Opinie o Dominika Korn Mk Sport Imprezy Integracyjne w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dominika Korn Mk Sport Imprezy Integracyjne. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dominika Korn Mk Sport Imprezy Integracyjne o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominika Korn Mk Sport Imprezy Integracyjne w Poznań

Kacper Nowy wpis

Czy w czasach pandemii macie problem z prowadzeniem firmy ?

t9 Nowy wpis

Ta firma to jednak wielka TRAGEDIA. Takiego braku organizacji to dawno nie widziałem.Mnie zamiast wyslac na krótsze zlecenie od 7 do godz.16, wysłali na inne, dłuższe zlecenie poza Poznan od 7 do 22 ( nawet nie zostalem na wstepie poinformowany że to zlecenie jest dłuższe), tylko dlatego że firma nie umiała godnie zapewnic transport. Pierwszy raz w życiu musiałem uciekac z pracy.

madzia Nowy wpis

Jako animator czasu wolnego sa chyba fajne warunki wspolpracy. bo masz elastyczny grafik i raczej luzna umowę

animator 79 Nowy wpis

witam nie radzę pracować w tej firmie nie płacą ściema dla nich to chleb powszedni powiem więcej oszuści w 21 wieku gdzie przelew trwa kilka sekund dostaje się sms o treści a może jeszcze idzie śmieszne nie radzę tam pracować

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dominika Korn Mk Sport Imprezy Integracyjne? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
REAL Opinia

Witam, pozwolę sobie napisać opinie(w sprawie wypłat) dla tej"firmy" zaznaczam, że nie boję się ciężkiej pracy, a lekka nie była. Nie słowni, nie terminowi a nawet potrafią nie odbierać telefonów, wypłata przy tej ilości godzin - śrubki, okruchy ! Jak jechałem nawet nie wiedziałem za ile, patrząc na konto....mam ochotę porozmawiać z panami za pomocą cegieł. jedyna poważna osoba w tej firmie to Sebastian, uważajcie na grubasa o imieniu Przemek, jednym słowem (usunięte przez administratora) nie pracownik !

animator

Witam w pełni nie zgodzę się z przedmówcami Owszem jest czasami tzw. harówka Byłem na wyjazdach 4 razy. Ale nie uważam że zostałem źle potraktowany przy wypłacie. Raz miałem wyjazd ponad 12 godzin i dostałem na niego 150zł, drugi raz była impreza 11 godzinna z dojazdem i dostałem 100zł. Sumując oby dwie imprezy jestem i tak na plus. A wyplata była nie odejmując 2 dni weekendu po 2 tygodniach. Ale portal ten służy do wyrażania opinii także nikogo nie krytykuje. Pozdrawiam

niki

Nadal brak przelewów !!!

mk

Piszę ponownie, ponieważ mój ostatni wpis został usunięty. Wychodzi na to, że firma jest niewypłacalna. Mnóstwo osób do dnia dzisiejszego nie dostała pieniędzy. Przelewy miały być max. po dwóch tygodniach. Ludzie nie dajcie się naciągnąć na ogłoszenia na olx. Omijajcie firmę szerokim łukiem. Za pracę są oferowane stawki 150 zł. Jak już dojdzie do wypłaty - dostajecie 100. Przeliczając sobie czas jaki trwa impreza + dojazd to się okazuje, że pracujecie za 5 zł/h. W Poznaniu jest wiele podobnych firm, gdzie praca i płaca to sama przyjemność. Zastanówcie się !!!

yellow

Właśnie NIESŁOWNOŚĆ!!! Jak decydujecie się już na taki wyzysk to zanim przystąpicie do do pracy zawsze podpisujcie umowę, na której będą wyszczególnione warunki zatrudnienia (wynagrodzenie, czas pracy), ponieważ kto pracował w w/w firmie dobrze wie jak są traktowani pracownicy sezonowi przez SZEFA !!!

animator

Przestrzegam wszystkich, ktorzy chcą podjąć pracę dodatkową jako animator w MK Sport. Kwoty jakie proponuje szef za wykonaną pracę nie mają odzwierciedlenia przy wypłacie, która jest wypłacana nieregularnie. Oferuje 150 zł. netto za imprezę, która niekiedy trwa ok. 15 godz. a wypłaca tylko 100 twierdząc, że takie są stawki. Za taką harówkę to grosze.

Zostaw merytoryczną opinię o Dominika Korn Mk Sport Imprezy Integracyjne - Poznań

Dominika Korn Mk Sport Imprezy Integracyjne
2.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Przełom 8
    61-423 Poznań