PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWE I OBSŁUGI INWESTYCJI "PROBUD"

Ełk

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWE I OBSŁUGI INWESTYCJI "PROBUD"

malwina

@remont szkoda tylko, że z rozwojem nie idzie zwiększanie miejsc pracy bo ostatnio to się nic raczej nie pojawia..

namiar

UWAGA WSZYSCY TA FIRMA TO PRZYKRYWKA POD NIELEGALNE INTERESY !! SPRAWA DLA PROKURATURY !!!!

gosc

Naucz sie czytac, co pisze _kompletny brak kultury i hamstwo i ponizanie tu gorowalo.

gosc

Ta firma to jakas pomylka. Niedosc ze sie miesci w jakims zardzewalym baraku to jeszcz nie ma zadnej infornacji ze sie tam znajduje. Bylem na rozmowie wstepnej , ktora przeprowadzala jakas niemila sepleniaca pani ,kompletny brak kultury, ponizanie. Radze ja omijac!!

gość

Radze tą firme Probud omijać szerokim łukiem.Właścicieł nie miły po prostu[usunięte przez admina] i jego żona!!Zarobki minimum 1600 brutto+pseudo premia któtej nie zobaczysz.Wybór należy do was !!!

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWE I OBSŁUGI INWESTYCJI "PROBUD" - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWE I OBSŁUGI INWESTYCJI "PROBUD"