Alfa-Dach

Wrocław

Opinie o Alfa-Dach

pracownik fizyczny

Praca jako podwykonawca dla tej firmy ,to pasmo porażek i nieporozumień.Niedość że koordynatorzy nie pomagają ,to jeszcze patrza za co by tu obciac podwykonawcy z kontraktu i za co obciazyc.A niektorzy z kierowników,to banda ,która za wszelka cene chce pokazac kto tu rzadzi.Ale na szczescie nie wszyscy,ale jest ich coraz mniej w tej firmie.Sami odchodza widzac co sie tam dzieje i jak traktuja ludzi i firmy.Jak najdalej od tej firmy.

pazdzior

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Popytaj podwykonawców na jakie pieniądze popłyneli.

Zostaw opinię o Alfa-Dach - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa-Dach