Wester

Wałbrzych

Opinie o Wester

Szczury też chcą zyć- a nie martwić się o długi szefa. Z żadnej dobrej firmy szczury nie uciekają !!!!!!!!!!!!!!!!

Osobiście znam szefa firmy i uważam, że to całkiem miły gość, Potrzeby może i ma ale chyba pracujemy dla ich zaspokojenia, Jedno wiem na pewno, że jak się zaczęło się tam gorzej dziać to wszyscy uciekli jak szczury i zostawili go samego.

ok

Osobiście znam szefa firmy i uważam, że to całkiem miły gość, Potrzeby może i ma ale chyba pracujemy dla ich zaspokojenia, Jedno wiem na pewno, że jak się zaczęło tam gorzej dziać to wszyscy uciekli jak szczury i zostawili go samego.

Masz złe informacje na temat tej firmy, atmosfera nie należy do najlepszych, marne zarobki- ponieważ szef ma potrzeby- ale tylko własne.

Zostaw opinię o Wester - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wester