Witalni-Szkolenia

Wrocław

Opinie o Witalni-Szkolenia

Maja
użytkownik zarejestrowany

Jakim pracodawcą jest Witalni-Szkolenia? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń z pracy w firmie.

stefek
użytkownik zarejestrowany

ja myślę, że takie firmy nie mają zbyt dużego kapitału.. pod względem finansowym na zbyt wiele bym nie liczył @peri, ale jako miejsce do zdobywania doświadczenia- bomba

aaa

Właściciel i prowadzący to L.S. Ma się za nie wiadomo kogo. Gburowaty facet. Szkoda pieniędzy, ponadto chwali się kogo on nie szkolił, szkoda tylko że te firmy albo się rozpadły albo mają się bardzo źle. SZKODA KASY na szkolenia przez tą firmę

kaset90
@aaa 22.11.2014, 19:52

Z tego co wiem masz absolutna racje, znam firme gdzie zostal pelnomocnikiem i malo co by firmy nie polozyl.Zatrudnia J.G. ktory uzdrawia firmy. Dla mnie Pan J.G. to naciagacz, ktory polozyl swoje firmy

Zostaw opinię o Witalni-Szkolenia - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Witalni-Szkolenia