Piekarnia Piekpol

Biskupice

Opinie o Piekarnia Piekpol

artur

cześć widziałem ogłoszenie ben de się chciał przyjąć do tej firmy raczej jakie macie tam godziny pracuje teraz jako ciastowy i jako piecowy , wiadomo ze w piekarni czeba zapierniczać to wiadomo czekam na odpowiedz dzięki jak co????????????????????????????????????????????????????????

don hujan

trzeba zapierdalac jak świnia, ale przy wypłacie dostajemy takze banana.. na twarzy

Kuba

Firma na prawdę godna poleceniu. Od tej chwili będę się jej jak najbardziej trzymał. Super ludzie, super praca, no i warunki bardzo dobre. Polecam jeszcze raz i pozdrawiam :)

Zostaw opinię o Piekarnia Piekpol - Biskupice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Piekpol