PL.Certus

Poznań

Opinie o PL.Certus

Lidia

@tyk, możesz też, odwiedzić stronę internetową PL.Certus , zazwyczaj tam również podawane są oferty pracy. Jeżeli chodzi o warunki zatrudnienia i inne sprawy związane z zatrudnieniem, to takich rzeczy pewnie dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjnej. Jednak forum PL.Certus, stworzone jest po to by wymieniać między sobą informacje o rekrutacjach i zatrudnieniu, więc może napisze ktoś kto posiada doświadczenie w firmie?

tyk

ofera chyba na pracownika ochrony a nie lecznicy, jako lekarz czy inna kompetentna osoba, podjerzewam ,ze wszelkie rekrutacje sa na ich stronie tez i informacje

Oferta pracy jako pracownik ochrony w Prywtanej Lecznicy? Jesteś pewna, że na pewno myślisz/ piszesz o tej samej firmie? Z takim czytaniem ze zrozumieniem życzę powodzenia w dalszym szukaniu pracy :)

xxx

Na jakim stanowisku koleżanka ma 18 zł ?

ania

Opinia dotyczy wielu stanowisk ( m.in. pielęgniarki, salowe, sekretarki medyczne, rejestratorki, pracownicy obsługi). Wynagrodzenie pielęgniarek jest dużo mniejsze niż w państwowych szpitalach.

@ania 19.03.2015 19:00

koleżanka ma w certusie prawie 18zł i z tego co wiem to więcej niż ma w szpitalu. na stronie certusa pojawiło się ogłoszenie Rejestratorka do Centralnej Informacji i Rejestracji Telefonicznej zastanawiam się którego oddziału to dotyczy i czy warto aplikować? ktoś coś wie?

xxxxxxxx
@xxx 06.05.2015 01:25

To nie dotyczy żadnej konkretnej placówki - będzie wydzielone miejsce gdzie będzie otwarte call center - obsługa telefoniczna na wszystkie placówki

ania

Nie polecam, szeregowy personel jest wyzyskiwany do granic możliwości. Wynagrodzenie mniejsze w porównaniu do wynagrodzeń na podobnych stanowiskach w innych placówkach.

@ania 13.03.2015 19:14

o której placówce Pani pisze? którego stanowiska dotyczą opinie?

xxx

a której dokładnie placówki dotyczą te opinie?

Marek

Odradzam. Niskie zarobki, brak świadczeń socjalnych gwarantowanych literą prawa, oszustwa w kwestii wynagrodzenia,szkolenia w czasie wolnym od pracy ( każą wybierać urlop!) brak poszanowania pracownika.

Zostaw opinię o PL.Certus - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PL.Certus