MasterCraft

Poznań

Opinie o MasterCraft

asre

Witam, czy jest tu ktoś wiarygodnym źródłem informacji? Zależy mi na informacjach odnoś nie atmosfery panującej u nich i umowie czy można liczyć na stałe

kieras

Jezdzilem, masakra Pan J. debil i oszust szuka glupich na chwile i nowy i najlepiej nie zaplacic bo po co lepiej dla siebie a jak z shela wychodzi to zawsze z tel. i liczy jaka norma najlepiej jak powiedzial 25l na 100 to bedzie zadowolony.

draiwer

Potwierdzam wszystkie slowa jezdzilem tam na samym poczatku i tylko cie uwalic i oszukac.

testament

Drogi Panie [usunięte przez moderatora]! Daleko Pan nie zajedzie traktując tak swoich kierowców zwalniając ich po miesiącu dwóch.Ilu ich już Pan miał?-setkę? a firma istnieje dopiero od dwóch lat.Tylko pogratulować kierowcy ,który wytrzymał aż pół roku w tej firmie.Bo z tego co słyszałem to według Pana długi staż. Uściślając, na wstępie obiecują kokosy a na koniec jeszcze cię okradają z wypłaty. Pan [usunięte przez moderatora] ,czepia się wszystkiego,głównie normy paliwowej.Spedycja udaje,że się zna oni nie mają zielonego pojęcia o transporcie. Ta firma nie powinna istnieć bo nabiera młodych ludzi i ich okrada!Przestroga dla innych kierowców!

kierman

szkoda gadać

kierowca

byly
@kierowca 10.05.2012 19:59
współpraca z biurem na piątkę ale główny szef na jedynkę czepia się wszystkiego a normy jak byś jeżdził na pusto....

bez komentaza wlkowicz

Zostaw opinię o MasterCraft - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MasterCraft