Opinie o Euroforce w Bolton

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Euroforce. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euroforce na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroforce w Bolton

kalina

Uwazajcie na firme Euroforce wszystko na pozór pieknie ładnie i odbieraja z lotniska załatwiają pracę i mieszkanie ALE oszukuja na wszystkim innym wogle sie ludzmi nie przejmuja tylko zeby umowe z nimi podpisać a reszta ich nie obchodzi bez znajomosci jezyka sie nie pchajcie bo sie przejewdziecie dosłownie,,,

Seba

W zwiazku z zaoferowana mi oferta pracy przez euroforce, firma wykazala sie niezwykla dbaloscia o moja osobe odbierajac mnie z lotniska i oferujac mi pomoc w sprawach formalnych i urzedowych.

Tomasz El.

Mi zaoferowano prace na bardzo dobrych warunkach, gdzie obiecano mi odbior z lotniska, zalatwienie pokoju, pomoc w banku i dostaniu na egzamin i tak bylo i jestem zadowolony z tej firmy, bo jak obiecali, tak sie stalo.

Ilia

Ja przyjechalem dopiero wczoraj, ale zostalem odebrany z lotniska i spalem jedna noc w hotelu tak jak bylo powiedziane, przed przyjazdem rozmawialem z agencja wiele razy. Dzisiaj pojechalismy rano na test, musialem obic krzeslo, co tez zrobilem. Firma bardzo fajna, dobra atmosfera, wszystko mi wytlumaczyli, w poniedzialek ide do pracy. Ogolnie jestem zadowolony z Euroforce, pomogli mi dostac sie do UK, znalezli mi szybko robote i pokoj blisko centrum Nottingham.

Mike
@Ilia

Ilia, proszę podaj jakiś kontakt bezpośredni (telefon, mail)- chciałbym porozmawiać. Pozdrawiam Michał (mail: M456@10g.pl tel.: +(usunięte przez administratora))

Stolarz

Rozmowa rekrutacyjna była przeprowadzona od początku pierwszego kontaktu... Osoby znają się na tym kogo rekrutuja do pracy... Firma jest naprawdę godna polecenia

Najdziwniejsze pytanie według mnie to informacja że decyzje o wyjeździe muszę podjąć z dnia na dzień... Ale uznaje ja za bardzo dobrą w swoim życiu

romq

Ja tez znalazlem prace dziei Euroforce. Obsluga przez telefon bardzo mila i jak dotychczas wszystko co mialem mowione jest w 100% prawdziwe. Zostalem odebrany z dworca, umieszczono mnie w hotelu. Nastepnego dnia zawieziono mnie na testy i na kazde moje pytanie otrzymalem wyczerpujaca odpowiedz.

pracownik rozczarowany
@romq

Myślałem że już nic gorszego nie może mnie spotkać z tą agencja. A jednak się myliłem, od 2 tygodni nie otrzymuje wyplaty, normalnie dostaje je cotygodniowo w piatki. Niestety zbieglo sie to ze swietami bożego narodzenia i wplynelo na inne oplaty,ktorych nie moge uregulowac. Na swięta zostałem bez kasy i ich to nie interesuje. Firma gdzie pracuje zaplacila agencji moja wyplate i przekazala moj time sheet,wiec od nich, wszystko jest ok . Agencja nie raczyla mnie do dzis poinformowac dlaczego nic nie placa na moje konto! Nie odpiuja na SMSy. Dodam tylko że nie jestem sam w takiej sytuacji. Nawet jesli mi w koncu zaplaca zamierzam cos z tym zrobic,ale nie wiem dokladnie gdzie uderzyc zeby to w miare szybko rozwiazaca a agencja poniosla za to odpowiednie konsekwencje. Jest to ewidentne łamanie prawa wobec pracownika. Pracowalam zgodnie z umowa,wiec chce moje pieniadze. Panie Łukaszu, Karolu z Euroforce prosze mi teraz pomóc to Pan mi obiecał pomoc 24 godziny na dobe. Kolega który przyjechał ze mną do was musiał wracać do Polski bo niby za słaby a razem w Polsce równo robiliśmy. To było pierwsze oszustwo, bo mieliśmy razem robić. Potem zawiezliście nas do jakiegoś mieszkania w slamsach bo inaczej nie da sie tego nazwać a mieliśmy mieszkać w normalnych mieszkaniach – drugie oszustwo. Wyrobić konto w banku i ubezpieczenie też sam musiałem - znowu kłamstwo z waszej strony.Po opłacaniu mieszkania, papierosów, jedzenia, zostaje mi tygodniowo nie całe 100 funtów, a gdzie tu jeszcze bilety do Polski, przesłąc coś do Polski,ubrania, sprzęt, itd, znowu kłamstwo bo mieliśmy zarabiać od 250 d0 400 funtów. A teraz na koniec i tak nie płacicie nam wypłat. Chciałbym panie Łukaszu, Karolu zebu pan wiedzial ze do państwa zakładu juz nie wróce bo u mojego kolegi w zakładzie płaca lepiej i na czas.

