Opinie o Ekomech w Wałcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ekomech. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ekomech o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekomech w Wałcz

Raf

Nie sądzę żeby cokolwiek się zmieniło, system zarządzania ta firma i szeroko idący mobbing, tak jak ktoś tu napisał omijać szerokim łukiem. Byłem i pracowałem i odradzam największemu wrogowi.

@Raf

Podobno kiepsko się dzieje, ludzie odchodzą, w środku bałagan, oszczędzają na czym się da. W mieście poszła plota, ze będzie (usunięte przez administratora)

Pan koperta panie dyrektorze

Jak się zmieni dyrektor to wtedy będzie dobrze, ale jeszcze prezes dużo rzeczy nie wie na jego temat i co on robi za jego plecami.

A
@Pan koperta panie dyrektorze

Tak wiele nie wie ten cały właściciel. Nic się nie zmieniło. (usunięte przez administratora), agresja przełożonych w szczególności pana K i P. Kiepskie wypłaty, warunki pracy - masakra. Wszyscy uciekają w inne miejsca i dobrze bo nie stracą zdrowia. Jak firma Padnie nikt z "góry" nie znajdzie pracy i to jest pocieszające bo spadalców nikt nie zatrudnia.

Jaka jest kultura pracy w Ekomech?

Raf

@Raf

Pan koperta panie dyrektorze

A Nowy wpis
@Pan koperta panie dyrektorze

Czy firma Ekomech w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Ekomech? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Wałcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inspektor transportu drogowego
Służba Cywilna
logo firmy Serwisant - Wałcz
Hrappka.pl

Jakie są mocne strony pracodawcy Ekomech?

Fabian

Mocne strony? To jakiś żart ? Stanowczo odradzam kierownikom, inżynierom, dyrektorom nie dajcie się nabrać i zwieźć obietnicami wypłat, premii. Wystarczy wejść i rozejrzeć się dobrze od razu zapala się lampka " wiej".

RJ

Chyba to, ze alkohol leje się litrami

Janusz

Jest okej

GRZEGORZ

proponowane stawki to obraza dla pracowników . Zenada , pogania żenadę

Kareta

Moim zdaniem dział v-0 utrzymuje cały zakład bo jak nie ich cała praca to nikt by nie zarobił ani grosza .. a kierownik V-0 do zmiany bo nawet nie można iść na urlop bo mają pretensję i straszą że wyrzucą z pracy a zarobki są śmieszne ja pracuję już w firmie 7 lat a mam stawkę godz 16 zł a gdzie powinno być max 18 taka duża firma jak ekomech nie zapewnia młodym pracownikom dobrych pieniędzy

Haha
@Kareta

Operator wypalarek powyżej podsumował to idealnie.

Rafal

Jeżeli ktoś wytrzyma dłużej niż miesiąc to jest Kozakiem. To co jest na umowie a co na wypłacie to dwie różne rzeczy. Stanowczo odradzam.

Piter

Szczerze nie polecam nikomu ani pracownikom fizycznym ani biurowym. Stres, krzyki, wyzwiska i niestabilność. Można dorobić się wrzodów żołądka. Lepiej omijać szerokim lukiem. Jeżeli ma się alternatywę to niewarto.

Franciszek
@Piter

Przełożony nie może wykorzystywać swojego stanowiska do gorszego traktowania podwładnych. Czy myślałeś jak można by poprawić atmosferę w firmie, żeby pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu. Daj znać, czy pracodawca organizuje imprezy firmowe, które mogłyby bardziej zgrać pracowników?

Konrad

Wiecie może coś o aktualnej rekrutacji? Trudno się dostać do pracy w firmie?

chciałbym powiedzieć że tym roku w ekomechu dużo się zmieniło, jest fajna atmosfera, sa podwyżki, premie inne dodatki , posiłki ,zabawy dla pracowników i ich rodzin, pamięta się o byłych pracownikach, poza tym wracają pracownicy którzy kiedyś odeszli

Jopek

Musze malować. ..

sad

jak dla mnie @dewik to świetna informacja o tej minimalnej. Już od jakiegoś czasu szukam pracy więc u nich też spróbuje

BylemIWiem

witam bylem pracownikiem ekomechu nie zarabialem nawet najnizszej krajowej na umowe zlecenie bylem zmuszany do pracy 7 dni w tygodniu (kierownik) ktory byl ze mna na zmianie byl ciagle pod wplywem alkocholu dyrektor/ wlasciciel tolerowali to co sie okazalo po urazie reki rozwiazali ze mna umowe nie informujac mnie o tym postepowaniu o odziezy ochronnej nawet nie wspomne juz po drugim dniu muj kask oczywiscie niedopasowany ulegl zmiarzczeniu o maske ochronna prosilem ponad dwa tygodnie o srodkach czystosci bhp mozna tam zapomniec w ubikacje zapyziale zalane/zapchane. pomieszczenia niwetylowane nawet przy duzym zapyleniu

marko1982

Dla mnie ta firma jest o.k i miło pracowało mi się tam.

BylemIWiem
@marko1982

Wybacz ze tak to ujem ale skoro byles lizusem kierownika/dyrektora to ci sie nie dziwie ludzie uciekaja masowo

schrek

Szkoda mi słów na ta firme to co robią z ludzmi i małe zarobki moim zdaniem to pracodawac powinien utrzymac firme i pacowników i nawet onich dbać a pracownicy prezesa .

ona

zarobki w ekomechu sa śmieszne to szczyt wszyskeigo żeby w dzisiejszych czasach mężczyzna zarabiał 1200 za miesiąc uczciwej i ciężkiej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Ekomech - Wałcz

• Jak się pracuje w Ekomech?

Zobacz opinie na temat firmy Ekomech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekomech?

Ekomech