Ekomech

Wałcz

Ekomech

Opinie o Ekomech

chciałbym powiedzieć że tym roku w ekomechu dużo się zmieniło, jest fajna atmosfera, sa podwyżki, premie inne dodatki , posiłki ,zabawy dla pracowników i ich rodzin, pamięta się o byłych pracownikach, poza tym wracają pracownicy którzy kiedyś odeszli

Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć na temat ekomech?

Jopek

Musze malować. ..

sad

jak dla mnie @dewik to świetna informacja o tej minimalnej. Już od jakiegoś czasu szukam pracy więc u nich też spróbuje

BylemIWiem

witam bylem pracownikiem ekomechu nie zarabialem nawet najnizszej krajowej na umowe zlecenie bylem zmuszany do pracy 7 dni w tygodniu (kierownik) ktory byl ze mna na zmianie byl ciagle pod wplywem alkocholu dyrektor/ wlasciciel tolerowali to co sie okazalo po urazie reki rozwiazali ze mna umowe nie informujac mnie o tym postepowaniu o odziezy ochronnej nawet nie wspomne juz po drugim dniu muj kask oczywiscie niedopasowany ulegl zmiarzczeniu o maske ochronna prosilem ponad dwa tygodnie o srodkach czystosci bhp mozna tam zapomniec w ubikacje zapyziale zalane/zapchane. pomieszczenia niwetylowane nawet przy duzym zapyleniu

marko1982

Dla mnie ta firma jest o.k i miło pracowało mi się tam.

BylemIWiem
@marko1982 16.11.2014 12:15

Wybacz ze tak to ujem ale skoro byles lizusem kierownika/dyrektora to ci sie nie dziwie ludzie uciekaja masowo

schrek

Szkoda mi słów na ta firme to co robią z ludzmi i małe zarobki moim zdaniem to pracodawac powinien utrzymac firme i pacowników i nawet onich dbać a pracownicy prezesa .

ona

zarobki w ekomechu sa śmieszne to szczyt wszyskeigo żeby w dzisiejszych czasach mężczyzna zarabiał 1200 za miesiąc uczciwej i ciężkiej pracy

Zostaw opinię o Ekomech - Wałcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekomech