NORSON SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

Sarbinowo

Opinie o NORSON SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

Milosz

Jednak przekonałem się i ja, że nie chwali się dnia z rana, ale po zmierzchu i że jakość wykonania niektórych wyrobów u Norsona ma wiele do życzenia. Szczególnie boleśnie przetestowałem opaski sfero dla rur PE-160 zintegrowane z zasuwkami Dn-32 dla przyłączy domowych. Rzekomo wszystkie są sprawdzane, a jednak dwie kolejne lały sporym strumieniem i trzeba było zrywać plomby i zabezpieczenie antykorozyjne aby pod ciśnieniem sieciowym(!) i w wykopie, dokręcić kluczem imbusowym, górną część korpusu mocowaną na 4 śruby. Zamontowałem ich około setki, ale w grudniu ub. pociekła jedna a kolejna w marcu bieżącego roku, na rozpoczęcie nowego sezonu. Dla zainteresowanych służę materiałem filmowym i zdjęciami nie tylko strumienia wody ale i spasowania obu połówek opasek dla rur PE-160. To skandal dla Działu Produkcji i Jakości. Dodatkowo niezbyt też elegancko popisał się Pan Tomek z Dz. Sprzedaży podczas zwrotu reklamacyjnego przez HAP z grupy SBS czekających u mnie w kolejce na montaż dwóch kolejnych opasek dla rur PE-160 z zasuwkami. Sprawdzenie reklamacyjne ich szczelności trwało bowiem ponad półtora miesiąca! Oczywiście zamontowałem w tym czasie kilka Hawle zanim te moje z reklamacji wróciły. Norson"olał" też kontakt z instalatorem, który jeszcze 19.10.2016 tak wychwalał ich produkty! W międzyczasie do niezbyt miłego tego zdarzenia, doszły kolejne z jakością produktów i fatalną obsługą zaopatrzeniową. I tak to nasza współpraca z Norsonem, wraz z końcem roku, po zamontowaniu kilkuset opasek, zasuw, włazów różnych klas, skrzynek wodociągowych, obudów dla zasuw itd. itp. dzięki złej robocie w łańcuszku jakości zaledwie kilku osób, dobiega końca. Szkoda!

Milosz

Marka NORSON to jedna z niewielu cenionych za uczciwość i rzetelność Marek. Produkty jakościowo są z tej wyższej półki a ceny dość przystępne. Nie powalaja jak u konkurencji .

norek z tworek
@Milosz 19.10.2016 22:37

oczywiście,i jakość dorównywana Hawle....buahahahaha poza tym wysyłanie ludzi na postojowe zimą...... zaniżanie cen ... etc......same plusy

Masz nowe informacje o firmie NORSON SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA ? Wiesz czy pracodawca chętnie zatrudnia studentów, przyznaje podwyżki? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o NORSON SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA - Sarbinowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NORSON SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA