy jesteś zainteresowany pracą w firmie? Co, oprócz dogodnego dojazdu jest dla Ciebie istotnym aspektem zatrudnienia? Co sprawiło, że zainteresowała Cię praca w tym miejscu? Czy było to atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów pozapłacowych a może opinia w serwisie GoWork.pl? Czekamy na Twoją odpowiedź.

ARK

Jakiś dojazd z Białegostoku zapewniają i czy trzeba za to płacić.

Renata

@Pawulon, a jak ma się kwestia dotycząca warunków pracy w firmie Suempol? A może wiesz coś w temacie nowych przyjęć do pracy u tego pracodawcy? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, najnowsze informacje będą tu bardzo pomocne dla innych użytkowników tego forum.

Pawulon

Zawsze będą ci którzy narzekają. Suempol to firma, która zrobiła bardzo wiele dobrego dla naszego regionu. Powinniśmy się cieszyć, że to właśnie w Bielsku powstała taka firma. Im więcej takich przedsiębiorstw to mniejsze bezrobocie, większe wpływy z podatków, reklama dla miasta, większe zarobki.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 10. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji firmy Suempol Sp. z o.o.? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Smig

Jednym zdaniem żal pisać płacą żałośnie nie ma chętnych więc wpadli na pomysł przywieść Białorusinów którym lepiej płacą niż swoim ale i tamtym ostatnio się przestało podobać wielcy katolicy i patryjoci

chyba oślepnę

Wydaje mi się że pani prezes powinna zmienić zarządzających, którzy dogadzają tylko swoim znajomym stwarzając im najdogodniejsze warunki pracy i płacy, nie bacząc przy tym na dobro firmy, z tymi "pracusiami tylko podczas swojej obecnosci" obawiam się że firma będzie upadać zamiast rozwijać się. Pani prezes może są osoby które warto zatrudnić i które będą dbać o dobro firmy a nie tylko o swoje "tyłki" (przepraszam za wyrażenie). Czasami już nie można było patrzeć na tą obłudę. Zatrudnianie rodziny może jest dobre pod względem skrócenia procesu rekrutacji, ale na pewno nie wpływa dobrze na jakość produkowanych towarów. Na znajomych zawsze przymyka się oczy, a resztę się gnębi, dlatego tyle osób ostatnio się zwolniło i dlatego są małe zamówienia. Ja również z tego powodu już tu nie pracuję. Są osoby, które pracują i starają się nie tylko podczas kontroli pani prezes. Podziwiam ich i uwielbiam. A mikrobiologia jak ma być dobra jak same brygadzistki każą podejmować z podłogi rybę która upadła na posadzke i każą dalej puścić ją na taśmę.

stella

Praca w obecnej chwili w tej firmie to jakiś koszmar zarobki coraz niższe i wymagania większe....życia prywatnego wogóle nie masz....bak słów

Tomek z H...

Praca dla wytrwałych i zdeterminowanych. Na niektórych stanowiskach można nieźle zarobić. Praca wymaga jednak poświęcenia bardzo dużo dla zakładu. No i pani Prezes o anielskim uśmiechu.

pawie pióro

Ogólnie -nie ciekawe warunki. Masakra

Coś zmieniło się w firmie Suempol Sp. z o.o. na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o Suempol Sp. z o.o. - Bielsk Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Suempol Sp. z o.o.