Karol Euroforce
@pracownik rozczarowany

'Pracowniku rozczarowany' - jak dobrze zauwazyles, pieniadze co piatek regularnie wplywaja na konta pracownikow. Jednak w zwiazku ze swietami wyjatkowo pieniadze wplynely / wplyna na konta w innych terminach - zgodnie z harmonogramem przeslanym w sms-ie z dn. 24.12. Jesli nie dostales sms-a - prosze o kontakt ze mna badz naszym biurem, wytlumaczymy wszystko. Co do kolegi - jak rozumiem zostal zwolniony z pracy? Jesli tak sie stalo to bardzo mi przykro. Nie rozumiem jednak dlaczego uwazasz ze zostales oszukany? Euroforce jako agencja pomaga znalezc prace, ale nie jest gwarantem ze ta prace bedzie sie mialo caly czas. Prosze zrozumiec, ze my zarabiamy wtedy kiedy nasi kandydaci pracuja, a nie wtedy, kiedy sa zwolnieni. My jako agencja nie decydujemy o tym kogo zwolnic, a kogo nie, a przede wszystkim nie mamy zadnego interesu w tym, aby ktorykolwiek z naszych kandydatow tracil prace. Pracownicy sa zwalniani przez kierownikow poszczegolnych zakladow w momencie kiedy nie wywiazuja sie ze swoich obowiazkow nalezycie. Temat mieszkan - nigdy nikomu nie obiecuje 'mieszkan'. Zawsze mowie kandydatowi, ze bedzie wynajmowany pokoj jednoosobowy. Zawsze. Co do konta i NIN - przykro mi ale jesli osoba chce otworzyc konto w banku (lub zdobyc NIN) musi stawic sie w danej placowce osobiscie z dokumentem tozsamosci oraz innymi dokumentami ktore juz zapewniamy. 'Po opłacaniu mieszkania, papierosów, jedzenia, zostaje mi tygodniowo nie całe 100 funtów, a gdzie tu jeszcze bilety do Polski, przesłąc coś do Polski,ubrania, sprzęt, itd, znowu kłamstwo bo mieliśmy zarabiać od 250 d0 400 funtów' - nie wiem z kim mam przyjemnosc wiec trudno mi konkretnie sie do tego odniesc, aczkolwiek minimalnie pracownicy zarabiaja £250 tygodniowo wiec zadnego klamstwa tam nie zauwazam. Nigdzie nie jest napisane ze 250 - 400 funtow bedziesz odkladac. 'Panie Łukaszu, Karolu z Euroforce prosze mi teraz pomóc to Pan mi obiecał pomoc 24 godziny na dobe' - no nie, naprawde nikomu nigdy nie obiecywalem pomocy 24 godziny na dobe. Moja zona zabilaby mnie gdybym pracowal np. w nocy z sobote na niedziele. 'A teraz na koniec i tak nie płacicie nam wypłat' - placimy, zawsze wywiazujemy sie z zobowiazan. Karol Euroforce

Krzysztof

a ja jestem zadowolony. po zalatwieniu pracy jako tapicer telefonicznie z Pania Ania, po 2 tygodniach mialem samolot, z lotniska zostalem odebrany i dostarczony do hotelu, potem na 2 dzien pojechalem do zakladu gdzie mialem egzamin i dostalem prace. We wszystkim agencja mi pomogla.

