F.H.U.B.T. Budomex

Rybnik

Opinie o F.H.U.B.T. Budomex

kazik

pod podanymi adresami go nie ma. Koleś ma już jakieś sprawy w sądzie. Powiem szczerze ze ciężko go znaleźć i dziwie się ze jeszcze nie siedzi. Nic innego nie pozostaje jak sąd.

@kazik 21.03.2017 22:48

Napisz do mnie na adres z nicku to pogadamy co da się zrobić.

Oszukany

@Oszukany 20.03.2017 21:17
Mie też oszukał proponuje zgłosić do prokuratury. Można zgłosić pozew zbiorowy.

Napisz do mnie na adres z nicku to pogadamy co da się zrobić.

Paulina
@Oszukany 20.03.2017 21:17
Mie też oszukał proponuje zgłosić do prokuratury. Można zgłosić pozew zbiorowy.

Naszą firmę również oszukał. Dziś idziemy to zgłosić na policję.

biuro@proinvest.org.pl

W ceidg jest jego ostatni adres, nie mniej jednak ciągle go zmienia , więc nie wiadomo gdzie będzie za miesiąc. Kazik napisz do mnie, to może coś razem zrobimy, wiesz gdzie robi aktualnie?

kazik

jakieś informacje posiadacie? aktualny adres itp? i czy dostaliście pieniądze wkoncu?

oszukany!
@kazik 03.03.2017 19:13

witam, jesteśmy kolejną oszukaną firmą podwykonawczą, nie łykajcie że Tomik ma jakieś przejściowe problemy, wygląda na to że to seryjny oszust który obrał sobie taki sposób na życie robienie frajerów z uczciwych ludzi i wrzucanie ich na miny! ja zgłaszam na policję, do skarbówki i oczywiście sąd chociaż nie wiem czy da się cokolwiek odzyskać ale może chociaż wyśle się go za kratki!

oszukany

BUDIK a masz jakiś namiar na niego?

zenon

A teraz gdzie robi Tomik, wie ktoś może?

We Wrocławiu....

zenon

A gdzie na budowie robiłeś dla niego ?

oszukany

Kolego wiecie gdzie on mieszka? mnie też oszuka...

zenon

Wie ktoś może gdzie na budowie teraz robi Tomik?

dziennik

trzeba się brać za takich i zgłaszać ludzie na co czekaćie

!!!!!

Nie polecam tej firmy właściciel oszukuje ludzi którzy uczciwie pracują nie płaci pieniędzy wiec nie polecam żadnej współpracy z F.H.U.B.T. Budomex Zbigniew Tomik

Zostaw opinię o F.H.U.B.T. Budomex - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U.B.T. Budomex