Opinie o Terra Szkolenia I Doradztwo Przemysław Omieczyński w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Terra Szkolenia I Doradztwo Przemysław Omieczyński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Terra Szkolenia I Doradztwo Przemysław Omieczyński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Terra Szkolenia I Doradztwo Przemysław Omieczyński w Lublin

Asd Nowy wpis

NAJGORSZA firma szkoleniowa jaka istnieje. Ciągłe problemy z wypłatami, robią wszystko, żeby nie wypłacić należnych pieniędzy za staż, zawsze znajdą jakaś wymowke, że brakuje pieprzonego podpisu, który wcześniej nie miał znaczenia. Jeden wielki cyrk ODRADZAM WSZYSTKIM

stażysta Nowy wpis
@Asd

jak człowieku nie podpisujesz się na liście obecności to co się dziwisz, że za ten dzień nie dostajesz kasy, twojego podpisu nikt sobie nie wyczaruje.... proste, przychodząc do pracy należy się od razu podpisać na liście, jak mają komplet to zawsze płacą bez zbędnej zwłoki

Anonim Nowy wpis

(usunięte przez administratora)Ciągle brakuje im dokumentów które zostały wcześniej dostarczone przez koordynatora. Pani księgowa obiecuje i obiecuje, że wyśle przelew a tak naprawdę to nie mam pojęcia co ona tam właściwie robi. Kompletny brak kompetencji na tym stanowisku

Kalisz Nowy wpis

Niewypłacalna firma. Z daleka jak nie chcesz w sądzie po pieniądze się spotykać!

Firma jest rzetelna. Trenerzy zawsze mają płacone środki na czas. Wyjątek od tej zasady jest w momencie, gdy trener nie dostarczył dokumentów do rozliczenia, ale to już nie wina firmy... Atmosfera w pracy jest genialna. Firma nawet któregoś roku otrzymała nagrodę od gazety Rzeczpospolita w ogólnopolskim konkursie dla firmy przyjaznej rodzinie. Ogólnie polecam pracę w tym miejscu.

Były

pamiętam ten konkurs. Pan Przemek biegał po biurze w dawnej siedzibie na B.M.Cassino i dawal ankiety pracującym mamom. Taki wałek, nie ma co się szczycić sztucznymi wyróżnieniami. Atmosfera jest fajna między pracownikami niższego stopnia, bo to młodzi ludzie. Relacje z przełożonymi są często w atmosferze zaszczucia.

Tak było
@Były

heheahaha:) dokładnie tak było z tym konkursem, żenada ! Tak samo jak sprowadzanie księdza na każdą wigilię tudzież jajeczko, a w pracy w tym momencie zastraszanie, zwolnienia z byle powodów, na podstawie plotek......nie polecam, omijać z daleka

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Terra Szkolenia I Doradztwo Przemysław Omieczyński. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Trener/doradca

Dziwne rzeczy piszecie. Współpracowałem z tą firmą jako trener kilkukrotnie przy różnych szkoleniach w projektach UE. Z płatnościami nie było problemu o ile przesyłałem na czas wszystkie dokumenty rozliczeniowe, zazwyczaj co miesiąc razem z rachunkiem za zlecenie. O ile pamiętam wszystko było dokładnie opisane w umowie (co i kiedy mam dostarczyć)

Niezadowolony

Nie polecam tej firmy. Nie wypłacają stypendium stażowego na czas. Brak profesjonalizmu. Jest problem, żeby się do nich dodzwonić i coś dowiedzieć. Raz zalegali z wypłatą stażowego, bo księgowa była na urlopie a drugi raz, bo była na zwolnieniu. Tak jakby nikt inny zamiast niej nie mógł zrobić przelewu. Żenada

Trener

Zupełny brak szacunku dla podwykonawców (trenerów), duże opóźnienia w płatnościach i ciągłe mydlenie oczu, co do kolejnego terminu płatności. Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy.

HEHEHE
@Trener

nie tylko do trenerów proszę szanownego Gościa :/ a pan przemysław taki prawy i sprawiedliwy :D:D:

Przemek

Terra dostała z Urzędu zakaz realizowania projektów z wykorzystaniem funduszy unijnych. Za przekręty. Nie realizują wskaźników, nie chcą oddać kasy przez regułę proporcjonalności no i dostali bana. Puls, czyli firma siostra jest kolejny na liście. Jak komuś zalegają z wypłatami, to musi się uzbroić w wielką cierpliwość lub poczytać nauki Jezusa o wybaczaniu;)

TRENER
@Przemek

potwierdzam, firma nie wywiązuje się z umowy, nie wypłacają pieniędzy w terminie. Udają, że rozliczenia umów im zaginęły, ciągle szukają dokumentów, które rzekomo nie wpłynęły do nich....WSZELKĄ KORESPONDENCJĘ RADZĘ WYSYŁAĆ POLECONYM Z POTWIERDZENIEM ODBIORU BO INACZEJ TO ZNIKNĄ JAK KAMFORA.

Nareszcie
@Przemek

no nareszcie!!! to co sie wyrabia w całym "konsorcjum" pana P.O powinno być przedmiotem głebokiego śledzwa.

Jacek

Ja również od 2 miesięcy czekam na wypłatę z tej firmy. W następnym tygodniu wysyłam zgłoszenie do Inspekcji Pracy, a następnie Sąd Pracy.

tel.696849678

Dla Terra prowadziłem szkolenie z fotowoltaikii i szkolenie z projektowania budynków pasywnych oraz szkolenie z odnawialnych źródeł energii.

Zostaw merytoryczną opinię o Terra Szkolenia I Doradztwo Przemysław Omieczyński - Lublin

Terra Szkolenia I Doradztwo Przemysław Omieczyński
1.8/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Skromna 5
    20-704 Lublin