OK Centrum Języków Obcych

Lublin

Opinie o OK Centrum Języków Obcych

MARGO

Na wypłatę wynagrodzenia czekam od listopada 2016 roku. Rozliczyłam się już dawno z dokumentów a teraz ciągle słyszę że pieniądze będą już za tydzień, za dzień, za dwa i tak w kółko.... Nie polecam współpracy z tą firmą.

Nysanka
@MARGO 15.03.2017 21:03

Zaczeli szkolenia w Nysie - chodzi im tylko o to żeby urwać pieniądze z Unii , a o ludziach nie myślą , sama załatw staż a oni kłamią - dziwne że Urząd Pracy w Opolu nie reaguje.

Ola

nie płacą, brak kontaktu, bałagan, niewiarygodni

pitupitu

Bałagan organizacyjny, stosy papierów do wypełnienia, tylko częściowy zwrot kosztów dojazdu, płacą jak chcą, czasami trzeba czekać dwa miesiące na wypłatę stypendium, a certyfikat po całym projekcie nic nie warty, chodzę teraz szukam pracy i nigdzie go nie uznają.

pracownik20

prawda bałagan w firmie niesamowity rotacja pracowników tez duza jednym slowem moloch stres i gonitwa mysli lepiej poszukac czegos uczciwszego

me

ODRADZAM!!!!! Straaszny bałagan organizacyjny- giną dokumenty, potem się znajdują, potem niby znów giną. Problemy z wypłatą wynagrodzenia (wynikające raczej ze złej organizacji). Szkoda nerwów na ten brak profesjonalizmu

Hermik
@me 11.02.2015 20:32

Zgadzam się z opinią powyżej firma jest nie wiarygodna. Na wynagrodzenie czekam już drugi miesiąc.

AD
@Hermik 20.08.2016 22:16

widocznie się pan nie rozliczył do końca, albo nie zna specyfiki środków z fudnuszy europejskich, prosze dokladnie przeczytać umowę a potem pisać na forach slogany które nie są zgodne ze stanem faktycznym lub nie zawierają istotnych informacji,które zapewne ma pan/pani uregulowane w umowe.

Zostaw opinię o OK Centrum Języków Obcych - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OK Centrum Języków Obcych