F.H.U.B.T. Budomex

Rybnik

F.H.U.B.T. Budomex

Opinie o F.H.U.B.T. Budomex

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Monika

@janek, czy możesz opisać w sposób bardziej szczegółowy sytuację związaną z firmą F.H.U.B.T. Budomex? We wcześniejszych komentarzach, użytkownicy wspominają o rzekomych oszustwach, przez które są stratni materialnie. Opisz, proszę, jak szczegółowo wyglądała ta sytuacja.

Niki

Czy potrzebujecie może ludzi do pracy?

Oszukany

Mie też oszukał proponuje zgłosić do prokuratury. Można zgłosić pozew zbiorowy.

janek
@Paulina 22.01.2018 19:35

siedzi w kryminale w Nysie

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Rybnik.

Witold

Zastanawiam się czy nic dobrego nie można napisać? Idealnych firm nie ma!!

nabrany

Ja takze zostalem oszukany w 2012 roku. szkoda słów do dzis nie mam pieniedzy.

kazik

pod podanymi adresami go nie ma. Koleś ma już jakieś sprawy w sądzie. Powiem szczerze ze ciężko go znaleźć i dziwie się ze jeszcze nie siedzi. Nic innego nie pozostaje jak sąd.

biuro@proinvest.org.pl
@kazik 21.03.2017 22:48

Napisz do mnie na adres z nicku to pogadamy co da się zrobić.

biuro@proinvest.org.pl

W ceidg jest jego ostatni adres, nie mniej jednak ciągle go zmienia , więc nie wiadomo gdzie będzie za miesiąc. Kazik napisz do mnie, to może coś razem zrobimy, wiesz gdzie robi aktualnie?

kazik

jakieś informacje posiadacie? aktualny adres itp? i czy dostaliście pieniądze wkoncu?

oszukany!
@kazik 03.03.2017 19:13

witam, jesteśmy kolejną oszukaną firmą podwykonawczą, nie łykajcie że Tomik ma jakieś przejściowe problemy, wygląda na to że to seryjny oszust który obrał sobie taki sposób na życie robienie frajerów z uczciwych ludzi i wrzucanie ich na miny! ja zgłaszam na policję, do skarbówki i oczywiście sąd chociaż nie wiem czy da się cokolwiek odzyskać ale może chociaż wyśle się go za kratki!

oszukany

BUDIK a masz jakiś namiar na niego?

zenon

A teraz gdzie robi Tomik, wie ktoś może?

We Wrocławiu....

zenon

A gdzie na budowie robiłeś dla niego ?

oszukany

Kolego wiecie gdzie on mieszka? mnie też oszuka...

zenon

Wie ktoś może gdzie na budowie teraz robi Tomik?

dziennik

trzeba się brać za takich i zgłaszać ludzie na co czekaćie

!!!!!

Nie polecam tej firmy właściciel oszukuje ludzi którzy uczciwie pracują nie płaci pieniędzy wiec nie polecam żadnej współpracy z F.H.U.B.T. Budomex Zbigniew Tomik

Zostaw opinię o F.H.U.B.T. Budomex - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U.B.T. Budomex