J W 1749

Szczecin

Opinie o J W 1749

misiek - 2010-08-05 15:05:03 chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo ze strony starszych stopniem!!! donoszenie przełożonym jest na pierwszym miejscu np. grupie zabezpieczenia medycznego 98% to donosiciele !!!!!!!!!! pretownia w 2 komp.wsparcia (usunięte przez moderatora) kazdy kazdego kablluje a (usunięte przez moderatora)to naj gorszy

misiek

Zostaw opinię o J W 1749 - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J W 1749