Intercam

Zgierz

Opinie o Intercam

dajen

videomodelki sa traktowane z szacunkiem przez moderatorow i doceniane.wystarczy troche sie postarac, pokusic a wynagrodzenie jest ogrone.grafik dostosowany do potrzeb.mila atmosfera pracy i nawiazanie nowych znajomosci.polecam

dajen

jeslii szukasz dobrze platnej pracy to bycie videomodelka w firmie Intercam bedzie najlepszym roziwazaniem.jedyne co jest niezbedne do pracy to komputer, dostep do internetu.kamerke mozna w miare potrzeb pozyczyc od firmy.umowa o dzielo.i zarobki 10zl/h + 15%obrotu lub 50%obrotu.wiecej informacji znajdziecie na [usunięte przez moderatora] sama pracuje tu juz dluzszy czas i jestem w pelni zadowolona.wynagrodzenie jest zawsze przelewane na konto bankowe.nie ma wiec zadnych niedogodnosci jesli chodzi o dojazdy do pracodawcy-w tym momencie zbedne

Zostaw opinię o Intercam - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intercam