F.H.U.B.T. Budomex

Rybnik

F.H.U.B.T. Budomex

Opinie o F.H.U.B.T. Budomex

Monika

@poszkodowani.zt, czyli wynika z tego, że firma F.H.U.B.T. Budomex normalnie funkcjonuje. Może wiesz również, czy są przyjmowane nowe osoby do pracy, czy firma ma stałą i niezmienną kadrę pracowniczą? Możesz napisać, jak to wygląda?

Monika

@poszkodowani.zt, mam nadzieję, że Wasza sprawa zostanie, jak najszybciej rozwiązana i dojdziecie do porozumienia w tej kwestii z firmą F.H.U.B.T. Budomex. Macie może informację, czy firma w dalszym ciągu zleca wykonanie usług innym podmiotom?

@Monika 30.09.2018 14:32

Jeśli dałoby się dojść do jakiegokolwiek porozumienia z firma Budomex nie było bo tu tylu poszkodowanych osób i firm. Pan T. dalej zleca wykonywanie prac poprzez inne firmy również nie wywiązując się z płatności.

Monika

@poszkodowani.zt, ok, ale w dalszym ciągu nie napisaliście, w jaki sposób zostaliście rzekomo poszkodowani przez firmę F.H.U.B.T. Budomex? Co takiego wydarzyło się między Wami a firmą, której dotyczy temat rozmowy? Przedstawicie, jak to dokładnie wyglądało.

@Monika 23.09.2018 20:18

Firmy poszkodowane nie otrzymały zapłaty z wykonane usługi, zostały również narażone na straty finansowe w związku z współpracą z firmą Budomex jak i jej właścicielem.

Monika

@poszkodowani.zt, rozumiem, że jesteście poszkodowanymi osobami przez firmę F.H.U.B.T. Budomex, jednak proszę, aby nie spamować na ten temat. Wystarczy napisać jedną wiadomość. Zapoznajcie się również z regulaminem forum, aby na przyszłość nie stosować takich praktyk https://www.gowork.pl/regulamin.

@Monika 16.09.2018 13:52

dokładnie jesteśmy poszkodowani przez p.Tomika zapoznaliśmy się już z regulaminem. Prosimy również o zgłaszanie się osób poszkodowanych przez p.Tomika nie tylko pod szyldem firmy Budomex

Monika

@minion, jesteś w stanie szczegółowo opisać swój kontakt z firmą F.H.U.B.T. Budomex? Napisałeś, że jesteś przedstawicielem firmy, która również została oszukana, dlatego chciałabym, abyś szczegółowo opisał, co konkretnie wydarzyło się w Twojej współpracy z tym pracodawcą. Zachęcam do sprecyzowania swojego poprzedniego wpisu.

@Monika 04.09.2018 08:19

W związku z prowadzonym postępowaniem nie chce tutaj przedstawiać szczegółów sprawy. ew. proszę o kontakt pw

@minion 04.09.2018 09:13

Również jesteśmy poszkodowani w tej sprawie, razem może uda się osiągnąć więcej , dalsza korespondencja na maila poszkodowani.zt@o2.pl

nabrany

Ja takze zostalem oszukany w 2012 roku. szkoda słów do dzis nie mam pieniedzy.

@nabrany 23.12.2017 14:48

Oszukany

Mie też oszukał proponuje zgłosić do prokuratury. Można zgłosić pozew zbiorowy.

@Oszukany 20.03.2017 21:17

Napisz do mnie na adres z nicku to pogadamy co da się zrobić.

Paulina
@Oszukany 20.03.2017 21:17

Naszą firmę również oszukał. Dziś idziemy to zgłosić na policję.

@Paulina 11.10.2017 11:46

paulina podaj numer kontaktowy do tomika. Ostatni numer z jakiego dzwonił

Paulina
@Paulina 11.10.2017 11:46

Kiedy miała pani z nim kontakt? Ja wynajmowałam mu mieszkanie w Rybniku, nie płacił czynszu od kilku miesięcy , na samej wodzie miał zadłużenie na ponad 2 tysiące zł, które oczywiście musiałam sama pokryć. Nie mogłam go wyrzucić z mieszkania. Na początku roku 2017 uciekł, szukała go już wtedy policja kryminalna z którą mam oczywiście kontakt, dlatego proszę o informację jeśli ktokolwiek wie gdzie koleś się znajduje.

janek
@Paulina 22.01.2018 19:35

siedzi w kryminale w Nysie

@janek 17.07.2018 17:30

potwierdzone info?

