Urząd Miejski w Poniatowej

Poniatowa

Opinie o Urząd Miejski w Poniatowej

oli

chce aby p.burmistrzzastanowila sie nad swoja dalsza praca w urzedzie,jak osoba popierajaca morderce moze piastowac takie stanowisko?czy dowiedziala sie dokladnie co podpisuje?dziewczna jest zagrozeniem dla mlodocianych w miescie!demoralizowala ich juz od dawna,prosze sprawdzic na posterunku policji,prosze sprawdzic na izbie wytrzezwien w opolu,prosze zapytac jaj kuratorke a nie podpisywac cos czego nie sprawdzila tylko matka alkoholiczka ktora leczy sie na marskodc watroby,placila alimenty na kaske bo sama zamiast ja wychowywac to prowadzila delikatnie mowiac hulaszcze zycie,ZABILA i musi poniesc kare niech inni nie biora z niej przykladu

Zostaw opinię o Urząd Miejski w Poniatowej - Poniatowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miejski w Poniatowej