PSS SPOŁEM praktyka zawodowa

Bochnia

Opinie o PSS SPOŁEM praktyka zawodowa

kamstudio

Ludzka firma, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Firma powinna być wzorem dla pracodawców, a dla władz lokalnych alternatywą na zalew obcego kapitału z marketami nie płacącymi podatku. Na szczęście w Bochni nie udało się zamordować całej lokalnej przedsiębiorczości i dlatego klient znajduje w sklepie od 20 lat w tym samym miejscu dany produkt, a pracownik jest szanowany (w przeciwieństwie do Biedronki)

Zostaw opinię o PSS SPOŁEM praktyka zawodowa - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSS SPOŁEM praktyka zawodowa