Unijna Szkoła Kształcenia Indywidualnego

Biała Podlaska

Opinie o Unijna Szkoła Kształcenia Indywidualnego

renata

według mnie to najważniejsza kwestia #kustosz. I to mnie zachęca do tej Szkoły akurat

maverick

mam pytanie. Czy ktoś z Was miał w ręku ten podręczniki i próbował się z nich uczyć? Nie wydaje mi się

gosc

za pozyskanie frajera placa 350 zl od lebka wiem bo dzis bylem na rozmowie o prace. oszywisce zrezygnowalem. kiedys kupilem sobie ksiazke na temat szybkiego czytania za 35 zl. czytam 2 razy szybciej niz wczesniej. ale zeby za taki kurs placic 2700 to przesada. dziecko samo po 1 ks sie zniecierpliwi i zrezygnuje. a pieniadze sie wydalo na 10 ks. predzej juz polecam prawdziwy kurs w firmie a nie w domu za 500 zl

optimum , unijna szkola europejska, omnibus, unijna szkola ksztalcenia indywidualnego to OSZUSCI, albo organizuja kursy szybkiego czytania w szkolach, albo w domu koszty od 1500 do 2500 za jakies podreczniki to lekka przesada. Jezdza po wsiach i malych miasteczkach i wciskaja kit ludzia ktorzy nie wiedza o co chodzi. Bo jak do ciezkiej cholery mozna sprzedawac podreczniki po 2500 ???? do cholery tyle kosztuje 1 semestr lub 2 semestry na studiach. Moze pochwalicie sie ile ma konsultant u was za znalezienie jelenia bo wiem ze dobrze placicie

jedno wielkie oszustwo domokrazcy jezdza i wciskaja kursu do niczego nie przydatne

Zostaw opinię o Unijna Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unijna Szkoła Kształcenia Indywidualnego