Cristiano7
@Krzysztof

A po co Ci znac ludzi z euroforce jak ty juz pewnie na kontrakcie jak pare lat robisz? a poza tym po co tam siedzisz pare lat jak tak zle jest? jakos nie wiem kto siedzial 3 tygodnie w hotelu, ja sie dostalem, wynik mialem na drugi dzien po tescie, potem od razu na pokoj i do roboty nastepnego dnia na dniowke. Jak na razie nie narzekam, a jak bylem w hotelu to nie spotkalem nikogo kto byl dluzej niz 3 dni, wiec nie wiem po co opowiadasz brednie o trzech tygodniach. moze zazdrosc, ze ludzie coraz to nowi przyjezdzaja? zabieraja wam nadgodziny czy co? Wyplate tez mam wieksza niz piszesz, ale nie bede dyskutowac, bo po co, zaraz napiszesz ze jestem z euroforce. nie jest wiadomo rozowo, bo trzeba sie narobic, ale w polsce tez sie trzeba narobic za duzo mniej wiec ja nie narzekam.

oj
@Krzysztof

OSTRO

klinu

Al Capone zatrudnial swoich kreatywnych ksiegowych, a Euroforce widze zatrudnia swoich kreatywnych pisarzy forumowych.Co wy tutaj wypisujecie? Ja pracuje w Boyant w Nelson juz kilka lat i sytuacja wogole sie nie zmienila. Nawet nie znam ludzi ktorzy pracuja w tej agencji bo sie ciagle zmieniaja. Wciaz przywoza wiecej ludzi niz jest miesc pracy.Ci co sie dostaja opowiadaja takie rzeczy ze wlosy na glowie sie jeza. Trzymaja ludzi po 3 tygodnie w hotelu, nie kontaktuja sie z nimi. A z wyplatami to coraz gorzej, roboty nie ma a przywoza nowych ludzi. Polacy nie chca tu juz przyjezdzac to Rumunow przywoza. Jak 240 funtow sie zarobi to jest dobrze, a od tego trzeba jeszcze odjac podatek, zus,urlop, mieszkanie. Zostaje tyle samo co w Polsce bym zarobil. Naszczescie dostaje troche pieniedzy od krolowej tzw. benefity dla ludzi ktorzy malo zarabiaja.

Rafalo

Jestem bardzo zadowolony z agencji euroforce. obsluga bardzo mila. zawsze starali sie pomoc w kazdej sytuacji. Dzieki nim dostalem swietna prace w swoim zawodzie.

wodka85

Wyjaśnię wam jak działa euroforce. .. to szczera prawda wiec przeczytajcie uważnie.  W Bolton i okolicach mieszka tysiące bezrobotnych Polaków, są już na miejscu zazwyczaj znają język angielski chociaż w podstawowym zakresie a jednak nie dostają pracy w euroforce. Czy wiecie dlaczego? Odpowiedź jest prosta... Ci ludzie maja gdzie mieszkać w UK a ta pseudoagencja ma podpisane ciche umowy z hostelami, pseudohotelami najgorszej kategorii i z agencjami nieruchomości. .. chodzi im o to by z Polski przyjezdzalo jak najwięcej ludzi i opłacało i mieszkało conajmniej kilka tygodni, by wydali wszystkie swoje pieniądze a później wracali do domu bo niby "nie ma pracy" ... ; dodatkowym zarobkiem tych żałosnych polusów jest oczywiście pobieranie połowy waszych zarobków od fabryki i płaceniu wam jedynie minimalnej (troszkę ludzi zostaje pracować oczywiście bo by zamknęli by im te agencje "pracy" ) ... ludzie nie dajcie się nabrać tym złodziejom!!! Gdyby naprawdę potrzebowali pracowników to mają ich na miejscu! Po co ich ściągać z drugiego końca Europy !!!@

Tomek86

Wiele moich znajomych tam pracuje i bardzo sobie chwiala w tamtym roku mój kumpel dostal prace mial 7.5 funta na godz po roku dostal kontrakt na stale i juz zarabia 11 funtów na godz sprowadził zone i dzieci i zyja sobie jak w raju a widze ze niektórzy nazekaja jak niewiem niech jada i zobacza

stolarz

do mnie Pani Ania dzwoniła w tym tygodniu, niby nie praca dla mnie zobaczymy czy zadzwoni tak jak mowila wprzyszlym tygodniu najpozniej za 2 tyg... Ale z ta stawka sie zgodze tez mi powiedziala 7,07 funta. tylko powiedzcie mi ile to jest na reke? bo nie mam pojecia ile tam jest podatku i tych wszystkich potracen. pozdrawiam

