Terra Szkolenia I Doradztwo Przemysław Omieczyński

NIP: 7121045809 REGON: 710008124

Terra Szkolenia I Doradztwo Przemysław Omieczyński

Opinie o Terra Szkolenia I Doradztwo Przemysław Omieczyński

Trener/doradca

Dziwne rzeczy piszecie. Współpracowałem z tą firmą jako trener kilkukrotnie przy różnych szkoleniach w projektach UE. Z płatnościami nie było problemu o ile przesyłałem na czas wszystkie dokumenty rozliczeniowe, zazwyczaj co miesiąc razem z rachunkiem za zlecenie. O ile pamiętam wszystko było dokładnie opisane w umowie (co i kiedy mam dostarczyć)

Niezadowolony

Nie polecam tej firmy. Nie wypłacają stypendium stażowego na czas. Brak profesjonalizmu. Jest problem, żeby się do nich dodzwonić i coś dowiedzieć. Raz zalegali z wypłatą stażowego, bo księgowa była na urlopie a drugi raz, bo była na zwolnieniu. Tak jakby nikt inny zamiast niej nie mógł zrobić przelewu. Żenada

Nick

Firma jest rzetelna. Trenerzy zawsze mają płacone środki na czas. Wyjątek od tej zasady jest w momencie, gdy trener nie dostarczył dokumentów do rozliczenia, ale to już nie wina firmy... Atmosfera w pracy jest genialna. Firma nawet któregoś roku otrzymała nagrodę od gazety Rzeczpospolita w ogólnopolskim konkursie dla firmy przyjaznej rodzinie. Ogólnie polecam pracę w tym miejscu.

Trener

Zupełny brak szacunku dla podwykonawców (trenerów), duże opóźnienia w płatnościach i ciągłe mydlenie oczu, co do kolejnego terminu płatności. Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy.

HEHEHE
@Trener 23.08.2018 12:14

nie tylko do trenerów proszę szanownego Gościa :/ a pan przemysław taki prawy i sprawiedliwy :D:D:

Przemek

Terra dostała z Urzędu zakaz realizowania projektów z wykorzystaniem funduszy unijnych. Za przekręty. Nie realizują wskaźników, nie chcą oddać kasy przez regułę proporcjonalności no i dostali bana. Puls, czyli firma siostra jest kolejny na liście. Jak komuś zalegają z wypłatami, to musi się uzbroić w wielką cierpliwość lub poczytać nauki Jezusa o wybaczaniu;)

TRENER
@Przemek 19.09.2018 08:32

potwierdzam, firma nie wywiązuje się z umowy, nie wypłacają pieniędzy w terminie. Udają, że rozliczenia umów im zaginęły, ciągle szukają dokumentów, które rzekomo nie wpłynęły do nich....WSZELKĄ KORESPONDENCJĘ RADZĘ WYSYŁAĆ POLECONYM Z POTWIERDZENIEM ODBIORU BO INACZEJ TO ZNIKNĄ JAK KAMFORA.

Nareszcie
@Przemek 19.09.2018 08:32

no nareszcie!!! to co sie wyrabia w całym "konsorcjum" pana P.O powinno być przedmiotem głebokiego śledzwa.

Jacek

Ja również od 2 miesięcy czekam na wypłatę z tej firmy. W następnym tygodniu wysyłam zgłoszenie do Inspekcji Pracy, a następnie Sąd Pracy.

tel.696849678

Dla Terra prowadziłem szkolenie z fotowoltaikii i szkolenie z projektowania budynków pasywnych oraz szkolenie z odnawialnych źródeł energii.

Zostaw opinię o Terra Szkolenia I Doradztwo Przemysław Omieczyński - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Terra Szkolenia I Doradztwo Przemysław Omieczyński