@Oszukany 20.03.2017 21:17

zostaw jakiś namiar do siebie

Monika

Osoby, które przeglądają wątek poświęcony firmie F.H.U.B.T. Budomex mogą jeszcze podzielić się z nami swoimi informacjami na temat pracy bądź współpracy z tą firmą? Czy mimo tego, co zostało napisane w tym wątku firma normalnie funkcjonuje? Ktoś wie, jak to obecnie wygląda?

Ireneusz

nasza firma również została oszukana przez Pana Tomika, sprawę zgłosiliśmy w prokuraturze , niestety oddalono, oszust który narzeka na inne firmy jak to nie płacą itd, że on by tak nie mógł, że jest uczciwy, płatności jak nie było tak nie ma , firma "słup" z miejscem działalności gdzie jest 20 innych firm pod jednym adresem, dlaczego nie zrobią zakazu do końca życia prowadzenia działalności dla takich ludzi jak on?

@Ireneusz 22.08.2018 12:13

Jesteśmy kolejną oszukaną firmą, Ireneusz zostaw jakiś namiar do sobie może wspólnie coś zdziałamy.

Monika

@Ireneusz, przykro mi, że masz nie miłe doświadczenia związane z firmą F.H.U.B.T. Budomex. Możesz jaśniej przedstawić swoją współpracę z tym pracodawcą? Jakie konkretnie sytuacje wpłynęły na to, iż zdecydowałeś się na tak bezpośredni krok odnośnie tej firmy? Przedstaw, proszę, jak to wygląda szczegółowo.

Monika

@janek, czy możesz opisać w sposób bardziej szczegółowy sytuację związaną z firmą F.H.U.B.T. Budomex? We wcześniejszych komentarzach, użytkownicy wspominają o rzekomych oszustwach, przez które są stratni materialnie. Opisz, proszę, jak szczegółowo wyglądała ta sytuacja.

Niki

Czy potrzebujecie może ludzi do pracy?

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Rybnik.

Witold

Zastanawiam się czy nic dobrego nie można napisać? Idealnych firm nie ma!!

kazik

pod podanymi adresami go nie ma. Koleś ma już jakieś sprawy w sądzie. Powiem szczerze ze ciężko go znaleźć i dziwie się ze jeszcze nie siedzi. Nic innego nie pozostaje jak sąd.

@kazik 21.03.2017 22:48

Napisz do mnie na adres z nicku to pogadamy co da się zrobić.

biuro@proinvest.org.pl

W ceidg jest jego ostatni adres, nie mniej jednak ciągle go zmienia , więc nie wiadomo gdzie będzie za miesiąc. Kazik napisz do mnie, to może coś razem zrobimy, wiesz gdzie robi aktualnie?

kazik

jakieś informacje posiadacie? aktualny adres itp? i czy dostaliście pieniądze wkoncu?

oszukany!
@kazik 03.03.2017 19:13

witam, jesteśmy kolejną oszukaną firmą podwykonawczą, nie łykajcie że Tomik ma jakieś przejściowe problemy, wygląda na to że to seryjny oszust który obrał sobie taki sposób na życie robienie frajerów z uczciwych ludzi i wrzucanie ich na miny! ja zgłaszam na policję, do skarbówki i oczywiście sąd chociaż nie wiem czy da się cokolwiek odzyskać ale może chociaż wyśle się go za kratki!

oszukany

BUDIK a masz jakiś namiar na niego?

zenon

A teraz gdzie robi Tomik, wie ktoś może?

We Wrocławiu....

zenon

A gdzie na budowie robiłeś dla niego ?

oszukany

Kolego wiecie gdzie on mieszka? mnie też oszuka...

zenon

Wie ktoś może gdzie na budowie teraz robi Tomik?

dziennik

trzeba się brać za takich i zgłaszać ludzie na co czekaćie

!!!!!

Nie polecam tej firmy właściciel oszukuje ludzi którzy uczciwie pracują nie płaci pieniędzy wiec nie polecam żadnej współpracy z F.H.U.B.T. Budomex Zbigniew Tomik

Zostaw opinię o F.H.U.B.T. Budomex - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U.B.T. Budomex