Grazyna Nottingham

Pamietam, ze gdy skontaktowala sie ze mna agencja Euroforce mialam pewne obawy z wyjazdem do pracy w Anglii. Wszystko to mi sie wydawalo zbyt piekne, odbior z lotniska, praca, kwaterunek, nie moglam wto uwiezyc, dlugo sie zastanawialam, az podjelam decyzje ze zaryzykuje. I rzeczywiscie po przylocie bylam milo zaskoczona bylo tak jak mialo byc, odbior z lotniska, zakwaterowania i praca, Ania byla z nami do konca na tescie w pracy i odwiozla mnie na mieszkanie. Jestem zadowolona ze spolpracy z Agencja Euroforce poniewaz jakich kolwiek pytan moge sie kontaktowac i chetnie sluza pomoca lub rada. mam nadzieje, ze nasza wspolpraaca bedzie nadal sie rozwijac i jestem zadowolona oraz wszystkim zycze tego samego. Moim zdaniem dobra sprawa ze jest taka Agencja co pomaga znalezienia pracy Polakom i moja opinia jest bardzo pozytywna.

Ewa szwaczka

Wspolprace z Agencja Euroforce rozpoczelam pod koniec stycznia 2014. Pracownicy tej agencji odznaczaja sie niebywalym opanowaniem, spokojem i optymizmem. Sa to cechy, ktore udzielajac sie kandydatowi tym samym pomagaja mu w zwalczaniu tremy i stresu podczas testu. Zauwzylam u tych osob rowniez bardzo dobre zorganizowanie logistyczne, poczynajac od odbioru z lotniska, poprzez transport do hoteli i dojazd do firmy na test. Agencja udziela takze pomocy w zakwaterowaniu. Dla takich osob jak ja, przemieszczajacych sie z jednego miasta do drugiego jest to bardzo wazna usluga. Moim konsultantem byla pani ania Gluchowska. Podczas poszukiwania pokoju, w sytuacjach w jakich sie znalazlysmy wykazala sie duza spostrzegawczoscia i szybka i odpowiednia reakcja. Trafnosc ocenienia sytuacji przez Pania Anie uchronila nas przed popadnieciem w klopoty. Bardzo istotnym punktem sa finanse. I pod tym wzgledem agencja wywiazuje sie znakomicie. Wynagrodzenie jest dobrze rozliczone a przelew jest o czasie. Tak ze uwazam za zasadne dzialanie agencji Euroforce na rynku pracy. Osoby pracujace w tej firmie charakteryzuja sie duzym poswieceniem i zaangazowaniem w opiece osob poszukujacych pracy.

bazylisa
@Ewa szwaczka

dostałam od nich propozycje czytając posty byłam przerażona,czy prywatnie ktoś kto tam pracuję może się ze mną skontaktować

damian

Niestety nie zgodze sie z wieloma opiniami tutaj, otóż pracuje przez firme euroforce juz nie pierwszy raz i nigdy nie spotkalem sie z oszustwem. Ludzie idzcie do innej agencji i zobaczycie czy jest lepiej jaka stawke dostaniecie? Najniższa ... Euroforce wyplaca pieniadze na czas pomaga ludziom na starcie finansowo , przywozi na miejsce i pomaga znaleźć mieszkanie. Jaka agencja jeszcze tak robi? Prosze pisac bo ja nie znam. Pozdrawiam Damian.

stolarz-tapicer

(usunięte przez administratora)nic wiecej o nich nie mozna napisac oraz ich konsultanci,kobiety nie majace pojecia,brak kompetencji...tragedia omijac z daleka!!

hellraiser

Witam Przez Euroforce pracuje ponad dwa miesiace, i nie polecam pracy u nich nikomu. Zarobki 7.07F na godzine. Na urlop tygodniowo potracaja okolo 30F Czyli jak masz dzien urlopu to oplacasz go sobie sam z tych pieniedzy co ci sie nazbieralo ;) Ja zyje tu skromnie i z ledwoscia do Polski wysylam 600zl tygodniowo :( Ludzie nie dajcie sie im nabrac, ja sie dalem

anglik

witam,pracowalem przez ta agencje:( niestety tylko pogorszylem swoja sytuacje,kobiety pracujace w tej firmie nawet nie maja pojecia czym sie zajmuja,beznadzieja.ludzie nie dajcie sie skusic,pozdrawiam(usunięte przez administratora)

kwlj

No i nastała cisza !!

anty-euro

Bravo,bravo Pani Janino,pomalu sie zacznie:)Juz wiem ze czesc ludzi udalo sie do zbiorowego prawnika takze bedzie dobrze,oczywiscie maja byc pociagnieci do odpowiedzialnosci pracownicy firmy marta,patryk,anna,anna i inni za deklarowanie zlych i rozpowszechnianiu nieprawdy za co sa artykuly karne narazajacego ludzka godnosc:)

Janina z Bolton

Coś jeszcze. Czy pana firma przestrzega Agency Workers Regulations (AWR)? Ponizej kilka porad ktore znalazłam w internecie. No i co robić w przypadku gdy prawa sa łamane. Prawa po 12 tygodniach w tej samej pracy u tego samego pracodawcy: Pracownik tymczasowy ma prawo do równej płacy, jak gdyby były pełnoetatowym pracownikiem. „Wynagrodzenie” obejmuje wynagrodzenie podstawowe plus wszelkie opłaty, nadgodziny, premie, prowizje, wynagrodzenie urlopowe lub inne płatności bezpośrednio związane z zatrudnieniem. Kobiety w ciąży pracujące poprzez agencję będą teraz miały możliwość płatnego urlopu w celu przedporodowych wizyt. Na poczet 12 tygodni nie muszą pracować w pełnym wymiarze. Rozporządzenia również zawierają szczegółowe „nieuniknione” przepisy co do kar dla agencji lub pracodawców, którzy mają na celu obejście prawa 12 tygodni, na przykład poprzez ciągłe przesuwanie pracownika po 11 tygodni do innego zadania. Naruszenie tych przepisów może prowadzić do kary grzywny w wysokości do 5000 funtów. Możesz zobaczyć pełną kopię przepisów (po angielsku) tutaj: (usunięte przez administratora) Okresy wypowiedzenia i obowiązki zapewnienia pracy Jak wcześniej wspomniano, elastycznośś jest jedną z najważniejszych atutów pracy tymczasowej zarówno dla pracodawców jak i pracowników. Masz możliwość podejmowania i opuszczenia miejsca pracy w krótkim czasie (choć należy sprawdzić umowę z agencją, jako że może być tam podany okres wypowiedzenia). Jednak wg. tej samej zasady, pracodawca ma również elastyczność, aby zakończyć pracę tymczasową bez odpowiedzialności za nieuzasadnione zwolnienie (chyba, że było to wynikiem dyskryminacji) lub odprawy z tytułu redukcji. Agencja nie ma obowiązku zapewnić Ci pracy – charakter biznesowy ich działania polega na tym, że będą mieli więcej ludzi w swoich zapisach niż mają dostępnej pracy, tak aby mogli oni być pewni, iż spełniają wymagania swoich klientów, pracodawców. Jednak nie mogą oni dyskryminować np. ze względu na rasę, narodowość, płeć (w tym z powodu ciąży) lub religii. Inne prawa Wszyscy pracownicy, w tym pracownicy tymczasowi, są uprawnieni do następujących praw: płatny urlop przerwy na odpoczynek i ograniczenia co do czasu pracy Krajowej Płacy Minimalnej nie może być dyskryminowany w ramach jakiegokolwiek prawodawstwa w dziedzinie równości ochrona zdrowia i bezpieczeństwa w zgodzie z prawem Egzekwowanie swoich praw Jeżeli uważasz, że Twoje prawa zostały naruszone, czy to na podstawie Agency Worker Regulations lub w inny sposób, to musisz zarejestrować skargę w ciągu trzech miesięcy minus jeden dzień od daty naruszenia, o które złożyłeś skargę. Na przykład, jeśli naruszenie miało miejsce 27 czerwca, należy zarejestrować skargę do sądu pracy do 26 września. Jeśli biuro pośrednictwa, dla którego pracujesz łamie prawo, możesz też zgłosić swoje zastrzeżenia do Inspektoratu Standardów Biur Pośrednictwa Pracy czyli Employment Agency Standards Inspectorate (tel: 0845 955 5105) lub złożyć skargę w Zrzeszeniu Rekrutacji i Zatrudnienia (REC) pod numerem 020 7462 3260. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na prawnika, albo znaleźć kogoś, kto będzie Cię reprezentował na zasadzie „no win no fee”, możesz wówczas uzyskać bezpłatną poradę w Citizens Advice Bureau (CAB) lub w The Advisory, Conciliation and Arbitration Service (ACAS), która jest organizacją zajmującą się zapobieganiem i rozwiązywaniem sporów związanych z zatrudnieniem. Ich infolinia jest czynna od 8.00 rano do 20.00 w ciągu tygodnia oraz w godzinach od 9.00 do 13.00 w soboty. Ich numer kontaktowy to 08457 47 47 47.

Zostaw merytoryczną opinię o Euroforce - Bolton

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euroforce?

Kandydaci do pracy w Euroforce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euroforce